Overzicht: Wielertransfers 2020

maandag 21 oktober 2019 om 08:30
Overzicht: Wielertransfers 2020

foto: Cor Vos

Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.


UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:

flag-fr Clément Champoussin (Chambéry CF) – per 1 augustus 2020 
flag-it Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)

flag-fi Jaakko Hänninen (l’EC Saint-Étienne Loire) – per 1 augustus 2019

flag-fr Anthony Jullien (Chambéry CF) – Stagiair
flag-us Matteo Jorgenson (Chambéry CF) – Stagiair

UIT:

flag-fr Samuel Dumoulin (stopt)
flag-de Nico Denz (Team Sunweb)
flag-fr Hubert Dupont (stopt)


flag-kz Astana
IN:

flag-it Davide Martinelli (Deceuninck-Quick Step)
flag-co Harold Tejada (Team Medellin)
flag-ru Alexander Vlasov (Gazprom-RusVelo)
flag-es Alex Aranburu (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Fabio Felline (Trek-Segafredo)
flag-es Óscar Rodriguez (Euskadi-Murias)

flag-kz Vadim Pronskiy – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021

UIT:

flag-es Pello Bilbao (Bahrain Merida)
flag-it Dario Cataldo (Movistar)
flag-it Davide Villella (Movistar)
flag-kz Andrey Zeits (Mitchelton-Scott)
flag-it Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-dk Magnus Cort (EF Education First)
flag-cz Jan Hirt (CCC)


flag-bh Bahrain Merida
IN:

flag-es Pello Bilbao (Astana)
flag-es Mikel Landa (Movistar)
flag-nl Wout Poels (Team Ineos)
flag-nl Kevin Inkelaar (Groupama-FDJ U23)
flag-gb Scott Davies (Dimension Data)
flag-es Rafael Valls (Movistar)
flag-at Marco Haller (Katusha-Alpecin)
flag-it Eros Capecchi (Deceuninck-Quick-Step)

UIT:

flag-it Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo)
flag-it Antonio Nibali (Trek-Segafredo)
flag-si Simon Špilak (stopt)
flag-it Andrea Garosio (nog niet bekend)


flag-de BORA-hansgrohe
IN:

flag-nz Shane Archbold (EvoPro Racing) – per 11 april 2019
flag-de Lennard Kämna (Team Sunweb)
flag-nl Ide Schelling (SEG Racing Academy)
flag-it Matteo Fabbro (Katusha Alpecin)

UIT:

flag-gb Peter Kennaugh (voorlopig gestopt)
flag-it Davide Formolo (UAE Emirates)
flag-de Christophe Pfingsten (n.n.b)


flag-pl CCC
IN:

flag-it Matteo Trentin (Mitchelton-Scott)
flag-de Georg Zimmermann (Tirol KTM) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-ru Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)
flag-it Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-cz Jan Hirt (Astana)
flag-pl Michał Paluta (CCC Development Team)
flag-ru Pavel Kochetkov (Katusha-Alpecin)

flag-gb Fred Wright (110% Me) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Laurens ten Dam (stopt)
flag-pl Lukasz Owsian (Arkéa-Samsic)
flag-at Riccardo Zoidl (Felbermayr-Simplon Wels)
flag-pt Amaro Antunes (W52-FC Porto)


flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN:

flag-pt João Almeida (Hagens Berman Axeon)
flag-it Andrea Bagioli (Colpack)
flag-it Davide Ballerini (Astana)
flag-it Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Stijn Steels (Roompot-Charles)
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-be Mauri Vansevenant (neo-prof, vanaf juli)
flag-de Jannik Steimle (Team Vorarlberg)

flag-nz Samuel Gaze (Specialized Racing) – Stagiair

UIT:

flag-ar Maximiliano Richeze (UAE Emirates)
flag-it Elia Viviani (Cofidis)
flag-it Fabio Sabatini (Cofidis)
flag-be Philippe Gilbert (Lotto Soudal)
flag-it Davide Martinelli (Astana)
flag-es Enric Mas (Movistar)
flag-cz Petr Vakoč (Corendon-Circus)
flag-it Eros Capecchi (Bahrain Merida)


flag-us EF Education First
IN:

flag-co Sergio Higuita (Fundación Euskadi) – per 12 mei 2019
flag-de Jonas Rutsch (Lotto-Kern Haus)
flag-mx Luis Ricardo Villalobos (Aevolo)
flag-dk Magnus Cort (Astana)
flag-ch Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy)
flag-us Neilson Powless (Jumbo-Visma)
flag-no Kristoffer Halvorsen (Team Ineos)
flag-be Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
flag-po Ruben Guerreiro (Katusha-Alpecin)

flag-gb Matthew Walls (100% Me) – Stagiair 

UIT:

flag-dk Matti Breschel (stopt)
flag-us Joe Dombrowski (UAE Emirates)
flag-us Nathan Brown (Rally UHC Cycling)
flag-gb Daniel McLay (Arkéa-Samsic)
flag-us Taylor Phinney (stopt)


flag-fr Groupama-FDJ
IN:

flag-lu Kevin Geniets (Coni Groupama-FDJ) – per 22 maart 2019
flag-ch Fabian Lienhard (IAM-Excelsior)
flag-fr Alexys Brunel (Conti Groupama-FDJ)
flag-fr Simon Guglielmi (Conti Groupama-FDJ)

UIT:

flag-fr Benoît Vaugrenard (stopt)
flag-ch Steve Morabito (stopt)
flag-at Georg Preidler (ontslag ingediend na dopingbekentenis)
flag-no Daniel Hoelgaard (Uno-X)


flag-il Israel Cycling Academy (neemt Katusha-Alpecin over)
IN:

flag-fr Hugo Hofstetter (Cofidis)
flag-il Itamar Einhorn (Côtes d’Armor-Marie Morin-Vé) – per 1 juni 2019
flag-ie Dan Martin (UAE Emirates)
flag-ca James Piccoli (Elevate-KHS)
flag-ch Patrick Schelling (Vorarlberg Santic)
flag-fr Alexis Renard (Côtes d’Armor)
flag-ee Norman Vahtra (Cycling Tartu)

flag-il Yuval Ben Moshe – Stagiair
flag-fr Alexis Renard (Côtes d’Armor-Marie Morin-Véranda Rideau) – Stagiair 

