Overzicht: Wielertransfers 2020

woensdag 12 februari 2020 om 12:00
Overzicht: Wielertransfers 2020

foto: Cor Vos

Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.

UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:

flag-it Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)
flag-gb Harry Tanfield (Katusha-Alpecin)
flag-fr Clément Champoussin (Chambéry CF) – per 1 augustus 2020

UIT:

flag-fr Samuel Dumoulin (stopt)
flag-fr Hubert Dupont (stopt)
flag-lt Gediminas Bagdonas (Klaipėda Cycling Team)
flag-de Nico Denz (Team Sunweb)


flag-kz Astana
IN:

flag-it Fabio Felline (Trek-Segafredo)
flag-ru Alexander Vlasov (Gazprom-RusVelo)
flag-it Davide Martinelli (Deceuninck-Quick Step)
flag-es Alex Aranburu (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-kz Vadim Pronskiy (Vino Astana Motors)
flag-es Óscar Rodriguez (Euskadi-Murias)
flag-co Harold Tejada (Team Medellin)

UIT:

flag-it Dario Cataldo (Movistar)
flag-dk Magnus Cort (EF Education First)
flag-es Pello Bilbao (Bahrain Merida)
flag-kz Andrey Zeits (Mitchelton-Scott)
flag-it Davide Villella (Movistar)
flag-cz Jan Hirt (CCC)
flag-it Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step)


flag-bh Bahrain McLaren (was Bahrain Merida)
IN:

flag-gb Mark Cavendish (Dimension Data)
flag-nl Wout Poels (Team Ineos)
flag-es Mikel Landa (Movistar)
flag-it Eros Capecchi (Deceuninck-Quick-Step)
flag-es Pello Bilbao (Astana)
flag-it Enrico Battaglin (Katusha-Alpecin)
flag-es Rafael Valls (Movistar)
flag-at Marco Haller (Katusha-Alpecin)
flag-gb Scott Davies (Dimension Data)
flag-nl Kevin Inkelaar (Groupama-FDJ U23)
flag-gb Fred Wright
flag-co Santiago Buitrago Sanchez (Team Cinelli)

UIT:

flag-it Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo)
flag-it Domenico Pozzovivo (NTT)
flag-au Rohan Dennis (Team Ineos)
flag-it Valerio Agnoli (n.n.b.)
flag-si Kristijan Koren (geschorst)
flag-cn Meiyin Wang (Hengxiang)
flag-it Andrea Garosio (Vini Zabù-KTM)
flag-it Antonio Nibali (Trek-Segafredo)


flag-de BORA-hansgrohe
IN:

flag-de Lennard Kämna (Team Sunweb)
flag-nl Ide Schelling (SEG Racing Academy)
flag-ee Martin Laas (Illuminate)
flag-it Matteo Fabbro (Katusha Alpecin)
flag-at Patrick Gamper (Tirol-KTM)

UIT:

flag-ie Sam Bennett (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Davide Formolo (UAE Emirates)
flag-cz Leopold König (n.n.b.)
flag-gb Peter Kennaugh (voorlopig gestopt)
flag-de Christophe Pfingsten (Jumbo-Visma)
flag-nz Shane Archbold (Deceuninck-Quick-Step)


flag-pl CCC
IN:

flag-it Matteo Trentin (Mitchelton-Scott)
flag-ru Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)
flag-cz Jan Hirt (Astana)
flag-it Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-ru Pavel Kochetkov (Katusha-Alpecin)
flag-hu Attila Valter (CCC Development Team)
flag-de Georg Zimmermann (Tirol KTM)
flag-pl Michał Paluta (CCC Development Team)
flag-pl Kamil Małecki (CCC Development Team)

UIT:

flag-nl Laurens ten Dam (stopt)
flag-at Riccardo Zoidl (Felbermayr-Simplon Wels)
flag-pl Lukasz Owsian (Arkéa-Samsic)
flag-pt Amaro Antunes (W52-FC Porto)
flag-pl Pawel Bernas (Mazowsze-Serce)


flag-fr Cofidis
IN:

flag-it Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Guillaume Martin (Wanty-Gobert)
flag-au Nathan Haas (Katusha-Alpecin)
flag-be Julien Vermote (Dimension Data)
flag-it Fabio Sabatini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Simone Consonni (UAE Emirates)
flag-be Piet Allegaert (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-es Fernando Barceló (Euskadi-Murias)
flag-it Attilio Viviani (Arvedi Cycling ASD)
flag-fr Eddy Finé (VC Villefranche Beaujolais)

UIT:

flag-fr Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic)
flag-fr Julien Simon (Total Direct Energie)
flag-co Darwin Atapuma (Colombia Tierra de Atletas-GW Bicicletas)
flag-fr Hugo Hofstetter (Israel Cycling Academy)
flag-be Zico Waeytens (stopt)
flag-be Bert Van Lerberghe (Deceuninck-Quick Step)
flag-fr Geoffrey Soupe (Total Direct Energie)
flag-it Filippo Fortin (Felbermayr-Simplon Wels)
flag-fr Rayane Bouhanni (n.n.b.)
flag-fr Loïc Chetout (stopt)


flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN:

flag-ie Sam Bennett (BORA-hansgrohe)
flag-it Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-it Davide Ballerini (Astana)
flag-nz Shane Archbold (BORA-hansgrohe)
flag-be Stijn Steels (Roompot-Charles)
flag-it Andrea Bagioli (Colpack)
flag-us Ian Garrison (Hagens Berman Axeon)
flag-de Jannik Steimle (Team Vorarlberg)
flag-pt João Almeida (Hagens Berman Axeon)
flag-be Mauri Vansevenant (neo-prof) – vanaf 1 juli 2020

UIT:

flag-be Philippe Gilbert (Lotto Soudal)
flag-it Elia Viviani (Cofidis)
flag-ar Maximiliano Richeze (UAE Emirates)
flag-it Eros Capecchi (Bahrain McLaren)
flag-es Enric Mas (Movistar)
flag-cz Petr Vakoč (Alpecin-Fenix)
flag-it Fabio Sabatini (Cofidis)
flag-it Davide Martinelli (Astana)


flag-us EF Education First
IN:

flag-be Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
flag-dk Magnus Cort (Astana)
flag-no Kristoffer Halvorsen (Team Ineos)
flag-pt Ruben Guerreiro (Katusha-Alpecin)
flag-us Neilson Powless (Jumbo-Visma)
flag-ch Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy) – vanaf 1 augustus 2020
flag-de Jonas Rutsch (Lotto-Kern Haus)
flag-mx Luis Ricardo Villalobos (Aevolo) – sinds 1 augustus 2019

UIT:

flag-dk Matti Breschel (stopt)
flag-it Sacha Modolo (Alpecin-Fenix)
flag-us Taylor Phinney (stopt)
flag-gb Daniel McLay (Arkéa-Samsic)
flag-us Joe Dombrowski (UAE Emirates)
flag-us Nathan Brown (Rally UHC Cycling)


flag-fr Groupama-FDJ
IN:

flag-ch Fabian Lienhard (IAM-Excelsior)
flag-fr Alexys Brunel (Conti Groupama-FDJ)
flag-fr Simon Guglielmi (Conti Groupama-FDJ)

UIT:

flag-fr Benoît Vaugrenard (stopt)
flag-ch Steve Morabito (stopt)
flag-at Georg Preidler (ontslag ingediend na dopingbekentenis)
flag-no Daniel Hoelgaard (Uno-X)


flag-il Israel Start-Up Nation (was Israel Cycling Academy)
IN:

flag-de André Greipel (Arkéa-Samsic)
flag-ie Dan Martin (UAE Emirates)
flag-es Daniel Navarro (Katusha-Alpecin)
flag-gb Alex Dowsett (Katusha-Alpecin)
flag-au Rory Sutherland (UAE Emirates)
flag-de Nils Politt (Katusha-Alpecin)
flag-fr Hugo Hofstetter (Cofidis)
flag-dk Mads Würtz Schmidt (Katusha-Alpecin)
flag-de Rick Zabel (Katusha-Alpecin)
flag-ch Reto Hollenstein (Katusha-Alpecin)
flag-ch Patrick Schelling (Vorarlberg Santic)
flag-us Travis McCabe (Floyd’s Pro Cycling)
flag-be Jenthe Biermans (Katusha-Alpecin)
flag-ca James Piccoli (Elevate-KHS)
flag-fr Alexis Renard (Côtes d’Armor)
flag-ee Norman Vahtra (Cycling Tartu)

