Overzicht: Wielertransfers 2020

woensdag 16 oktober 2019 om 11:05
Overzicht: Wielertransfers 2020

foto: Cor Vos

Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.


UCI WorldTeams

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:

flag-fr Clément Champoussin (Chambéry CF) – per 1 augustus 2020 
flag-it Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)

flag-fi Jaakko Hänninen (l’EC Saint-Étienne Loire) – per 1 augustus 2019

flag-fr Anthony Jullien (Chambéry CF) – Stagiair
flag-us Matteo Jorgenson (Chambéry CF) – Stagiair

UIT:

flag-fr Samuel Dumoulin (stopt)
flag-de Nico Denz (Team Sunweb)
flag-fr Hubert Dupont (stopt)


flag-kz Astana
IN:

flag-it Davide Martinelli (Deceuninck-Quick Step)
flag-co Harold Tejada (Team Medellin)
flag-ru Alexander Vlasov (Gazprom-RusVelo)
flag-es Alex Aranburu (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Fabio Felline (Trek-Segafredo)
flag-es Óscar Rodriguez (Euskadi-Murias)

flag-kz Vadim Pronskiy – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021

UIT:

flag-es Pello Bilbao (Bahrain Merida)
flag-it Dario Cataldo (Movistar)
flag-it Davide Villella (Movistar)
flag-kz Andrey Zeits (Mitchelton-Scott)
flag-it Davide Ballerini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-dk Magnus Cort (EF Education First)
flag-cz Jan Hirt (CCC)


flag-bh Bahrain Merida
IN:

flag-es Pello Bilbao (Astana)
flag-es Mikel Landa (Movistar)
flag-nl Wout Poels (Team Ineos)
flag-nl Kevin Inkelaar (Groupama-FDJ U23)
flag-gb Scott Davies (Dimension Data)
flag-es Rafael Valls (Movistar)
flag-at Marco Haller (Katusha-Alpecin)
flag-it Eros Capecchi (Deceuninck-Quick-Step)

UIT:

flag-it Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo)
flag-it Antonio Nibali (Trek-Segafredo)
flag-si Simon Špilak (stopt)
flag-it Andrea Garosio (nog niet bekend)


flag-de BORA-hansgrohe
IN:

flag-nz Shane Archbold (EvoPro Racing) – per 11 april 2019
flag-de Lennard Kämna (Team Sunweb)
flag-nl Ide Schelling (SEG Racing Academy)

UIT:

flag-gb Peter Kennaugh (voorlopig gestopt)
flag-it Davide Formolo (UAE Emirates)
flag-de Christophe Pfingsten (n.n.b)


flag-pl CCC
IN:

flag-it Matteo Trentin (Mitchelton-Scott)
flag-de Georg Zimmermann (Tirol KTM) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-ru Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)
flag-it Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-cz Jan Hirt (Astana)
flag-pl Michał Paluta (CCC Development Team)
flag-ru Pavel Kochetkov (Katusha-Alpecin)

flag-gb Fred Wright (110% Me) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Laurens ten Dam (stopt)
flag-pl Lukasz Owsian (Arkéa-Samsic)


flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN:

flag-pt João Almeida (Hagens Berman Axeon)
flag-it Andrea Bagioli (Colpack)
flag-it Davide Ballerini (Astana)
flag-it Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-be Stijn Steels (Roompot-Charles)
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-be Mauri Vansevenant (neo-prof, vanaf juli)
flag-de Jannik Steimle (Team Vorarlberg)

flag-nz Samuel Gaze (Specialized Racing) – Stagiair

UIT:

flag-ar Maximiliano Richeze (UAE Emirates)
flag-it Elia Viviani (Cofidis)
flag-it Fabio Sabatini (Cofidis)
flag-be Philippe Gilbert (Lotto Soudal)
flag-it Davide Martinelli (Astana)
flag-es Enric Mas (Movistar)
flag-cz Petr Vakoč (Corendon-Circus)
flag-it Eros Capecchi (Bahrain Merida)


flag-us EF Education First
IN:

flag-co Sergio Higuita (Fundación Euskadi) – per 12 mei 2019
flag-de Jonas Rutsch (Lotto-Kern Haus)
flag-mx Luis Ricardo Villalobos (Aevolo)
flag-dk Magnus Cort (Astana)
flag-ch Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy)
flag-us Neilson Powless (Jumbo-Visma)
flag-no Kristoffer Halvorsen (Team Ineos)
flag-be Jens Keukeleire (Lotto Soudal)

flag-gb Matthew Walls (100% Me) – Stagiair 

UIT:

flag-dk Matti Breschel (stopt)
flag-us Joe Dombrowski (UAE Emirates)
flag-us Nathan Brown (Rally UHC Cycling)
flag-gb Daniel McLay (Arkéa-Samsic)


flag-fr Groupama-FDJ
IN:

flag-lu Kevin Geniets (Coni Groupama-FDJ) – per 22 maart 2019
flag-ch Fabian Lienhard (IAM-Excelsior)
flag-fr Alexys Brunel (Conti Groupama-FDJ)
flag-fr Simon Guglielmi (Conti Groupama-FDJ)

UIT:

flag-fr Benoît Vaugrenard (stopt)
flag-ch Steve Morabito (stopt)
flag-at Georg Preidler (ontslag ingediend na dopingbekentenis)
flag-no Daniel Hoelgaard (Uno-X)


flag-il Israel Cycling Academy (neemt Katusha-Alpecin over)
IN:

flag-fr Hugo Hofstetter (Cofidis)
flag-il Itamar Einhorn (Côtes d’Armor-Marie Morin-Vé) – per 1 juni 2019
flag-ie Dan Martin (UAE Emirates)
flag-ca James Piccoli (Elevate-KHS)
flag-ch Patrick Schelling (Vorarlberg Santic)

flag-il Yuval Ben Moshe – Stagiair
flag-fr Alexis Renard (Côtes d’Armor-Marie Morin-Véranda Rideau) – Stagiair 

UIT:

flag-no Sondre Holst Enger (Riwal Readynez)
flag-es Rubén Plaza (stopt)


flag-nl Jumbo-Visma
IN:

flag-no Tobias Foss (Uno-X)
flag-au Chris Harper (BridgeLane)
flag-nl Tom Dumoulin (Sunweb)

flag-nl Stef Krul (Metec-TKH) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Daan Olivier (stopt)
flag-nl Danny van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-us Neilson Powless (EF Education First)


flag-ch Katusha-Alpecin (stopt)
IN:

flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-net.de) – Stagiair 

UIT:

flag-de Marcel Kittel (gestopt)
flag-ru Ilnur Zakarin (CCC)
flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
flag-au Nathan Haas (Cofidis)
flag-pt José Gonçalves (Delko Marseille Provence)
flag-ru Pavel Kochetkov (CCC)
flag-at Marco Haller (Bahrain Merida)


flag-be Lotto Soudal
IN:

flag-de John Degenkolb (Trek-Segafredo)
flag-gb Jon Dibben (Madison Genesis)
flag-be Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Kobe Goossens (Lotto Soudal U23)
flag-it Stefano Oldani (Kometa)
flag-be Gerben Thijssen (Lotto Soudal U23) – per 25 juli 2019
flag-be Brent Van Moer (Lotto Soudal U23) – per 7 juni 2019

UIT:

flag-be Tiesj Benoot (Team Sunweb)
flag-be Lawrence Naesen (AG2R La Mondiale)
flag-be Victor Campenaerts (Team NTT)
flag-be Maxime Monfort (stopt)
flag-be Jens Keukeleire (EF Education First)
flag-be Enzo Wouters (Tarteletto-Isorex)


flag-au Mitchelton-Scott
IN:

flag-hu Barnabás Peák (SEG Racing Academy) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-au Kaden Groves (SEG Racing Academy)
flag-kz Andrey Zeits (Astana)
flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka)

UIT:

flag-au Mathew Hayman (stopt)
flag-it Matteo Trentin (CCC)


flag-es Movistar
IN:

flag-gb Gabriel Cullaigh (Wiggins)
flag-es Inigo Elosegui (Lizarte)
flag-es Enric Mas (Deceuninck Quick-Step)
flag-co Einer Rubio (Vejus-TMF-Cicli Magnum)
flag-it Dario Cataldo (Astana)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-ch Johan Jacobs (Lotto Soudal U23)
flag-co Juan Diego Alba (Coldeportes Zenu)
flag-us Matteo Jorgenson
flag-de Juri Hollmann (Heizomat Rad-Net)
flag-es Sergio Samitier (Euskadi-Murias)