UIT:

flag-no Sondre Holst Enger (Riwal Readynez)
flag-es Rubén Plaza (stopt)
flag-it Riccardo Minali (n.n.b)


flag-nl Jumbo-Visma
IN:

flag-no Tobias Foss (Uno-X)
flag-au Chris Harper (BridgeLane)
flag-nl Tom Dumoulin (Sunweb)

flag-nl Stef Krul (Metec-TKH) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Daan Olivier (stopt)
flag-nl Danny van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-us Neilson Powless (EF Education First)


flag-ch Katusha-Alpecin (stopt)
IN:

flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-net.de) – Stagiair 

UIT:

flag-it Enrico Battaglin (n.n.b.)
flag-be Jenthe Biermans (n.n.b.)
flag-us Ian Boswell (n.n.b.)
flag-be Steff Cras (n.n.b.)
flag-be Jens Debusschere (n.n.b.)
flag-gb Alex Dowsett (n.n.b.)
flag-it Matteo Fabbro (BORA-hansgrohe)
flag-pt José Gonçalves (Delko Marseille Provence)
flag-pt Ruben Guerreiro (EF Education First)
flag-au Nathan Haas (Cofidis)
flag-at Marco Haller (Bahrain Merida)
flag-ch Reto Hollenstein (n.n.b.)
flag-de Marcel Kittel (stopt)
flag-ru Pavel Kochetkov (CCC)
flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Gazprom-RusVelo)
flag-es Daniel Navarro (n.n.b.)
flag-de Nils Politt (n.n.b.)
flag-za Willie Smit (n.n.b.)
flag-si Simon Špilak (stopt)
flag-ru Dmitry Strakhov (n.n.b.)
flag-gb Harry Tanfield (n.n.b.)
flag-dk Mads Würtz Schmidt (n.n.b.)
flag-de Rick Zabel (n.n.b.)
flag-ru Ilnur Zakarin (CCC)


flag-be Lotto Soudal
IN:

flag-de John Degenkolb (Trek-Segafredo)
flag-gb Jon Dibben (Madison Genesis)
flag-be Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Kobe Goossens (Lotto Soudal U23)
flag-it Stefano Oldani (Kometa)
flag-be Gerben Thijssen (Lotto Soudal U23) – per 25 juli 2019
flag-be Brent Van Moer (Lotto Soudal U23) – per 7 juni 2019

UIT:

flag-be Tiesj Benoot (Team Sunweb)
flag-be Lawrence Naesen (AG2R La Mondiale)
flag-be Victor Campenaerts (Team NTT)
flag-be Maxime Monfort (stopt)
flag-be Jens Keukeleire (EF Education First)
flag-be Enzo Wouters (Tarteletto-Isorex)


flag-au Mitchelton-Scott
IN:

flag-hu Barnabás Peák (SEG Racing Academy) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-au Kaden Groves (SEG Racing Academy)
flag-kz Andrey Zeits (Astana)
flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka)

UIT:

flag-au Mathew Hayman (stopt)
flag-it Matteo Trentin (CCC)


flag-es Movistar
IN:

flag-gb Gabriel Cullaigh (Wiggins)
flag-es Inigo Elosegui (Lizarte)
flag-es Enric Mas (Deceuninck Quick-Step)
flag-co Einer Rubio (Vejus-TMF-Cicli Magnum)
flag-it Dario Cataldo (Astana)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-ch Johan Jacobs (Lotto Soudal U23)
flag-co Juan Diego Alba (Coldeportes Zenu)
flag-us Matteo Jorgenson
flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-Net)
flag-es Sergio Samitier (Euskadi-Murias)

UIT:

flag-co Nairo Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-co Winner Anacona (Arkéa-Samsic)
flag-es Jaime Roson (contract ontbonden na dopingschorsing)
flag-es Mikel Landa (Bahrain Merida)
flag-de Jasha Sütterlin (Team Sunweb)
flag-ec Richard Carapaz (Team Ineos)
flag-es Carlos Barbero (Team NTT)
flag-es Jaime Castrillo (Kern Pharma)
flag-es Rafael Valls (Bahrain Merida)


flag-gb Team Ineos
IN:

flag-ec Richard Carapaz (Movistar)

UIT:

flag-it Diego Rosa (Arkéa-Samsic)
flag-fr Kenny Elissonde (Trek-Segafredo)
flag-no Kristoffer Halvorsen (EF Education First)
flag-nl Wout Poels (Bahrain Merida)
flag-es David De la Cruz (UAE Emirates)


flag-za Team NTT (nieuwe naam Dimension Data)
IN:

flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
flag-it Matteo Sobrero (Dimension Data for Qhubeka)
flag-it Samuele Battistella (Dimension Data for Qhubeka)
flag-es Carlos Barbero (Movistar)
flag-at Michael Gogl (Trek-Segafredo)
flag-de Max Walscheid (Sunweb)
flag-dk Andreas Stokbro (Riwal Readynez)
flag-au Benjamin Dyball (Team Sapura)
flag-au Dylan Sunderland (Team BridgeLane)

flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka) – Stagiair 

UIT:

flag-au Mark Renshaw (stopt)
flag-dk Lars Bak (stopt)
flag-za Jacques Janse van Rensburg (stopt)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-gb Scott Davies (Bahrain Merida)


flag-de Team Sunweb
IN:

flag-de Florian Stork (Team Sunweb Development) – per 8 maart 2019
flag-it Alberto Dainese (SEG Racing Academy)
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – per 1 juli 2020 
flag-gb Mark Donovan (Team Wiggins Le Col)
flag-de Jasha Sütterlin (Movistar)
flag-de Nico Denz (AG2R La Mondiale)
flag-be Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
flag-nl Nils Eekhoff (Development Team Sunweb)
flag-at Felix Gall (Development Team Sunweb)
flag-de Martin Salmon (Development Team Sunweb)
flag-be Ilan Van Wilder

flag-nl Nils Eekhoff (Team Sunweb Development) – Stagiair
flag-nl Marten Kooistra (SEG Racing Academy) – Stagiair
flag-de Martin Salmon (Team Sunweb Development) – Stagiair