UIT:

flag-es Rubén Plaza (stopt)
flag-it Kristian Sbaragli (Alpecin-Fenix)
flag-no Sondre Holst Enger (Riwal Readynez)
flag-co Edwin Ávila (Israel Start-Up Nation Development Team)
flag-au Zakkari Dempster (stopt)
flag-nl Dennis van Winden (n.n.b)
flag-no August Jensen (Riwal Readynez)
flag-it Riccardo Minali (Nippo Delko One Provence)
flag-au Nathan Earle (Team UKYO)
flag-ca Ben Perry (Israel Start-Up Nation Development Team)
flag-cz Daniel Turek (Israel Start-Up Nation Development Team)
flag-ie Conor Dunne (stopt)
flag-se Awet Gebremedhin (Israel Start-Up Nation Development Team)
flag-fr Clément Carisey (n.n.b)
flag-au Hamish Schreurs (n.n.b.)
flag-il Roy Goldstein (stopt)


flag-nl Jumbo-Visma
IN:

flag-nl Tom Dumoulin (Team Sunweb)
flag-de Christophe Pfingsten (BORA-hansgrohe)
flag-au Chris Harper (BridgeLane)
flag-no Tobias Foss (Uno-X)

UIT:

flag-nl Danny van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-be Floris De Tier (Alpecin-Fenix)
flag-us Neilson Powless (EF Education First)
flag-nl Daan Olivier (stopt)


flag-ch Katusha-Alpecin (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-de Marcel Kittel (stopt)
flag-si Simon Špilak (stopt)
flag-ru Ilnur Zakarin (CCC)
flag-be Jens Debusschere (B&B Hotels-Vital Concept)
flag-es Daniel Navarro (Israel Cycling Academy)
flag-au Nathan Haas (Cofidis)
flag-it Enrico Battaglin (Bahrain McLarens)
flag-be Jenthe Biermans (Israel Cycling Academy)
flag-be Steff Cras (Lotto Soudal)
flag-it Matteo Fabbro (BORA-hansgrohe)
flag-pt José Gonçalves (Delko Marseille Provence)
flag-pt Ruben Guerreiro (EF Education First)
flag-at Marco Haller (Bahrain Merida)
flag-ru Pavel Kochetkov (CCC)
flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Gazprom-RusVelo)
flag-za Willie Smit (Burgos-BH)
flag-ru Dmitry Strakhov (Gazprom-RusVelo)
flag-us Ian Boswell (gestopt)
flag-gb Alex Dowsett (Israel Cycling Academy)
flag-ch Reto Hollenstein (Israel Cycling Academy)
flag-de Nils Politt (Israel Cycling Academy)
flag-gb Harry Tanfield (AG2R La Mondiale)
flag-dk Mads Würtz Schmidt (Israel Cycling Academy)
flag-de Rick Zabel (Israel Cycling Academy)


flag-be Lotto Soudal
IN:

flag-be Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step)
flag-de John Degenkolb (Trek-Segafredo)
flag-gb Jon Dibben (Madison Genesis)
flag-be Steff Cras (Katusha-Alpecin)
flag-it Stefano Oldani (Kometa)
flag-gb Matthew Holmes (Madison Genesis)
flag-be Kobe Goossens (Lotto Soudal U23)

UIT:

flag-be Maxime Monfort (stopt)
flag-be Tiesj Benoot (Team Sunweb)
flag-be Jens Keukeleire (EF Education First)
flag-be Jelle Vanendert (Wallonie-Bruxelles)
flag-gb Adam Blythe (stopt)
flag-be Victor Campenaerts (NTT)
flag-be Enzo Wouters (Tarteletto-Isorex)
flag-be Lawrence Naesen (AG2R La Mondiale)


flag-au Mitchelton-Scott
IN:

flag-kz Andrey Zeits (Astana)
flag-hu Barnabás Peák (SEG Racing Academy)
flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka)
flag-au Kaden Groves (SEG Racing Academy)

UIT:

flag-it Matteo Trentin (CCC)
flag-au Mathew Hayman (stopt)


flag-es Movistar
IN:

flag-it Dario Cataldo (Astana)
flag-es Enric Mas (Deceuninck Quick-Step)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-dk Mathias Norsgaard (Riwal-Readynez)
flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-Net)
flag-gb Gabriel Cullaigh (Wiggins)
flag-us Matteo Jorgenson (Chambéry CF)
flag-ch Johan Jacobs (Lotto Soudal U23)
flag-co Einer Rubio (Vejus-TMF-Cicli Magnum)
flag-es Sergio Samitier (Euskadi-Murias)
flag-es Inigo Elosegui (Lizarte)
flag-co Juan Diego Alba (Coldeportes Zenu)
flag-es Albert Torres (Elite-2)
flag-es Sebastián Mora (Caja Rural-Seguros RGA)

UIT:

flag-co Nairo Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-it Daniele Bennati (stopt)
flag-es Mikel Landa (Bahrain Merida)
flag-ec Richard Carapaz (Team Ineos)
flag-es Carlos Barbero (NTT)
flag-de Jasha Sütterlin (Team Sunweb)
flag-es Rafael Valls (Bahrain Merida)
flag-co Winner Anacona (Arkéa-Samsic)
flag-es Rubén Fernández (Fundación Euskadi)
flag-es Jaime Roson (contract ontbonden na dopingschorsing)
flag-es Jaime Castrillo (Kern Pharma)
flag-cr Andrey Amador (Team Ineos)


flag-gb Team Ineos
IN:

flag-ec Richard Carapaz (Movistar)
flag-gb Ethan Hayter
flag-es Carlos Rodriguez
flag-co Brandon Smith Rivera (GW-Shimano)
flag-au Rohan Dennis (Bahrain Merida)
flag-cr Andrey Amador (Movistar)

UIT:

flag-nl Wout Poels (Bahrain Merida)
flag-es David De la Cruz (UAE Emirates)
flag-it Diego Rosa (Arkéa-Samsic)
flag-fr Kenny Elissonde (Trek-Segafredo)
flag-no Kristoffer Halvorsen (EF Education First)


flag-za Dimension Data (wordt NTT)
IN:

flag-es Carlos Barbero (Movistar)
flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
flag-de Max Walscheid (Sunweb)
flag-au Benjamin Dyball (Team Sapura)
flag-at Michael Gogl (Trek-Segafredo)
flag-it Samuele Battistella (Dimension Data for Qhubeka)
flag-dk Andreas Stokbro (Riwal Readynez)
flag-it Matteo Sobrero (Dimension Data for Qhubeka)
flag-au Dylan Sunderland (Team BridgeLane)
flag-jp Shotaro Iribe (Team NTT)
flag-it Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)
flag-dk Michael Carbel (Waoo)

UIT:

flag-gb Mark Cavendish (Bahrain Merida)
flag-at Bernhard Eisel (stopt)
flag-dk Lars Bak (stopt)
flag-au Mark Renshaw (stopt)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-gb Stephen Cummings (stopt)
flag-be Julien Vermote (Cofidis)
flag-za Jacques Janse van Rensburg (stopt met wegwielrennen)
flag-za Jaco Venter (stopt met wegwielrennen)
flag-gb Scott Davies (Bahrain Merida)


flag-de Team Sunweb
IN:

flag-be Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
flag-de Jasha Sütterlin (Movistar)
flag-be Ilan Van Wilder (Lotto Soudal U23)
flag-nl Nils Eekhoff (Development Team Sunweb)
flag-at Felix Gall (Development Team Sunweb)
flag-de Nico Denz (AG2R La Mondiale)
flag-gb Mark Donovan (Wiggins Le Col)
flag-it Alberto Dainese (SEG Racing Academy)
flag-de Martin Salmon (Development Team Sunweb)
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – per 1 juli 2020 

UIT:

flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)
flag-nl Roy Curvers (stopt)
flag-de Johannes Fröhlinger (stopt)
flag-de Max Walscheid (NTT)
flag-de Lennard Kämna (BORA-hansgrohe)
flag-be Louis Vervaeke (Corendon-Circus)
flag-be Jan Bakelants (Circus-Wanty Gobert)


flag-us Trek-Segafredo
IN:

flag-it Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
flag-fr Kenny Elissonde (Team Ineos)
flag-dk Alexander Kamp (Riwal Readynez)
flag-us Quinn Simmons (Lux Cycling)
flag-lv Emils Liepins (Wallonie Bruxelles)
flag-lu Michel Ries (Kometa)
flag-it Antonio Nibali (Bahrain Merida)
flag-gb Charlie Quarterman (Holdsworth-Zappi)
flag-es Juan Pedro Lopez (Kometa)