UIT:

flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)
flag-de Lennard Kämna (BORA-hansgrohe)
flag-de Max Walscheid (Team NTT)
flag-be Louis Vervaeke (Corendon-Circus)
flag-nl Roy Curvers (stopt)


flag-us Trek-Segafredo
IN:

flag-it Jacopo Mosca (D’Amico-UM Tools) – per 1 augustus 2019
flag-es Juan Pedro Lopez (Kometa) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-it Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
flag-it Antonio Nibali (Bahrain Merida)
flag-dk Alexander Kamp (Riwal Readynez)
flag-lv Emils Liepins (Wallonie Bruxelles)
flag-lu Michel Ries (Kometa)
flag-gb Charlie Quarterman (Holdsworth-Zappi) – Stagiair & profcontract 2020-2021
flag-fr Kenny Elissonde (Team Ineos)
flag-us Quinn Simmons (Lux Cycling)

flag-fr Nicolas Debeaumarché (SCO Dijon) – Stagiair 

UIT:

flag-de John Degenkolb (Lotto Soudal)
flag-es Markel Irizar (stopt)
flag-co Jarlinson Pantano (gestopt na dopingschorsing)
flag-at Michael Gogl (Team NTT)
flag-it Fabio Felline (Astana)
flag-us Peter Stetina (n.n.b.)


flag-ae UAE Emirates
IN:

flag-ar Maximiliano Richeze (Deceuninck-Quick-Step)
flag-co Andres Camilo Ardila (EPM Scott)
flag-it Alessandro Covi (Team Colpack)
flag-us Brandon McNulty (Rally UHC)
flag-dk Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
flag-us Joe Dombrowski (EF Education First)
flag-es David De la Cruz (Team Ineos)

flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol KTM) – Stagiair 
flag-za Matthew Beers (NAD Pro) – Stagiair 

UIT:

flag-it Simone Consonni (Cofidis)
flag-it Simone Petilli (Wanty-Gobert)
flag-ie Dan Martin (Israel Cycling Academy)
flag-it Roberto Ferrari (stopt)
flag-au Rory Sutherland (n.n.b)
flag-it Manuele Mori (stopt)
flag-hr Kristijan Đurasek (n.n.b.)


Alles weten over de transfermarkt in het wielrennen?
Luister onze WielerFlits Podcast


UCI ProTeams

flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN:

flag-ch Simon Pellaud (IAM Excelsior)
flag-it Simone Ravanelli (Biesse Carrera)
flag-it Nicola Venchiarutti (Friuli)
flag-ec Jefferson Alexander Cepeda (Movistar Ecuador)
flag-co Jhonatan Restrepo (Manzana Postobon)
flag-it Nicola Bagioli (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Davide Gabburo (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-it Mattia Bais (Friuli) – profcontract 2020-2021 & als stagiair

flag-it Filippo Conca (Biesse Carrera) – vanaf 2021
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Carrera) – vanaf 2021

UIT:

flag-it Andrea Vendrame (AG2R La Mondiale)
flag-it Mattia Cattaneo (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fausto Masnada (CCC)
flag-it Matteo Pelucchi (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Benfatto (Bardiani-CSF)
flag-it Matteo Montaguti (stopt)


flag-fr Arkéa-Samsic
IN:

flag-co Nairo Quintana (Movistar)
flag-co Dayer Quintana (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-fr Nacer Bouhanni (Cofidis)
flag-it Diego Rosa (Team Ineos)
flag-co Winner Anacona (Movistar)
flag-gb Connor Swift (Madison Genesis) – per 13 mei 2019
flag-be Benjamin Declercq (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Christophe Noppe (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Donavan Grondin (Vendée U)
flag-fr Matis Louvel (VC Rouen 76)
flag-fr Thomas Boudat (Total Direct Energie)
flag-gb Daniel McLay (EF Education First)
flag-pl Lukasz Owsian (CCC)

flag-fr Florentin Lecamus-Lambert (Pays de Dinan) – Stagiair
flag-fr Aurélien Doleatto (Bourg-en-Bresse Ain) – Stagiair
flag-fr Maxime Jarnet (EG Saint-Etienne Loire) – Stagiair

UIT:

flag-fr Amaël Moinard (stopt)
flag-de Robert Wagner (stopt)
flag-fr Maxime Daniel (stopt)
flag-fr Brice Feillu (stopt)


flag-it Bardiani-CSF-Faizanè
IN:

flag-it Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Alessandro Monaco (Casillo Maserati)
flag-it Filippo Zaccanti (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-it Filippo Fiorelli (Gragnano SC-Natali-Olmo)
flag-it Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Iuri Filosi (Delko Marseille Provence)
flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol-KTM)
flag-it Marco Benfatto (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Fabio Mazzucco (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)
flag-it Filippo Zana (Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis)

UIT:


flag-es Burgos-BH
IN:

flag-es Ángel Fuentes (Gomur-Cantabria Infinita)
flag-es Carlos Canal

UIT:

flag-pt Nuno Bico (stopt)


flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:

flag-es Joel Nicolau (Caja Rural-opleidingsploeg) – per 16 april 2019
flag-ec Jefferson Cepeda (Caja Rural-opleidingsploeg) – per 8 augustus 2019
flag-ve Orluis Aular (Matrix Powertag)
flag-co Alejandro Osorio (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-es Héctor Sáez (Euskadi-Murias)
flag-es Oier Lazkano (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair & profcontract
flag-es Sergio Roman Martín (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair & profcontract
flag-co Juan Fernando Calle Hurtado

flag-es Eusebio Pascual (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 

UIT:

flag-es Alex Aranburu (Astana)
flag-es Antonio Molina (stopt)


flag-fr Cofidis
IN:

flag-it Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fabio Sabatini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Guillaume Martin (Wanty-Gobert)
flag-it Simone Consonni (UAE Emirates)
flag-au Nathan Haas (Katusha-Alpecin)
flag-it Attilio Viviani (Arvedi Cycling ASD) – Stagiair & profcontract
flag-fr Eddy Finé (VC Villefranche Beaujolais) – Stagiair & profcontract
flag-es Fernando Barceló (Euskadi-Murias)
flag-be Piet Allegaert (Sport Vlaanderen-Baloise)

flag-lu Pit Leyder (Leopard Pro Cycling) – Stagiair 

UIT:

flag-fr Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic)
flag-fr Hugo Hofstetter (Israel Cycling Academy)
flag-fr Julien Simon (Total Direct Energie)
flag-be Bert Van Lerberghe (Deceuninck-Quick Step)


flag-be Corendon-Circus
IN:

flag-be Tim Merlier (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) – per 11 juni 2019
flag-fr Antoine Benoist (Chazal Canyon) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-gb Ben Tulett (IKO Beobank)
flag-nl Oscar Riesebeek (Roompot-Charles)
flag-be Senne Leysen (Corendon-Circus)
flag-be Floris De Tier (Jumbo-Visma)
flag-cz Petr Vakoč (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Louis Vervaeke (Team Sunweb)
flag-be Ryan Cortjens

flag-be Brent Clé (Stageco Cycling Team) – Stagiair

UIT:


flag-fr Delko-Marseille Provence
IN:

flag-rs Dušan Rajović (Adria Mobil)
flag-fr Pierre Barbier (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Justin Jules (Wallonie-Bruxelles)
flag-er Mulu Hailemichael (Dimension Data for Qhubeka)
flag-er Biniyam Ghirmay 
flag-pt José Gonçalves (Katusha-Alpecin)
flag-jp Masahiro Ishigami (AVC Aix-en-Provence-Chazal)
flag-es José Manuel Diaz (Vorarlberg Santic)
flag-jp Atsushi Oka (Utsunomiya Blitzen)

flag-gb Simon Carr (AIX En Provence) – Stagiair
flag-fr Alexandre Delettre ( VC Villefranche-Beaujolais) – Stagiair 
flag-fr Mickael Guichard (Team Pro Immo Nicolas Roux) – Stagiair 

UIT:

flag-it Iuri Filosi (Bardiani-CSF)
flag-rw Joseph Areruya (La Pédale Pilotine)
flag-fr Jérémy Leveau (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)


flag-es Euskadi-Murias (stopt)
IN:
Niet van toepassing

UIT:
flag-es Mikel Aristi (n.n.b)
flag-es Aritz Bagües (n.n.b)
flag-es Fernando Barceló (Cofidis)
flag-es Ander Barrenetxea (n.n.b)
flag-fr Cyril Barthe (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-es Urko Berrade (n.n.b)
flag-es Mikel Bizkarra (n.n.b)
flag-es Garikoitz Bravo (Fundación Euskadi)
flag-es Mario González (n.n.b)
flag-es Beñat Intxaust (n.n.b)
flag-es Julen Irizar (n.n.b)
flag-es Mikel Iturria (n.n.b)
flag-es Juan Antonio López-Cózar (n.n.b)
flag-es Sergio Rodríguez (n.n.b)
flag-es Óscar Rodriguez (Astana)
flag-es Héctor Sáez (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Sergio Samitier (Movistar)
flag-es Enrique Sanz (n.n.b)
flag-es Gotzon Udondo (n.n.b)
flag-es José Daniel Viejo (n.n.b)


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:

flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
flag-it Marco Canola (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-kz Anton Kuzmin (Astana City)
flag-it Simone Velasco (Neri Sottoli-Selle Italia)
flag-it Cristian Scaroni (Groupama-FDJ U23)
flag-it Damiano Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Imerio Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)

UIT:
flag-ru Alexander Vlasov (Astana)
flag-ru Ildar Arslanov (stopt)


flag-us Hagens Berman Axeon
IN:

UIT:

flag-dk Mikkel Bjerg (UAE Emirates)
flag-nl Maikel Zijlaard (SEG Racing Academy)
flag-pt João Almeida (Deceuninck-Quick-Step)


flag-co Manzana Postobón

IN:

UIT:

flag-co Jhonatan Restrepo (Androni Giocattoli-Sidermec)


flag-it Neri Sottoli-Selle Italia-KTM
IN:

flag-pa Roberto Carlos González – per 1 maart 2019
flag-rs Veljko Stojnic (UCI World Cycling Centre)

flag-it Andrea Bartolozzi (Viris Vigevano) – Stagiair 
flag-it Mattia Bevilacqua (Team Franco Ballerini-Albion) – Stagiair 
flag-it Alessandro Iacchi (Team Franco Ballerini-Albion) – Stagiair 

UIT:

flag-co Dayer Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-it Simone Velasco (Gazprom-RusVelo)
flag-it Davide Gabburo (Androni Giocattoli-Sidermec)


flag-it Nippo-Vini Fantini-Faizanè
IN:

flag-jp Masahiro Ishigami (l’AVC Aix-en-Provence) – Stagiair 
flag-jp Keigo Kusaba (Asian Racing Team) – Stagiair 

UIT:

flag-it Moreno Moser (stopt)
flag-it Giovanni Lonardi (Bardiani-CSF)
flag-it Filippo Zaccanti (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Canola (Gazprom-Rusvelo)
flag-it Nicola Bagioli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Damiano Cima (Gazprom RusVelo)
flag-it Imerio Cima (Gazprom RusVelo)
flag-co Alejandro Osorio (Caja Rural-Seguros RGA)


flag-us Novo Nordisk
IN:

flag-nz Hamish Beadle (opleidingsploeg Novo Nordisk)

UIT:


flag-us Rally-UHC
IN:

flag-us Stephen Bassett (Wildlife Generation p/b Maxxis)
flag-ca Nickolas Zukowsky (Floyd’s Pro Cycling)
flag-us Nathan Brown (EF Education First)

UIT:

flag-us Brandon McNulty (UAE Emirates)
flag-us Evan Huffman (stopt)
flag-ca Svein Tuft (stopt)


flag-dk Riwal Readynez
IN:

flag-no Kristian Aasvold (Coop)
flag-no Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy)
flag-nl Martijn Budding (BEAT Cycling Club)
flag-nl Arvid de Kleijn (Metec-TKH)
flag-nl Nick van der Lijke (Roompot-Charles)
flag-dk Christoffer Lisson (BHS-Almeborg-Bornholm)
flag-nl Piotr Havik (BEAT Cycling Club)
flag-nl Elmar Reinders (Roompot-Charles)

UIT:

flag-dk Alexander Kamp (Trek-Segafredo)
flag-no Krister Hagen (stopt)
flag-dk Andreas Stokbro (NTT)


flag-nl Roompot-Charles
IN:

UIT:

flag-be Stijn Steels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-nl Boy van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-nl Nick van der Lijke (Riwal-Readynez)
flag-nl Oscar Riesebeek (Corendon-Circus)
flag-be Senne Leysen (Corendon-Circus)
flag-nl Justin Timmermans (VolkerWessels-Merckx)
flag-nl Maurits Lammertink (Wanty-Gobert)
flag-nl Jesper Asselman (n.n.b)
flag-nl Lars Boom (n.n.b)
flag-be Sean de Bie (n.n.b)
flag-be Matthias de Witte (n.n.b)
flag-nl Huub Duijn (n.n.b)
flag-be Arjen Livyns (n.n.b)
flag-nl Elmar Reinders (Riwal-Readynez)
flag-nl Sjoerd van Ginneken (n.n.b)
flag-nl Jan-Willem van Schip (n.n.b)
flag-be Michael van Staeyen (n.n.b)
flag-nl Pieter Weening (n.n.b)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:

flag-be Fabio Van den Bossche (EFC-L&R-Vulsteke) – Stagiair & profcontract
flag-be Sander De Pestel (Lotto Soudal U23)

UIT:

flag-be Dries Van Gestel (Total Direct Energie)
flag-be Preben Van Hecke (stopt)
flag-be Benjamin Declercq (Arkéa-Samsic)
flag-be Christophe Noppe (Arkéa-Samsic)
flag-be Moreno De Pauw (stopt)
flag-be Piet Allegaert (Cofidis)


flag-fr Total Direct Energie
IN: 

flag-fr Julien Simon (Cofidis)
flag-be Dries Van Gestel (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-fr Marlon Gaillard (Vendée U)
flag-fr Jérémy Cabot (Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Valentin Ferron (Vendée U) – Stagiair & profcontract
flag-fr Florian Maitre

flag-fr Enzo Bernard (Vendée U) – Stagiair 
flag-fr Clément Orceau (Vendée U) – Stagiair 

UIT:

flag-fr Perrig Quemeneur (stopt)
flag-fr Yohann Gène (stopt)
flag-fr Thomas Boudat (Arkéa-Samsic)
flag-fr Angelo Tulik (stopt)
flag-fr Alexandre Pichot (stopt)


flag-fr Vital Concept-B&B Hotels
IN:

flag-be Frederik Backaert (Wanty-Gobert)
flag-fr Cyril Barthe (Euskadi-Murias)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)

flag-fr Maxime Chevalier (VCP Loudéac) – Stagiair
flag-fr David Rivière (VCP Loudéac) – Stagiair
flag-fr Alan Boileau (Pays de Dinan) – Stagiair

UIT:

flag-ch Patrick Müller (stopt)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Total Direct Energie)
flag-fr Yoann Bagot (stopt)
flag-fr Marc Fournier (stopt)


flag-no Uno-X
IN:

flag-dk Julius Johansen (ColoQuick)
flag-dk Niklas Larsen (ColoQuick)
flag-dk Jacob Hindsgaul Madsen (ColoQuick)
flag-dk Frederik Rodenberg (ColoQuick)
flag-dk Casper von Folsach (ColoQuick)
flag-no Daniel Hoelgaard (Groupama-FDJ)
flag-no Erlend Blikra (Team Coop)
flag-dk Morten Alexander Hulgaard (ColoQuick)
flag-no Syver Waersted

UIT:

flag-no Tobias Foss (Jumbo-Visma)


flag-pt W52-FC Porto
IN:

flag-pt Amaro Antunes (CCC)
flag-es Raúl Rico (Vito-Feirense-Pnb)

UIT:


flag-be Wallonie-Bruxelles
IN:

flag-be Boris Vallée (Wanty-Gobert)

flag-be Jonas Castrique (Wallonie-Bruxelles Development Team) – Stagiair 
flag-lu Luc Wirtgen (Wallonie-Bruxelles Development Team) – Stagiair 
flag-be Laurens Huys (Lotto Soudal U23) – Stagiair 

UIT:

flag-lv Emils Liepins (Trek-Segafredo)
flag-fr Justin Jules (Delko-Marseille Provence)
flag-be Kenny Dehaes (stopt)
flag-ch Lukas Spengler


flag-be Wanty-Gobert
IN:

flag-fr Jérémy Bellicaud (CC Etupes)
flag-it Simone Petilli (UAE Emirates)
flag-nl Danny van Poppel (Jumbo-Visma)
flag-nl Boy van Poppel (Roompot-Charles)
flag-nl Maurits Lammertink (Roompot-Charles)
flag-fr Théo Delacroix (CC Etupes) – vanaf 1 augustus 2020 & stagiair
flag-be Quinten Hermans (Telenet Fidea Lions)
flag-nl Corné van Kessel (Telenet Fidea Lions)

flag-be Cédric Beullens (EFC-L&R-Vulsteke) – Stagiair 
flag-no Trond Trondsen (Team Coop) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Marco Minnaard (stopt)
flag-fr Guillaume Martin (Cofidis)
flag-be Boris Vallée (Wallonie-Bruxelles)
flag-be Frederik Backaert (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-be Bart De Clercq (stopt)


UCI Women Teams

flag-it Alé Cipollini
IN:
flag-es Mavi Garcia (Movistar)
flag-it Marta Bastianelli (Virtu)

UIT:

flag-it Soraya Paladin (CCC-Liv)
flag-rs Jelena Erić (Movistar Team Women)
flag-nl Karlijn Swinkels (Parkhotel Valkenburg)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Drops)
flag-au Chloe Hosking (Rally UHC)


flag-it Aromitalia Basso Bikes Vaiano

IN:
flag-it Nicole D’Agostin (Bizkaia Durango)
flag-it Elena Lucchinelli

UIT:


flag-it Astana Women’s
IN:

UIT:


flag-it BePink
IN:

flag-cz Melissa van Neck (per 15 juni 2019)

UIT:

flag-nl Nicole Steigenga (Doltcini-Van Eyck)


flag-nl Biehler
IN:

flag-nl Maike van der Duin (SWABO U19 Team)
flag-nl Laura van Regenmortel (SWABO Elite Team)
flag-nl Inez Beijer (SWABO Elite Team)
flag-nl Senna Feron (Jos Feron Lady Force)