UIT:

flag-de John Degenkolb (Lotto Soudal)
flag-it Fabio Felline (Astana)
flag-co Jarlinson Pantano (gestopt na dopingschorsing)
flag-us Peter Stetina (stopt met wegwielrennen)
flag-es Markel Irizar (stopt)
flag-jp Fumiyuki Beppu (Delko Marseille Provence)
flag-at Michael Gogl (NTT)


flag-ae UAE Emirates
IN:

flag-ar Maximiliano Richeze (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
flag-es David De la Cruz (Team Ineos)
flag-us Brandon McNulty (Rally UHC)
flag-us Joe Dombrowski (EF Education First)
flag-dk Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon)
flag-it Alessandro Covi (Team Colpack)
flag-co Andres Camilo Ardila (EPM Scott)

UIT:

flag-ie Dan Martin (Israel Cycling Academy)
flag-it Manuele Mori (stopt)
flag-it Roberto Ferrari (stopt)
flag-au Rory Sutherland (Israel Start-Up Nation)
flag-hr Kristijan Đurasek (geschorst)
flag-it Simone Consonni (Cofidis)
flag-it Simone Petilli (Wanty-Gobert)


Alles weten over de transfermarkt in het wielrennen?
Luister onze WielerFlits Podcast


UCI ProTeams

flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN:

flag-co Jhonatan Restrepo (Manzana Postobon)
flag-it Luca Chirico
flag-it Luca Pacioni (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-it Nicola Bagioli (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-ch Simon Pellaud (IAM Excelsior)
flag-it Davide Gabburo (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-it Simone Ravanelli (Biesse Carrera)
flag-it Mattia Bais (Friuli)
flag-it Nicola Venchiarutti (Friuli)
flag-ec Jefferson Alexander Cepeda (Movistar Ecuador)
flag-hu János Pelikán (Pannon)

flag-it Filippo Conca (Biesse Carrera) – vanaf 2021
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Carrera) – vanaf 2021

UIT:

flag-it Mattia Cattaneo (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Matteo Pelucchi (Bardiani-CSF)
flag-it Matteo Montaguti (stopt)
flag-it Fausto Masnada (CCC)
flag-it Marco Benfatto (Bardiani-CSF)
flag-it Andrea Vendrame (AG2R La Mondiale)
flag-it Marco Frapporti (Vini Zabu’ KTM)


flag-fr Arkéa-Samsic
IN:

flag-co Nairo Quintana (Movistar)
flag-fr Nacer Bouhanni (Cofidis)
flag-it Diego Rosa (Team Ineos)
flag-gb Daniel McLay (EF Education First)
flag-fr Thomas Boudat (Total Direct Energie)
flag-co Winner Anacona (Movistar)
flag-pl Lukasz Owsian (CCC)
flag-be Benjamin Declercq (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-co Dayer Quintana (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-be Christophe Noppe (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Donavan Grondin (Vendée U)
flag-fr Matis Louvel (VC Rouen 76)

UIT:

flag-de André Greipel (Israel Cycling Academy)
flag-fr Amaël Moinard (stopt)
flag-fr Brice Feillu (stopt)
flag-de Robert Wagner (stopt)
flag-fr Maxime Daniel (stopt)
flag-fr Jérémy Maison (stopt)


flag-it Bardiani-CSF (wordt Bardiani-CSF-Faizanè)
IN:

flag-it Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Marco Benfatto (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Iuri Filosi (Delko Marseille Provence)
flag-it Filippo Zana (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)
flag-it Fabio Mazzucco (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)
flag-it Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Filippo Zaccanti (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-it Alessandro Monaco (Casillo Maserati)
flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol-KTM)
flag-it Filippo Fiorelli (Gragnano SC-Natali-Olmo)

UIT:

flag-it Andrea Guardini (Giotti Victoria-Palomar)
flag-it Luca Wackermann (Vini Zabù-KTM)
flag-it Enrico Barbin (n.n.b.)
flag-it Lorenzo Rota (n.n.b.)
flag-it Paolo Simion (n.n.b.)
flag-it Marco Maronese (n.n.b)
flag-it Michael Bresciani (Area Zero-VVF)


flag-es Burgos-BH
IN:

flag-nl Alex Molenaar (Monkey Town-à Bloc)
flag-za Willie Smit (Katusha-Alpecin)
flag-co Juan Felipe Osorio (UD Oliveirense/InOutbuild)
flag-es Isaac Cantón (Kometa)
flag-es Pablo Guerrero (Radio Popular Boavista)
flag-es Carlos Canal (junioren)
flag-es Ángel Fuentes (Gomur-Cantabria Infinita) – per 1 augustus 2019

UIT:

flag-pt Nuno Bico (stopt)


flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:

flag-ve Orluis Aular (Matrix Powertag)
flag-es Aritz Bagües (Euskadi-Murias)
flag-es Héctor Sáez (Euskadi-Murias)
flag-co Jhojan García (Medellín)
flag-co Alejandro Osorio (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-es Sergio Martín (Caja Rural-opleidingsploeg)
flag-co Juan Fernando Calle (Caja Rural-opleidingsploeg)
flag-es Oier Lazkano (Caja Rural-opleidingsploeg)
flag-es Carmelo Urbano (Caja Rural-opleidingsploeg)

UIT:

flag-es Sergio Pardilla (stopt)
flag-ru Sergei Chernetckii (Gazprom-RusVelo)
flag-es Alex Aranburu (Astana)
flag-pl Alan Banaszek (n.n.b.)
flag-co Nelson Soto (Colombia Tierra de Atletas-GW Bicicletas)
flag-pt Domingos Gonçalves (geschorst)
flag-es Antonio Molina (stopt)
flag-uy Mauricio Moreira (n.n.b.)
flag-es Sebastián Mora (Movistar)


flag-be Corendon-Circus
IN:

flag-gb Ben Tulett (IKO Beobank)
flag-fr Antoine Benoist (Chazal Canyon)
flag-nl Oscar Riesebeek (Roompot-Charles)
flag-be Senne Leysen (Roompot-Charles)
flag-be Floris De Tier (Jumbo-Visma)
flag-cz Petr Vakoč (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Louis Vervaeke (Team Sunweb)
flag-it Sacha Modolo (EF Education First)

UIT:

flag-be Stijn Devolder (stopt)
flag-be Joeri Stallaert (Vorarlberg Santic)
flag-be Tom Meeusen (Group Hens-Maes Containers)
flag-nl Maarten van Trijp (stopt)


flag-fr Delko-Marseille Provence (wordt Nippo Delko Provence)
IN:

flag-fr Justin Jules (Wallonie-Bruxelles)
flag-pt José Gonçalves (Katusha-Alpecin)
flag-jp Fumiyuki Beppu (Trek-Segafredo)
flag-rs Dušan Rajović (Adria Mobil)
flag-it Riccardo Minali (Israel Cycling Academy)
flag-er Biniyam Ghirmay 
flag-fr Pierre Barbier (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-jp Hideto Nakane (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-jp Masahiro Ishigami (AVC Aix-en-Provence-Chazal)
flag-jp Atsushi Oka (Utsunomiya Blitzen)
flag-es José Manuel Diaz (Vorarlberg Santic)
flag-er Mulu Hailemichael (Dimension Data for Qhubeka)

UIT:

flag-es Javier Moreno (stopt met wegwielrennen)
flag-it Iuri Filosi (Bardiani-CSF)
flag-rw Joseph Areruya (La Pédale Pilotine)
flag-fr Jérémy Leveau (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-au Brenton Jones (Canyon dhb)
flag-fr Alexis Guerin (Vorarlberg Santic)


flag-es Euskadi-Murias (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-es Beñat Intxausti (stopt)
flag-es Enrique Sanz (Kern Pharma)
flag-es Garikoitz Bravo (Fundación Euskadi)
flag-es Mikel Bizkarra (Fundación Euskadi)
flag-es Óscar Rodriguez (Astana)
flag-es Mikel Iturria (Fundación Euskadi)
flag-es Mikel Aristi (Fundación Euskadi)
flag-es Fernando Barceló (Cofidis)
flag-es Aritz Bagües (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Héctor Sáez (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Mario González (n.n.b)
flag-fr Cyril Barthe (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-es Juan Antonio López-Cózar (n.n.b)
flag-es Sergio Samitier (Movistar)
flag-es Julen Irizar (Fundación Euskadi)
flag-es José Daniel Viejo (n.n.b)
flag-es Sergio Rodríguez (n.n.b)
flag-es Ander Barrenetxea (n.n.b)
flag-es Urko Berrade (Kern Pharma)
flag-es Gotzon Udondo (n.n.b)


flag-es Fundación Euskadi
IN:

flag-es Juan José Lobato (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-es Rubén Fernández (Movistar)
flag-es Garikoitz Bravo (Euskadi-Murias)
flag-es Mikel Bizkarra (Euskadi-Murias)
flag-es Mikel Iturria (Euskadi-Murias)
flag-es Mikel Aristi (Euskadi-Murias)
flag-es Joan Bou (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-es Julen Irizar (Euskadi-Murias)
flag-es Antonio Angulo (Efapel)
flag-es Iker Ballarin (Laboral Kutxa)

UIT:


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:

flag-ru Sergei Chernetckii (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Marco Canola (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
flag-it Simone Velasco (Neri Sottoli-Selle Italia)
flag-ru Dmitry Strakhov (Katusha-Alpecin)
flag-it Damiano Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Imerio Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Cristian Scaroni (Groupama-FDJ U23)
flag-kz Anton Kuzmin (Astana City)

UIT:

flag-ru Ildar Arslanov (stopt)
flag-ru Aleksander Vlasov (Astana)
flag-ru Sergey Vorobyev (Aviludo-Louletano)
flag-ru Evgeny Kobernyak (stopt)


flag-us Hagens Berman Axeon (wordt continentaal)
IN:

flag-us Michael Garrison
flag-be Jens Reynders (Wallonie Bruxelles Development)
flag-au Jarrad Drizners
flag-pt Pedro Andrade

UIT:

flag-dk Mikkel Bjerg (UAE Emirates)
flag-cz Karel Vacek (Colpack)
flag-nl Maikel Zijlaard (SEG Racing Academy)
flag-us Ian Garrison (Deceuninck-Quick-Step)
flag-pt João Almeida (Deceuninck-Quick-Step)


flag-co Manzana Postobón (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-co Jhonatan Restrepo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-co Carlos Quintero (n.n.b)
flag-co Daniel Jaramillo (n.n.b)
flag-co Wilmar Paredes (n.n.b)
flag-co Yecid Sierra (n.n.b)
flag-co Diego Antonio Ochoa (EPM)
flag-co Aldemar Reyes (GW-Shimano)
flag-co Bernardo Suaza (n.n.b)
flag-co Juan Felipe Osorio (Kelly-InOutBuild-UD Oliveirense)
flag-co Bryan Gómez (n.n.b)
flag-co Omar Alberto Mendoza (n.n.b)
flag-co Jordan Parra (n.n.b)
flag-co Jhojan García (Medellin)
flag-co Juan José Amador (n.n.b)
flag-co Luis Carlos Chia (n.n.b)
flag-co Nicolas Saenz (Efapel)


flag-it Neri Sottoli-Selle Italia-KTM (wordt Vino Zabù KTM)
IN:

flag-rs Veljko Stojnic (UCI World Cycling Centre)
flag-it Mattia Bevilacqua (Team Franco Ballerini-Albion)
flag-it Alessandro Iacchi (Team Franco Ballerini-Albion)
flag-it Luca Wackermann (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Frapporti (Androni-Giocattoli-Sidermec)

UIT:

flag-it Simone Velasco (Gazprom-RusVelo)
flag-co Dayer Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-it Luca Pacioni (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Davide Gabburo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-at Sebastian Schönberger (Vital Concept-B&B Hotels)


flag-it Nippo-Vini Fantini-Faizanè (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-es Juan José Lobato (Fundación Euskadi)
flag-it Moreno Moser (stopt)
flag-it Marco Canola (Gazprom-Rusvelo)
flag-it Ivan Santaromita (stopt)
flag-it Nicola Bagioli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Damiano Cima (Gazprom RusVelo)
flag-it Imerio Cima (Gazprom RusVelo)
flag-jp Hideto Nakane (Delko Marseille Provence)
flag-it Giovanni Lonardi (Bardiani-CSF)
flag-it Filippo Zaccanti (Bardiani-CSF)
flag-jp Hayato Yoshida (n.n.b)
flag-jp Sho Hatsuyama (stopt)
flag-jp Masakazu Ito (n.n.b)
flag-jp Hiroki Nishimura (n.n.b)
flag-es Joan Bou (Fundación Euskadi)
flag-co Alejandro Osorio (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-co Ruben Dario Acosta (n.n.b)


flag-us Novo Nordisk
IN:

flag-nl Gerd de Keijzer (opleidingsploeg Novo Nordisk)
flag-nz Hamish Beadle (opleidingsploeg Novo Nordisk)

UIT:

flag-it Fabio Calabria
flag-ar Emanuel Mini


flag-us Rally-UHC
IN:

flag-us Nathan Brown (EF Education First)
flag-ca Nickolas Zukowsky (Floyd’s Pro Cycling)
flag-us Stephen Bassett (Wildlife Generation p/b Maxxis)

UIT:

flag-ca Svein Tuft (stopt)
flag-us Brandon McNulty (UAE Emirates)
flag-us Evan Huffman (stopt)


flag-dk Riwal Readynez
IN:

flag-nl Piotr Havik (BEAT Cycling Club)
flag-nl Nick van der Lijke (Roompot-Charles)
flag-no Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy)
flag-no August Jensen (Israel Cycling Academy)
flag-nl Elmar Reinders (Roompot-Charles)
flag-nl Arvid de Kleijn (Metec-TKH)
flag-dk Christoffer Lisson (BHS-Almeborg-Bornholm)
flag-nl Martijn Budding (BEAT Cycling Club)
flag-gb James Shaw (SwiftCarbon Pro Cycling)
flag-no Kristian Aasvold (Coop)
flag-dk Jesper Schultz (Waoo)

UIT:

flag-dk Alexander Kamp (Trek-Segafredo)
flag-dk Jonas Aaen (stopt)
flag-dk Troels Vinther stopt)
flag-dk Mathias Norsgaard (Movistar)
flag-dk Andreas Stokbro (NTT)
flag-dk Nicolai Brøchner (ColoQuick)
flag-no Krister Hagen (stopt)


flag-nl Roompot-Charles (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-nl Lars Boom (stopt met wegwielrennen)
flag-nl Pieter Weening (n.n.b)
flag-be Michael Van Staeyen (Tarteletto-Isorex)
flag-be Sean De Bie (Wallonie-Bruxelles)
flag-nl Maurits Lammertink (Wanty-Gobert)
flag-nl Huub Duijn (stopt)
flag-nl Boy van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-nl Nick van der Lijke (Riwal-Readynez)
flag-nl Oscar Riesebeek (Corendon-Circus)
flag-nl Jesper Asselman (Metec-TKH)
flag-nl Elmar Reinders (Riwal-Readynez)
flag-nl Jan-Willem van Schip (BEAT Cycling Club)
flag-be Stijn Steels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-nl Sjoerd van Ginneken (stopt)
flag-be Senne Leysen (Corendon-Circus)
flag-be Matthias De Witte (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-be Arjen Livyns (Wallonie-Bruxelles)
flag-nl Justin Timmermans (VolkerWessels-Merckx)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:

flag-be Cédric Beullens
flag-be Sander De Pestel (Lotto Soudal U23)
flag-be Fabio Van den Bossche (EFC-L&R-Vulsteke)
flag-be Julian Mertens
flag-be Gilles De Wilde

UIT:

flag-be Preben Van Hecke (stopt)
flag-be Dries Van Gestel (Total Direct Energie)
flag-be Benjamin Declercq (Arkéa-Samsic)
flag-be Christophe Noppe (Arkéa-Samsic)
flag-be Piet Allegaert (Cofidis)
flag-be Moreno De Pauw (stopt)


flag-fr Total Direct Energie
IN: 

flag-fr Julien Simon (Cofidis)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-be Dries Van Gestel (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Geoffrey Soupe (Cofidis)
flag-it Leonardo Bonifazio (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)
flag-fr Valentin Ferron (Vendée U)
flag-fr Jérémy Cabot (Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Florian Maitre
flag-fr Marlon Gaillard (Vendée U)