UIT:

flag-nl Natalie van Gogh (Chevalmeire)


flag-dk Bigla
IN:
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)

UIT:
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)


flag-es Bizkaia Durango
IN:

flag-gb Lauren Dolan (per 10 juni 2019)
flag-es Amaia Lartitegi (CAF Turnkey Engineering)
flag-es Irati Puigdefabregas
flag-it Alice Maria Arzuffi (Valcar Cylance)
flag-es Yurani Blanco (Sopela)

UIT:

flag-es Enara López (Casa Dorada)
flag-es Sandra Alonso (Casa Dorada)
flag-it Nicole D’Agostin (Aromitalia Basso Bikes Vaiano)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Casa Dorada)
flag-it Asja Paladin (Casa Dorada)


flag-nl Boels-Dolmans
IN:
flag-nl Lonneke Uneken (Hitec Products)

UIT:


flag-si BTC City Ljubljana (stopt)
IN:

UIT:

flag-it Rossella Ratto (Chevalmeire)
flag-se Hanna Nilsson (Parkhotel Valkenburg)


flag-de Canyon-SRAM
IN:

UIT:


flag-es Casa Dorada

IN: 

flag-it Malgorzata Jasinka (Movistar Team Women)
flag-es Enara López (Bizkaia Durango)
flag-au Rachel Neylan (Virtu)
flag-fr Roxane Fournier (Movistar Team Women)
flag-es Sandra Alonso (Bizkaia Durango)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Bizkaia Durango)
flag-it Alessia Vigilia (Valcar Cylance)
flag-it Asja Paladin (Valcar Cylance)


flag-nl CCC-Liv
IN:

flag-it Soraya Paladin (Alé Cipollini)

UIT:


flag-fr Charente-Maritime
IN:
flag-fr Coralie Demay (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-fr Célia Le Mouel
flag-gb Alice Cobb (Tibco-SVB)
flag-be Sarah Ingelbrecht (Mexx-Watersley)

UIT:
flag-fr Anaïs Morichon
flag-fr Iris Sachet
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler
flag-fr Gladys Verhulst


flag-be Chevalmeire
IN:

flag-be Nathalie Bex (Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Demmy Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Kelly Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Lenny Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-nl Natalie van Gogh (Biehler)
flag-nl Demi de Jong (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Puck Moonen (Lotto Soudal Ladies)
flag-se Sara Mustonen (HealthMate-CycleLive)
flag-it Rossella Ratto (BTC City Ljubljana)
flag-be Febe Schokkaert (Wielerclub De Sprinters Malderen)
flag-be Kelly Van den Steen (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Thalita de Jong (Experza-Footlogix)
flag-pt Daniela Reis (Dolticni-Van Eyck)


flag-be Team Ciclotel
IN:
flag-nl Kirstie van Haaften (HealthMate-CycleLive)
flag-at Kathrin Schweinberger (HealthMate-CycleLive)
flag-cy Antri Christoforou (Cogeas-Mettler)
flag-nl Bryony van Velzen (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Valeriya Kononenko (Lviv Cycling Team Women)
flag-be Kim de Baat (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Olha Kulynych
flag-gb Hayley Simmonds (BTC City Ljubljana)


flag-us DNA Pro Cycling
IN:
flag-us Heather Fischer
flag-de Hanna Muegge
flag-nz Michaela Drummond
flag-us Kimberly Lucie
flag-us Brenna Wrye-Simpson
flag-us Margot Clyne (Sho-Air TWENTY20)
flag-us Katie Clouse
flag-us Mia Kilburg-Manganello
flag-us Liza Rachetto (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Sarah Kaufmann
flag-nz Nicole Shields
flag-ca Maggie Coles-Lyster


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN:
flag-be Kaat Hannes
flag-at Christina Schweinberger (Health Mate)
flag-nl Marieke van Witzenburg (Jos Feron Lady Force)
flag-nl Minke Bakker (Jan van Arckel)
flag-nl Nicole Steigenga (BePink)
flag-be Dina Scavone
flag-hu Zsófia Szabó (Health Mate-CycleLive)

UIT:
flag-be Anisha Vekemans (stopt)
flag-be Jesse Vandenbulcke (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Bryony van Velzen (Team Ciclotel)
flag-be Kelly Druyts (Chevalmeire)
flag-be Lenny Druyts (Chevalmeire)
flag-be Demmy Druyts (Chevalmeire)
flag-be Kim de Baat (Team Ciclotel)
flag-fr Pascale Jeuland (stopt)
flag-pt Daniela Reis (Chevalmeire)


flag-gb Drops
IN:
flag-no Emilie Moberg (Virtu)
flag-no Elise Marie Olsen (neoprof)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Drops)

UIT:


flag-fr FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
IN:
flag-no Stine Borgli (per 1 augustus 2019)
flag-au Brodie Chapman (Tibco-SVB)
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)

UIT:
flag-fr Greta Richioud (Hitec Products)
flag-fr Coralie Demay (Charente-Maritime)


flag-us Hagens Berman-Supermint (stopt)
IN: n.v.t.

UIT:
flag-us Lily Williams (Rally UHC)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Rally UHC)
flag-us Liza Rachetto (DNA Pro Cycling)


flag-be Health Mate-CycleLive (stopt)
IN: n.v.t.

UIT:
flag-se Sara Mustonen (Chevalmeire) (per 1 april 2019)
flag-il Esther Meisels (per 12 juni 2019)
flag-nl Kirstie van Haaften (Ciclotel)
flag-at Kathrin Schweinberger (Ciclotel)
flag-br Flavia Oliveira (Memorial Santos)
flag-at Christina Schweinberger (Doltcini-Van Eyck)


flag-no Hitec Products-Birk Sport
IN:
flag-no Silje Mathisen (Halden Cycling Club)
flag-de Mieke Kröger (Virtu)
flag-fr Greta Richioud (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope)