UIT:

flag-fr Thomas Boudat (Arkéa-Samsic)
flag-fr Yohann Gène (stopt)
flag-fr Alexandre Pichot (stopt)
flag-fr Angelo Tulik (stopt)
flag-fr Perrig Quemeneur (stopt)
flag-fr Bryan Nauleau (stopt)
flag-fr Axel Journiaux (stopt)


flag-fr Vital Concept-B&B Hotels
IN:

flag-be Jens Debusschere (Katusha-Alpecin)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)
flag-be Frederik Backaert (Wanty-Gobert)
flag-it Luca Mozzato (Dimension Data for Qhubeka)
flag-at Sebastian Schönberger (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-fr Cyril Barthe (Euskadi-Murias)

UIT:

flag-fr Lorrenzo Manzin (Total Direct Energie)
flag-fr Yoann Bagot (stopt)
flag-ch Patrick Müller (stopt)
flag-nl Steven Lammertink (stopt)
flag-fr Marc Fournier (stopt)


flag-no Uno-X
IN:

flag-dk Niklas Larsen (ColoQuick)
flag-dk Julius Johansen (ColoQuick)
flag-no Daniel Hoelgaard (Groupama-FDJ)
flag-dk Jacob Hindsgaul Madsen (ColoQuick)
flag-no Erlend Blikra (Team Coop)
flag-dk Morten Alexander Hulgaard (ColoQuick)
flag-dk Frederik Rodenberg (ColoQuick)
flag-no Syver Waersted
flag-dk Casper von Folsach (ColoQuick)

UIT:

flag-no Tobias Foss (Jumbo-Visma)
flag-no Kristoffer Skjerping (stopt)


flag-pt W52-FC Porto (wordt continentaal)
IN:

flag-pt José Mendes (Sporting Clube de Portugal/Tavira)
flag-pt Amaro Antunes (CCC)
flag-es Raúl Rico (Vito-Feirense-Pnb)

UIT:

flag-pt Rafael Reis (Vito-Feirense-Pnb)
flag-pt Antonio Carvalho (Efapel)
flag-pt Joaquim Silva (Miranda-Mortágua)
flag-es Ángel Sánchez (Miranda-Mortágua)


flag-be Wallonie-Bruxelles
IN:

flag-be Jelle Vanendert (Lotto Soudal)
flag-be Sean De Bie (Roompot-Charles)
flag-be Laurens Huys
flag-be Jonas Castrique (Wallonie Bruxelles Development Team)
flag-lu Luc Wirtgen (Wallonie Bruxelles Development Team)
flag-ch Joël Suter (AKROS-Thömus)
flag-be Boris Vallée (Wanty-Gobert)
flag-be Arjen Livyns (Roompot-Charles)

UIT:

flag-be Kenny Dehaes (stopt)
flag-fr Justin Jules (Delko-Marseille Provence)
flag-lv Emils Liepins (Trek-Segafredo)
flag-ch Lukas Spengler (stopt)


flag-be Wanty-Gobert (wordt Circus-Wanty Gobert)
IN:

flag-nl Danny van Poppel (Jumbo-Visma)
flag-nl Maurits Lammertink (Roompot-Charles)
flag-nl Boy van Poppel (Roompot-Charles)
flag-it Simone Petilli (UAE Emirates)
flag-be Quinten Hermans (Telenet Fidea Lions)
flag-nl Corné van Kessel (Telenet Fidea Lions)
flag-fr Théo Delacroix (CC Etupes)
flag-au Alexander Evans
flag-be Jasper De Plus (Home Solution-Soenens)
flag-fr Jérémy Bellicaud (CC Etupes)
flag-be Jan Bakelants (Team Sunweb)

UIT:

flag-fr Guillaume Martin (Cofidis)
flag-be Jérôme Baugnies (Canyon dhb p/b Bloor Homes)
flag-be Bart De Clercq (stopt)
flag-be Boris Vallée (Wallonie-Bruxelles)
flag-be Frederik Backaert (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-nl Marco Minnaard (stopt)


UCI Women Teams

flag-it Alé BTC Ljubljana
IN:

flag-es Mavi Garcia (Movistar)
flag-it Marta Bastianelli (Virtu)
flag-nl Maaike Boogaard (BTC City Ljubljana)
flag-si Urška Bravec (BTC City Ljubljana)
flag-si Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)
flag-ru Anastasiia Chursina (BTC City Ljubljana)
flag-it Tatiana Guderzo (BePink)
flag-th Jutatip Maneephan (Thailand Women’s Cycling Team)
flag-si Urša Pintar (BTC City Ljubljana)
flag-si Urška Žigart (BTC City Ljubljana)

UIT:

flag-it Soraya Paladin (CCC-Liv)
flag-rs Jelena Erić (Movistar Team Women)
flag-nl Karlijn Swinkels (Parkhotel Valkenburg)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Drops)
flag-au Chloe Hosking (Rally UHC)
flag-it Nadia Quagliotto (Casa Dorada)
flag-it Jessica Raimondi (n.n.b.)
flag-it Giorgia Bariani
flag-kr Na Ah-Reum
flag-co Diana Peñuela (Tibco-SVB)


Arkéa Pro Cycling Team
IN:

flag-fr Pauline Allin (Charente-Maritime)
flag-fr Lea Curinier
flag-ma Fatima Zahra El Hayani
flag-fr Amandine Fouquenet
flag-fr Coralie Houdin
flag-fr Lucie Journier
flag-fr Thyphaine Laurance
flag-fr Sandra Levenez
flag-fr Anais Morichon (Charente-Maritime)
flag-fr Gladys Verhulst (Charente-Maritime)

UIT:
n.v.t.


flag-it Aromitalia Basso Bikes Vaiano
IN:

flag-it Nicole D’Agostin (Bizkaia Durango)
flag-it Elena Lucchinelli
flag-it Sofia Collinelli
flag-it Anastasia Carbonari

UIT:


flag-it Astana Women’s Team
IN:
flag-it Katia Ragusa (BePink)
flag-it Francesca Pattaro (BePink)
flag-ua Marina Ivanyuk

UIT:
flag-ca Marie-Soleil Blais (Cogeas-Mettler-Look)


flag-it BePink
IN:

flag-cz Marketa Hajkova (Servetto-Piumate-Beltrami TSA)
flag-it Giorgia Catarzi
flag-it Camilla Alessio
flag-gb Grace Anderson (Drops)
flag-it Giulia Luciani

UIT:

flag-nl Nicole Steigenga (Doltcini-Van Eyck)
flag-it Tatiana Guderzo (Alé BTC Ljubljana)
flag-sk Tereza Medvedova (World Cycling Centre)
flag-it Katia Ragusa (Astana Women’s Team)
flag-it Francesca Pattaro (Astana Women’s Team)


flag-nl Biehler
IN:

flag-nl Maike van der Duin (SWABO U19 Team)
flag-nl Laura van Regenmortel (SWABO Elite Team)
flag-nl Inez Beijer (SWABO Elite Team)
flag-nl Senna Feron (Jos Feron Lady Force)

UIT:

flag-nl Natalie van Gogh (Chevalmeire)
flag-nl Teuntje Beekhuis (Lotto Soudal Ladies)


flag-dk Bigla
IN:

flag-de Clara Koppenburg (Bigla)
flag-ch Marlen Reusser (World Cycling Centre)
flag-ch Kathrin Stirnemann

UIT:

flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-dk Julie Leth (WNT-Rotor)


flag-es Bizkaia Durango
IN:

flag-es Amaia Lartitegi (CAF Turnkey Engineering)
flag-es Irati Puigdefabregas
flag-it Alice Maria Arzuffi (Valcar Travel&Service)
flag-es Yurani Blanco (Sopela)
flag-es Paula Sanmartín (Eneicat)
flag-gb Elizabeth Holden (Drops)
flag-gb Amy Monkhouse (Storey Racing Team)

UIT:

flag-es Enara López (Casa Dorada)
flag-es Sandra Alonso (Casa Dorada)
flag-it Nicole D’Agostin (Aromitalia Basso Bikes Vaiano)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Casa Dorada)
flag-it Asja Paladin (Casa Dorada)
flag-es Isabel Martín (Massi-Tactic)


flag-nl Boels-Dolmans
IN:

flag-nl Lonneke Uneken (Hitec Products)

UIT:


flag-si BTC City Ljubljana (fusie met Alé Cipollini)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-nl Maaike Boogaard (Alé BTC Ljubljana)
flag-si Urška Bravec (Alé BTC Ljubljana)
flag-si Eugenia Bujak (Alé BTC Ljubljana)
flag-ru Anastasiia Chursina (Alé BTC Ljubljana)
flag-si Špela Kern (n.n.b.)
flag-si Anja Longyka (n.n.b.)
flag-se Hanna Nilsson (Parkhotel Valkenburg)
flag-si Urša Pintar (Alé BTC Ljubljana)
flag-hr Mia Radotic (n.n.b.)
flag-it Rossella Ratto (Chevalmeire)
flag-nl Monique van de Ree (n.n.b.)
flag-rs Maja Savić (n.n.b.)
flag-gb Hayley Simmonds (Ale-Cipollini)
flag-si Urška Žigart (Alé BTC Ljubljana)


flag-gb CAMS-Tifosi
IN:

flag-gb Rebecca Durrell
flag-gb Illi Gardner
flag-gb Jessica Finney
flag-gb Grace Garner
flag-gb Natalie Grinczer
flag-gb Jenny Powell
flag-gb Charmaine Porter
flag-gb Megan Barker
flag-gb Gabriella Shaw
flag-gb Jo Tindley
flag-gb Katie Scott

UIT:
n.v.t.


flag-de Canyon-SRAM
IN:

flag-au Jessica Pratt (Zwift Academy)

UIT:


flag-es Casa Dorada

IN:

flag-pl Małgorzata Jasinska (Movistar Team Women)
flag-es Enara López (Bizkaia Durango)
flag-au Rachel Neylan (Virtu)
flag-fr Roxane Fournier (Movistar Team Women)
flag-es Sandra Alonso (Bizkaia Durango)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Bizkaia Durango)
flag-it Alessia Vigilia (Valcar Cylance)
flag-it Asja Paladin (Valcar Cylance)
flag-au Josie Talbot (Tibco-SVB)
flag-fr Margaux Vigie
flag-es Lydia Iglesias
flag-it Nadia Quagliotto (Alé-Cipollini)

UIT:


flag-nl CCC-Liv
IN:

flag-it Soraya Paladin (Alé Cipollini)
flag-pl Aurela Nerlo
flag-pl Marta Jaskulska
flag-it Sofia Bertizzolo (Virtu)

UIT:


flag-fr Charente-Maritime
IN:

flag-fr Coralie Demay (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-fr Célia Le Mouel
flag-gb Alice Cobb (Tibco-SVB)
flag-be Sarah Ingelbrecht (Mexx-Watersley)
flag-fr Séverine Éraud (Doltcini-Van Eyck)

UIT:

flag-fr Anaïs Morichon (Arkéa Pro Cycling Team)
flag-fr Iris Sachet (n.n.b.)
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler
flag-fr Gladys Verhulst (Arkéa Pro Cycling Team)
flag-fr Pauline Allin (Arkéa Pro Cycling Team)


flag-be Chevalmeire
IN:

flag-it Rossella Ratto (BTC City Ljubljana)
flag-nl Thalita de Jong (Experza-Footlogix)
flag-se Sara Mustonen (HealthMate-CycleLive)
flag-be Kelly Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-nl Natalie van Gogh (Biehler)
flag-nl Demi de Jong (Lotto Soudal Ladies)
flag-be Kelly Van den Steen (Lotto Soudal Ladies)
flag-be Nathalie Bex (Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Febe Schokkaert (Wielerclub De Sprinters Malderen)
flag-nl Puck Moonen (Lotto Soudal Ladies)
flag-be Lenny Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Demmy Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-nl Rozanne Slik (TIBCO-SVB)

UIT:


flag-hk China-Liv

IN:

UIT:


flag-be Team Ciclotel
IN:

flag-nl Kirstie van Haaften (HealthMate-CycleLive)
flag-at Kathrin Schweinberger (HealthMate-CycleLive)
flag-cy Antri Christoforou (Cogeas-Mettler)
flag-nl Bryony van Velzen (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Valeriya Kononenko (Lviv Cycling Team Women)
flag-be Kim de Baat (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Olha Kulynych
flag-gb Hayley Simmonds (BTC City Ljubljana)
flag-ie Alice Sharpe (World Cycling Centre)
flag-pt Daniela Reis (Doltcini-Van Eyck)
flag-be Sara Van de Vel (Leie Triathlon Team Deinze)
flag-be Stephanie Duprez
flag-za Maroesjka Matthee

UIT:


flag-ru Cogeas-Mettler-Look
IN:

flag-fr Victoire Barbe
flag-gb Annabel Fisher
flag-ru Iuliia Galimullina
flag-ru Aigul Gareeva
flag-de Katharina Hechler
flag-ru Daria Malkova
flag-ru Mariia Miliaeva
flag-ch Noemi Rüegg
flag-ru Alena Rytseva
flag-ch Elea Schneeberger
flag-ca Marie-Soleil Blais (Astana Women’s)

UIT:

flag-cy Antri Christoforou (Ciclotel)
flag-ru Anastasiia Pliaskina (Eneicat)


flag-al Conceria Zabri-Fanini
IN:

UIT:


flag-us DNA Pro Cycling
IN:

flag-us Heather Fischer
flag-de Hanna Muegge
flag-nz Michaela Drummond
flag-us Kimberly Lucie
flag-us Brenna Wrye-Simpson
flag-us Margot Clyne (Sho-Air TWENTY20)
flag-us Katie Clouse
flag-us Mia Kilburg-Manganello
flag-us Liza Rachetto (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Sarah Kaufmann
flag-nz Nicole Shields
flag-ca Maggie Coles-Lyster


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN:

flag-be Kaat Hannes
flag-at Christina Schweinberger (Health Mate-CycleLive)
flag-nl Marieke van Witzenburg (Jos Feron Lady Force)
flag-nl Minke Bakker (Jan van Arckel)
flag-nl Nicole Steigenga (BePink)
flag-be Dina Scavone
flag-hu Zsófia Szabó (Health Mate-CycleLive)
flag-nz Jenna Merrick

UIT:

flag-be Anisha Vekemans (stopt)
flag-be Jesse Vandenbulcke (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Bryony van Velzen (Team Ciclotel)
flag-be Kelly Druyts (Chevalmeire)
flag-be Lenny Druyts (Chevalmeire)
flag-be Demmy Druyts (Chevalmeire)
flag-be Kim de Baat (Team Ciclotel)
flag-fr Pascale Jeuland (stopt)
flag-fr Séverine Éraud (Charente-Maritime)
flag-pt Daniela Reis (Team Ciclotel)


flag-gb Drops
IN:

flag-no Emilie Moberg (Virtu)
flag-no Elise Marie Olsen (neoprof)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Ale-Cipollini)
flag-de Finja Smekal
flag-gb Elizabeth Bennett
flag-gb April Tacey
flag-pt Maria Martins (Sopela)
flag-gb Grace Anderson (BePink)
flag-se Sara Penton (Virtu)

UIT:

flag-gb Lizzie Holden (n.n.b.)
flag-gb Abby-Mae Parkinson (Lotto Soudal Ladies)


flag-es Eneicat
IN:

flag-ru Anastasiia Pliaskina (Cogeas-Mettler)
flag-me María Paula Tobías
flag-es Maria Brizuela
flag-es Sofia Martinez
flag-es Eukene Larrarte
flag-es Paula Llacer Soler

UIT:

flag-es Paula Sanmartín (Bizkaia Durango)
flag-pt Sandra Santos (n.n.b.)
flag-es Saioa Gil (n.n.b.)
flag-es Andrea Fraile (n.n.b.)
flag-es Cristina Pujol (n.n.b.)
flag-dk Fie Østerby (n.n.b.)


flag-it Eurotarget-Bianchi-Vittoria
IN:

flag-it Francesca Pisciali
flag-it Arianna Sessi
flag-it Emanuela Zanetti
flag-it Martina Bassi
flag-ru Maria Rostovtseva
flag-lt Lina Svarinka

UIT:

flag-it Arianna Fidanza (Lotto Soudal Ladies)
flag-it Debora Silvestri (Top Girls Fassa Bortolo)
flag-ro Ana Covrig (stopt)
flag-it Lisa Morzenti (stopt)
flag-br Clemilda Fernandes (voorlopig geschorst)
flag-it Gloria Manzoni (n.n.b.)
flag-it Gloria Nardi (n.n.b.)
flag-it Debora Silvestri (Top Girls Fassa Bortolo)


flag-fr FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
IN:

flag-au Brodie Chapman (Tibco-SVB)
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)