UIT:
flag-nl Lonneke Uneken (Boels-Dolmans)
flag-nl Chanella Stougje (stopt)


flag-ca InstaFund La Prima
IN:
flag-ca Ngaire Barraclough
flag-ca Isabella Bertold
flag-ca Esta Bovill
flag-ca Claire Cameron
flag-us Gillian Ellsay (Rally UHC)
flag-ca Elizabeth Gin
flag-ca Kristen Kit

flag-gb Rachel Langdon
flag-us Beth-Ann Orton (DNA Pro Cycling)
flag-ca Anna Talman
flag-ca Sonia Taylor
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler (Charente-Maritime)

flag-be Lotto Soudal Ladies
IN:

flag-be Jesse Vandenbulcke (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-dk Christina Siggaard (Virtu)
flag-it Arianna Fidanza (Eurotarget-Bianchi-Vittoria)

UIT:

flag-be Kelly Van den Steen (Chevalmeire)
flag-be Puck Moonen (Chevalmeire)
flag-nl Demi de Jong (Chevalmeire)


flag-au Mitchelton-Scott Women
IN:
flag-be Sofie De Vuyst (Parkhotel Valkenburg)
flag-gb Jessica Roberts
flag-nl Janneke Ensing (WNT-Rotor)

UIT:


flag-es Movistar Team Women
IN:

flag-it Barbara Guarischi (Virtu)
flag-rs Jelena Erić (Alé Cipollini)
flag-no Katrine Aalerud (Virtu)
flag-it Sofia Bertizzolo (Virtu)
flag-it Nadia Quagliotto

UIT:

flag-it Malgorzata Jasinka (Casa Dorada)
flag-fr Roxane Fournier (Casa Dorada)
flag-es Mavi Garcia (Alé Cipollini)
flag-es Lorena Llamas (stopt)


flag-be Multum Accountants
IN:
flag-be Amber Aernouts
flag-at Anna Badegruber
flag-be Lara Defour (HealthMate-CycleLive)
flag-au Alicia Evans
flag-nl Céline van Houtum
flag-se Hanna Johansson
flag-ch Désirée Ehrler (Mexx-Watersley)
flag-gb Josie Shepherd
flag-fi Eeva Sarlin
flag-nz Bronwyn MacGregor (Mexx-Watersley)
flag-be Kim van den Steen
flag-be Julie Stockman (Jos Feron Lady Force)
flag-de Laura Süßemilch (HealthMate-CycleLive)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN:

flag-nl Amber van der Hulst (Jan van Arckel)
flag-nl Karlijn Swinkels (Alé Cipollini)
flag-nl Nancy van den Burg (Jose Feron Lady Force)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)

UIT:

flag-nl Roxane Knetemann (stopt)
flag-be Sofie De Vuyst (Mitchelton-Scott)


flag-us Rally UHC Women
IN:
flag-us Lily Williams (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Hagens Berman-Supermint)
flag-au Chloe Hosking (Alé Cipollini)

UIT:
flag-ca Kirsti Lay (stopt)
flag-us Erica Allar
flag-us Gillian Ellsay
flag-ca Katherine Maine
flag-us Abigail Mickey
flag-us Summer Moak


flag-nl Rogelli-Gyproc-APB
IN:
flag-nl Rozemarijn Ammerlaan (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Shari Bossuyt (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Cathalijne Hoolwerf (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Eva Jonkers (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Britt Knaven (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Charlotte Kool (Jan van Arckel)
flag-gb Emily Wadsworth
flag-se Julia Borgström
flag-gb Rhona Callander

UIT:
flag-be Nathalie Bex (Chevalmeire)


flag-us Sho-Air TWENTY20
IN:

UIT:
flag-us Margot Clyne (DNA Pro Cycling)


flag-es Sopela
IN:

UIT:
flag-es Yurani Blanco (Sopela)


flag-nl Team Sunweb vrouwen
IN:
flag-ca Alison Jackson (TIBCO-SVB)
flag-se Wilma Olausson

UIT:

flag-nl Lucinda Brand (Trek-Segafredo)


Teika-VIB DFM Renta Car
IN:
flag-tr Kubra Bektas
flag-es Sara Bonillo
flag-es Raquel Gisbert
flag-es Melisa Gomiz
flag-es Pilar Jiménez
flag-iq Zahrra Mousad
flag-ie Jenifer Neenan
flag-co Jennifer Tatiana
flag-ir Somayeh Yazdani


flag-us TIBCO-SVB
IN:

UIT:
flag-ca Alison Jackson (Team Sunweb)
flag-gb Alice Cobb (Charente-Maritime)
flag-au Brodie Chapman (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)


flag-us Trek-Segafredo vrouwen
IN:

flag-nl Lucinda Brand (Team Sunweb)
flag-gb Elynor Bäckstedt

UIT:


flag-it Valcar Cylance
IN:

flag-tt Teniel Campbell (World Cycling Centre)

UIT:
flag-it Alessia Vigilia (Casa Dorada)
flag-it Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango)


flag-dk Virtu (Stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:
flag-it Barbara Guarischi (Movistar Team Women)
flag-au Rachel Neylan (Casa Dorada)
flag-de Mieke Kröger (Hitec Products)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)
flag-it Sofia Bertizzolo (Movistar Team Women)
flag-no Katrine Aalerud (Movistar Team Women)
flag-it Marta Bastianelli (Alé Cipollini)
flag-dk Christina Siggaard (Lotto Soudal Ladies)
flag-no Emilie Moberg (Drops)


flag-gb WNT-ROTOR
IN:

flag-de Franziska Brausse – per 1 augustus 2019

UIT:
flag-nl Janneke Ensing (Mitchelton-Scott)
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

94 Reacties

Krul 5 augustus 2019 om 10:46

Arkéa-Samsic zit nogal in te kopen. Iemand hier die weet wat hun jaarbudget is?

Ben benieuwd of Bouhanni, Quintana, Rosa nu wel hun gewenste niveau gaan halen.

Verweggistan 5 augustus 2019 om 12:46

Bahrain en Movistar kunnen wel wat renners gebruiken als alle geruchten bevestigd worden. Bij Bahrain gaan Nibali 2x, Agnoli, Dennis waarschijnlijk weg; Koren geschorst en ze hebben maar 25 renners. Landa en Bilbao komen erbij. En dan hebben ze nog renners als Feng en Wang, die geen volwaardig programma rijden en Williams die nog steeds niet inzetbaar is.
Bij Movistar gaat Landa weg, Quintana, Anacona, Fernandez, Carapaz volgens de geruchten; Roson geschorst en ook zij hebben maar 25 renners. Cullaigh komt er dan bij. En Mas.