UIT:

flag-fr Greta Richioud (Hitec Products)
flag-fr Coralie Demay (Charente-Maritime)


flag-us Hagens Berman-Supermint (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-us Lily Williams (Rally UHC)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Rally UHC)
flag-us Liza Rachetto (DNA Pro Cycling)
flag-us Whitney Allison-Schultz (n.n.b.)
flag-us Jessica Cerra (n.n.b.)
flag-us Lindsay Goldman (n.n.b.)
flag-us Julie Kuliecza (n.n.b.)
flag-gb Harriet Owen (n.n.b.)
flag-us Starla Teddergreen (n.n.b.)
flag-us Aimee Vasse (n.n.b.)


flag-be Health Mate-CycleLive (stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-se Sara Mustonen (Chevalmeire) (per 1 april 2019)
flag-fr Chloë Turblin (per 6 maart 2019)
flag-il Esther Meisels (per 12 juni 2019)
flag-nl Kirstie van Haaften (Ciclotel)
flag-at Kathrin Schweinberger (Ciclotel)
flag-br Flavia Oliveira (Memorial Santos)
flag-at Christina Schweinberger (Doltcini-Van Eyck)
flag-be Lara Defour (Multum Accountants)
flag-be Fien Delbaere (Multum Accountants)
flag-de Laura Süßemilch (Multum Accountants)
flag-nl Kylie Waterreus (Multum Accountants)
flag-hu Veronika Anna Kormos
flag-nl Elodie Kuijper (n.n.b.)
flag-es Marga López (n.n.b.)
flag-co Laura Camila Lozano (n.n.b.)
flag-be Christina Perchtold (n.n.b.)
flag-be Lotte Rotman (n.n.b.)
flag-hu Zsófia Szabó (Doltcini-Van Eyck)
flag-be Suzanne Verhoeven (n.n.b.)


flag-no Hitec Products-Birk Sport
IN:

flag-no Silje Mathisen (Halden Cycling Club)
flag-de Mieke Kröger (Virtu)
flag-fr Greta Richioud (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope)
flag-no Natalie Midtsveen

UIT:

flag-nl Lonneke Uneken (Boels-Dolmans)
flag-nl Chanella Stougje (stopt)


flag-us Illuminate
IN:

UIT:


flag-ca InstaFund La Prima
IN:

flag-ca Ngaire Barraclough
flag-ca Isabella Bertold
flag-ca Esta Bovill
flag-ca Claire Cameron
flag-us Gillian Ellsay (Rally UHC)
flag-ca Elizabeth Gin
flag-ca Kristen Kit
flag-gb Rachel Langdon
flag-us Beth-Ann Orton (DNA Pro Cycling)
flag-ca Anna Talman
flag-ca Sonia Taylor
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler (Charente-Maritime)

UIT:


flag-be Lotto Soudal Ladies
IN:

flag-be Jesse Vandenbulcke (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-dk Christina Siggaard (Virtu)
flag-it Arianna Fidanza (Eurotarget-Bianchi-Vittoria)
flag-nl Teuntje Beekhuis (Biehler)
flag-be Lone Meertens (Keukens Redant)
flag-gb Abby-Mae Parkinson (Drops)

UIT:

flag-be Kelly Van den Steen (Chevalmeire)
flag-be Puck Moonen (Chevalmeire)
flag-nl Demi de Jong (Chevalmeire)
flag-lu Chantal Hoffmann (stopt)


flag-ua Lviv Cycling Team
IN:

UIT:


flag-es Massi-Tactic
IN:

flag-ca Gabrielle Pilote-Fortin (WNT-Rotor)
flag-fr Chloë Turblin
flag-pl Karolina Perekitko
flag-ie Lauren Creamer
flag-py Agua Marina Espínola (World Cycling Centre)
flag-es Isabel Martín (Bizkaia-Durango)
flag-es Ariadna Trias (Sopela)
flag-es Mireia Trias (Sopela)
flag-es Nerea Nuño

UIT:

flag-es Elisabet Llabres (n.n.b.)
flag-es Cristina Aznar Torres (n.n.b.)
flag-es Sandra Moral (n.n.b.)
flag-es Sofia Barrriguete (n.n.b.)
flag-es Dolores Gómez (n.n.b.)
flag-es Elisabet Escursell (n.n.b.)


flag-br Memorial Santos
IN:

flag-nl Sharon Dommanschet – per 1 september 2019
flag-br Flavia Oliveira (Health Mate-CycleLive)
flag-be Tara Gins

UIT:


flag-by Minsk Cycling Club
IN:

UIT:


flag-au Mitchelton-Scott Women
IN:

flag-be Sofie De Vuyst (Parkhotel Valkenburg)
flag-gb Jessica Roberts
flag-nl Janneke Ensing (WNT-Rotor)

UIT:
flag-au Alex Manly (richt zich op baan)


flag-es Movistar Team Women
IN:

flag-it Barbara Guarischi (Virtu)
flag-rs Jelena Erić (Alé Cipollini)
flag-no Katrine Aalerud (Virtu)

UIT:

flag-pl Małgorzata Jasinska (Casa Dorada)
flag-fr Roxane Fournier (Casa Dorada)
flag-es Mavi Garcia (Alé Cipollini)
flag-es Lorena Llamas (stopt)


flag-be Multum Accountants
IN:

flag-be Amber Aernouts
flag-at Anna Badegruber
flag-be Lara Defour (HealthMate-CycleLive)
flag-be Fien Delbaere (HealthMate-CycleLive)
flag-au Alicia Evans
flag-nl Céline van Houtum
flag-se Hanna Johansson
flag-ch Désirée Ehrler (Mexx-Watersley)
flag-gb Josie Shepherd
flag-fi Eeva Sarlin
flag-nz Bronwyn MacGregor (Mexx-Watersley)
flag-be Kim van den Steen
flag-be Julie Stockman (Jos Feron Lady Force)
flag-de Laura Süßemilch (HealthMate-CycleLive)
flag-nl Kylie Waterreus (HealthMate-CycleLive)


flag-nl NXTG Racing
IN:

flag-nl Rozemarijn Ammerlaan (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Shari Bossuyt (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Cathalijne Hoolwerf (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Eva Jonkers (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Britt Knaven (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Charlotte Kool (Jan van Arckel)
flag-gb Emily Wadsworth
flag-se Julia Borgström

UIT:

flag-be Nathalie Bex (Chevalmeire)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN:

flag-nl Amber van der Hulst (Jan van Arckel)
flag-nl Karlijn Swinkels (Alé Cipollini)
flag-nl Nancy van den Burg (Jose Feron Lady Force)
flag-de Romy Kasper (Ale-Cipollini)
flag-nl Anouska Koster (Virtu)

UIT:

flag-nl Roxane Knetemann (stopt)
flag-be Sofie De Vuyst (Mitchelton-Scott)
flag-nl Loes Adegeest (Jan Van Arckel)


flag-us Rally UHC Women
IN:

flag-us Lily Williams (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Hagens Berman-Supermint)
flag-au Chloe Hosking (Alé Cipollini)

UIT:

flag-ca Kirsti Lay (stopt)
flag-us Erica Allar (n.n.b.)
flag-us Gillian Ellsay (InstaFund La Prima)
flag-ca Katherine Maine (n.n.b.)
flag-us Abigail Mickey (stopt)
flag-us Summer Moak (n.n.b.)


flag-it Servetto – Piumate – Beltrami TSA
IN:

flag-cr Milagro Mena
flag-it Nicole Fede
flag-it Francesca Baroni

UIT:

flag-cz Marketa Hajkova (Bepink)


flag-us Sho-Air TWENTY20
IN:

UIT:

flag-us Margot Clyne (DNA Pro Cycling)
flag-us Erica Clevenger (Tibco-SVB)


flag-es Sopela
IN:

flag-es Naia Amondarain
flag-es María Banlles
flag-es Garazi Erostarbe
flag-es Emma Ortíz
flag-gb Claire Steels

UIT:

flag-es Yurani Blanco (Bizkaia Durango)
flag-es Ariadna Trias (Massi-Tactic)
flag-es Mireia Trias (Massi-Tactic)
flag-pt Maria Martins (Drops)
flag-za Elné Owen (n.n.b.)
flag-es Ariadna Nevado
flag-es Julia Casas (n.n.b.)


flag-nl Team Sunweb vrouwen
IN:

flag-ca Alison Jackson (Tibco-SVB)
flag-se Wilma Olausson
flag-gb Anna Henderson (Tibco-SVB)

UIT:

flag-nl Lucinda Brand (Trek-Segafredo)


flag-mx Swapit-Agolico
IN:

flag-cr Jennifer Morales Milanes
flag-cl Denisse Aracely Ahumada Riquelme
flag-cr Andrea Ramirez Fregoso
flag-mx Yareli Acevedo Mendoza
flag-mx Antonieta Gaxiola

UIT:


Teika-VIB DFM Renta Car
IN:

flag-tr Kubra Bektas
flag-es Sara Bonillo
flag-es Raquel Gisbert
flag-es Melisa Gomiz
flag-es Pilar Jiménez
flag-iq Zahrra Mousad
flag-ie Jenifer Neenan
flag-co Jennifer Tatiana
flag-ir Somayeh Yazdani


flag-us Tibco-SVB
IN:

flag-us Erica Clevenger (Sho-Air Twent20)
flag-nz Jenelle Crooks
flag-us Kristen Faulkner
flag-au Sarah Gigante
flag-co Diana Peñuela (Alé Cipollini)

UIT:

flag-ca Alison Jackson (Team Sunweb)
flag-gb Alice Cobb (Charente-Maritime)
flag-au Brodie Chapman (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-gb Anna Henderson (Sunweb)
flag-nl Rozanne Slik (stopt met wegwielrennen)


flag-it Top Girls Fassa Bortolo
IN:

flag-it Gaia Masetti
flag-it Debora Silvestri (Eurotarget-Bianchi-Vittoria)

UIT:


flag-us Trek-Segafredo vrouwen
IN:

flag-nl Lucinda Brand (Team Sunweb)
flag-gb Elynor Bäckstedt

UIT:
n.v.t.


flag-it Valcar-Travel & Service
IN:

flag-tt Teniel Campbell (World Cycling Centre)

UIT:

flag-it Alessia Vigilia (Casa Dorada)
flag-it Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango)
flag-it Maria Giulia Confalonieri (WNT-Rotor)


flag-dk Virtu (Stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:

flag-it Barbara Guarischi (Movistar Team Women)
flag-au Rachel Neylan (Casa Dorada)
flag-de Mieke Kröger (Hitec Products)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)
flag-it Sofia Bertizzolo (CCC-Liv)
flag-no Katrine Aalerud (Movistar Team Women)
flag-it Marta Bastianelli (Alé Cipollini)
flag-dk Christina Siggaard (Lotto Soudal Ladies)
flag-no Emilie Moberg (Drops)
flag-se Sara Penton (Drops)
flag-dk Louise Norman Hansen (ILLI Bikes – clubteam)
flag-dk Birgitte Krogsgaard (n.n.b.)
flag-pl Katarzyna Pawlowska (n.n.b.)
flag-dk Trine Schmidt (ILLI Bikes – clubteam)


flag-ch World Cycling Centre
IN:
flag-sk Tereza Medvedova (BePink)
flag-il Roni Fisher
flag-ca Magdeleine Valieres
flag-cz Veronika Jandova
flag-cl Catalina Anaïs Soto
flag-bb Amber Joseph

UIT:

flag-ie Alice Sharpe (Ciclotel)
flag-tt Teniel Campbell (Valcar Travel&Service)
flag-ch Marlen Reusser (Bigla)
flag-er Desiet Kidane (n.n.b.)
flag-ie Alice Sharpe (Ciclotel)
flag-py Agua Marina Espínola (Massi-Tactic)
flag-ar Fernando Yapura (n.n.b.)


flag-de WNT-ROTOR
IN:

flag-dk Julie Leth (WNT-Rotor)
flag-it Maria Giulia Confalonieri (Valcar Travel&Service)

UIT:

flag-nl Janneke Ensing (Mitchelton-Scott)
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)
flag-ca Gabrielle Pilote-Fortin (Massi-Tactic)


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

109 Reacties

Verweggistan 10 september 2019 om 13:24

Leysen zou naar Corendon gaan en zijn vader meenemen als ploegleider.

Maillot à Pois 13 september 2019 om 15:04

Eekhoff, Gall en Salmon maken de stap van Sunweb Development naar het pro team:
https://teamsunweb.com/welcome-nils-felix-martin/

AnderJ 17 september 2019 om 11:59

Het vertrek van Powless naar EF staat nog niet in bovenstaand overzicht.

Chasse_patate 17 september 2019 om 12:12

Powless weg bij Jumbo visma staat er nog niet in

Covadonga 17 september 2019 om 20:28

Dat zijn toch al aardig wat veranderingen. De leegloop bij Deceuninck QS is opvallend. Leuk om te volgen wie er nu daar gaat zorgen voor de zeges.

hitman79 26 september 2019 om 23:04

Leegloop? Als ze Viviani vervangen voor Bennet gaan ze er op vooruit..

robert-jan 18 september 2019 om 08:53

Heeft woutertje poels nou tegen ons gelogen? Zou gister toch zijn toekomst bekend maken? :(

AnderJ 18 september 2019 om 10:54

Nou nou nou wat een grote woorden voor nieuws dat een dagje later alsnog bekend is gemaakt.

PetoSagan 18 september 2019 om 10:48

Wout Poels gaat Bahrain Merida versterken is net bekend gemaakt

AnderJ 19 september 2019 om 21:13

Vertrek van De Tier staat nog niet in het overzicht.

leor 16 24 september 2019 om 13:37

Benieuwd waar EBH volgend seizoen rijdt ..

Hoebele 25 september 2019 om 21:43

Jasinska is Pools (Italiaans vlaggetje)

leffe 26 september 2019 om 17:39

Ik zie nog nergens staan dat Lammertinck een contract getekend heeft bij Wanty Group Gobert

AnderJ 27 september 2019 om 14:13

https://www.wielerflits.nl/nieuws/van-der-poel-heeft-er-drie-nieuwe-ploeggenoten-bij/

Als jullie dit overzicht steeds opnieuw op de voorpagina posten, zou het minst genomen aardig zijn om daarin in ieder geval steeds het transfernieuws te verwerken dat op Wielerflits zelf heeft gestaan.

EddyB1958 2 oktober 2019 om 08:33

Euskadia Murias stopt maar Oscar Rodriguez stapt over naar Euskadia Murias?

BenderBeach 4 oktober 2019 om 08:21

Waar rijdt Tom-Jelte Slagter volgend jaar?

Maillot à Pois 11 oktober 2019 om 13:39

Joseph Areruya weg bij Delko en getekend bij Pédale Pilotine, een club uit Martinique waar ook Daniel Teklehaimanot tegenwoordig blijkbaar rijdt.
https://allafrica.com/stories/201910090548.html

Maillot à Pois 11 oktober 2019 om 14:29

Israel Cycling Academy kondigt de komst van Patrick Schelling aan
https://www.facebook.com/515137875256442/posts/1952755441494671?sfns=mo

Jgulck 22 oktober 2019 om 14:32

Steff Cras zou naar Lotto Soudal gaan

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20191014_04662156

Sephiroth 29 oktober 2019 om 08:23

@wielerflits jullie lopen enigzins achter op jullie eigen nieuwsberichten… Is het dan niet raar om dit als nieuws bovenaan te plaatsen?

Sephiroth 30 oktober 2019 om 20:29

De tier exit bij Jumbo-Visma mist nog :)

Jean Dumas 29 oktober 2019 om 09:49

‘Israël neemt Katusha over’, maar er is nog geen enkele renner van Katusha overgestapt naar ICA. Gaat dat nog gebeuren?

Covadonga 13 november 2019 om 22:11

Het staat er en beetje half. Ze nemen alleen de licentie over.

DeMol 4 november 2019 om 17:25

Edit redactie: Kasper zeker? Aangepast!

Jowinho 5 november 2019 om 16:03

Greipel naar Israel

west 12 november 2019 om 07:34

Namen als Venter en Howes stonden wel in jullie lijstje met bekende namen zonder contract, maar niet hierin?

toke 24 november 2019 om 12:29

ik zie nu pas dat Lars Boom bij roompot onder contract stond, Ik heb het hele jaar gedacht dat hij voor de d.n.f. formatie koerste.

Cochise 3 december 2019 om 19:44

Dennis volgens het Nieuwsblad dan toch naar Ineos volgende week…