Laurens de + 6 augustus 2019 om 15:30

Ik mis Davide Rebellin en Oscar Sevilla nog in dit rijtje. Benieuwd waar deze oude krijgers heen gaan het komend seizoen.

Damien Heuvel 18 augustus 2019 om 12:11

@ Laurens de + >

Davide Rebellin heeft zijn fiets na het Italiaans kampioenschap aan de wilgen gehangen. Van Oscar Sevilla zou ik het niet durven zeggen, maar ik vermoed dat hij volgend jaar nog steeds bij dat Colombiaanse ploegje rijd.

PetoSagan 9 augustus 2019 om 09:59

Waarom staat Gilbert hier al als uitgaande transfer naar Lotto Soudal, in het bericht onder de link van zijn naam is het nog enkel een vermoeden?

Jean Dumas 12 augustus 2019 om 12:17

Heeft het toetreden van Total en Cofidis tot de WT iets te maken met de Katusha-licentie?

AnderJ 12 augustus 2019 om 13:25

Nee. Het zou gaan om een uitbreiding van de WorldTour (https://wielerflits.nl/nieuws/cofidis-en-total-direct-energie-treden-toe-tot-worldtour/)

Sagan=hulk 12 augustus 2019 om 12:33

Formolo officieel naar UAE.
De transfer van Consonni naar Cofidis zou ook zijn zodat hij op de piste makkelijker en meer met Viviani kan samen rijden. Ik vermoed dat we op de Spelen dus een duo Viviani-Consonni zullen krijgen op de Madison.

JasperMollema 14 augustus 2019 om 12:02

Benoot officieel naar Sunweb

EricV 14 augustus 2019 om 19:39

Moeten we dit nu uit ons hoofd leren en elke dag kijken of er een nieuwe transfer bijstaat?

Damien Heuvel 18 augustus 2019 om 17:33

Ja, en in januari hebben we een tentamen week. Als je dan niet alle wielrenners bij de juiste ploeg kan plaatsen krijg je een verbanning van de website. hihihi
;)

Sagan=hulk 15 augustus 2019 om 08:20

Aranburu zou naar Astana trekken.

Sagan=hulk 15 augustus 2019 om 12:56

Bertizzolo naar Movistar, bij de vrouwen is Movistar goed aan het inkopen, ze zullen volgend jaar een stuk sterker voor de dag komen. Al blijft het een werkpunt om ook eens goede Spaanse wielrenster te vinden.

Verweggistan 15 augustus 2019 om 20:11

Wat is de bron voor het stoppen van Morabito?

Damien Heuvel 18 augustus 2019 om 12:27

@Verweggistan > Het was toch al vanaf aanvang van dit seizoen bekend dat dit Steve zijn laatste seizoen zou zijn ?

Tevens gewoon te vinden op de website van Groupama-FDJ en nog een dertigtal andere sites wanneer je op google “Steve Morabito retraite” intypt. ;)

https://equipegroupama-fdj.exposure.co/steve-morabito

Verweggistan 18 augustus 2019 om 13:12

Totaal gemist. Ik had op WF gezocht, maar niet gevonden. En ook gegoogld in het NL en ENG.

Damien Heuvel 18 augustus 2019 om 17:34

Verweggistan … > No problem, we zijn hier tenslotte om elkaar te helpen. ;)

Verweggistan 18 augustus 2019 om 17:39

Zo is t. Dank je wel :)

IlPirata 16 augustus 2019 om 16:58

Gaat Masnada(androni) nu wel of niet naar CCC? De 1 meldt van wel de ander weet het niet, net als ik;-)

FritsvanHoefelen 20 augustus 2019 om 12:45

Masnada definitief naar CCC

Polleke 19 augustus 2019 om 21:45

Fuglsang 2 jaar langer bij Astana…

AnderJ 20 augustus 2019 om 12:16

Er gaan geruchten dat Tom Dumoulin overstapt van Sunweb naar TJV. ;)

bommie 20 augustus 2019 om 14:35

Campenaerts staat al wel als nieuwe renner bij Dimension Data, maar nog niet als vertrekkende renner bij Lotto Soudal

Sagan=hulk 21 augustus 2019 om 12:01

Kathrin Schweinberger naar Team Ciclotel. Zoals verwacht wordt dat team dus gewoon een beetje de natuurlijke opvolger van Health Mate.

Bron de Facebook pagina van de ploeg.

geenslippers 23 augustus 2019 om 10:43

Heeft iemand nog iets over Kittel gehoord? Stopt hij of gaat hij toch nog door?

Chasse_patate 27 augustus 2019 om 08:43

Stopt

FritsvanHoefelen 27 augustus 2019 om 08:04

Volgens Gazzetta gaat Poels naar Bahrein

Ton van Wieringen 27 augustus 2019 om 13:06

Weinig Nederlanders die de stap omhoog maken.

west 27 augustus 2019 om 13:15

Niet zo heel gek aangezien het aantal Nederlandse profploegen met de helft afneemt.

Sagan=hulk 28 augustus 2019 om 09:56

De La Cruz naar Cofidis.
https://www.esciclismo.com/actualidad/carretera/53066.html

Team Ciclotel heeft ook een nieuwe renster bekend gemaakt, Bryony Van Velzen, nog nooit van gehoord om eerlijk te zijn.

Laurens de + 3 september 2019 om 14:19

Waar gaan Aruanburu heen?

LB108 5 september 2019 om 20:20

@redactie, WNT Rotor is Duitse ploeg, geen Britse

bart12 9 september 2019 om 15:16

Vind het wel lang duurt wat betreft nieuws over Roompot rijders. Zitten toch nog wel een paar aardige renners tussen?

-Lammertink
-Van het Schip
-Riesebeek

De belgen ken ik wat minder goed eerlijk gezegd.

Cochise 9 september 2019 om 23:46

Dombrowski naar Matxin… (UAE)

teegeevee 10 september 2019 om 13:10

Het ziet er echt weinig belovend uit voor Katusha-Alpecin.
Kuznetsov trouwens naar Gazprom.
Ik tel nog amper 11 blijvers. (geen enkele renner die top25 reed in een grote ronde).
Geen enkele inkomende transfer (buiten 2 stagairs)

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.