UIT:

flag-co Nairo Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-co Winner Anacona (Arkéa-Samsic)
flag-es Jaime Roson (contract ontbonden na dopingschorsing)
flag-es Mikel Landa (Bahrain Merida)
flag-de Jasha Sütterlin (Team Sunweb)
flag-ec Richard Carapaz (Team Ineos)
flag-es Carlos Barbero (Team NTT)
flag-es Jaime Castrillo (Kern Pharma)
flag-es Rafael Valls (Bahrain Merida)


flag-gb Team Ineos
IN:

flag-ec Richard Carapaz (Movistar)

UIT:

flag-it Diego Rosa (Arkéa-Samsic)
flag-fr Kenny Elissonde (Trek-Segafredo)
flag-no Kristoffer Halvorsen (EF Education First)
flag-nl Wout Poels (Bahrain Merida)
flag-es David De la Cruz (UAE Emirates)


flag-za Team NTT (nieuwe naam Dimension Data)
IN:

flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
flag-it Matteo Sobrero (Dimension Data for Qhubeka)
flag-it Samuele Battistella (Dimension Data for Qhubeka)
flag-es Carlos Barbero (Movistar)
flag-at Michael Gogl (Trek-Segafredo)
flag-de Max Walscheid (Sunweb)
flag-it Alexander Konychev (Dimension Data for Qhubeka) – Stagiair 
flag-dk Andreas Stokbro (Riwal Readynez)
flag-au Benjamin Dyball (Team Sapura)
flag-au Dylan Sunderland (Team Sunderland)

UIT:

flag-au Mark Renshaw (stopt)
flag-dk Lars Bak (stopt)
flag-za Jacques Janse van Rensburg (stopt)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-gb Scott Davies (Bahrain Merida)


flag-de Team Sunweb
IN:

flag-de Florian Stork (Team Sunweb Development) – per 8 maart 2019
flag-it Alberto Dainese (SEG Racing Academy)
flag-nl Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – per 1 juli 2020 
flag-gb Mark Donovan (Team Wiggins Le Col)
flag-de Jasha Sütterlin (Movistar)
flag-de Nico Denz (AG2R La Mondiale)
flag-be Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
flag-nl Nils Eekhoff (Development Team Sunweb)
flag-at Felix Gall (Development Team Sunweb)
flag-de Martin Salmon (Development Team Sunweb)

flag-nl Nils Eekhoff (Team Sunweb Development) – Stagiair
flag-nl Marten Kooistra (SEG Racing Academy) – Stagiair
flag-de Martin Salmon (Team Sunweb Development) – Stagiair

UIT:

flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)
flag-de Lennard Kämna (BORA-hansgrohe)
flag-de Max Walscheid (Team NTT)
flag-be Louis Vervaeke (Corendon-Circus)
flag-nl Roy Curvers (stopt)


flag-us Trek-Segafredo
IN:

flag-it Jacopo Mosca (D’Amico-UM Tools) – per 1 augustus 2019
flag-es Juan Pedro Lopez (Kometa) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-it Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
flag-it Antonio Nibali (Bahrain Merida)
flag-dk Alexander Kamp (Riwal Readynez)
flag-lv Emils Liepins (Wallonie Bruxelles)
flag-lu Michel Ries (Kometa)
flag-gb Charlie Quarterman (Holdsworth-Zappi) – Stagiair & profcontract 2020-2021
flag-fr Kenny Elissonde (Team Ineos)
flag-us Quinn Simmons (Lux Cycling)

flag-fr Nicolas Debeaumarché (SCO Dijon) – Stagiair 

UIT:

flag-de John Degenkolb (Lotto Soudal)
flag-es Markel Irizar (stopt)
flag-co Jarlinson Pantano (gestopt na dopingschorsing)
flag-at Michael Gogl (Team NTT)
flag-it Fabio Felline (Astana)


flag-ae UAE Emirates
IN:

flag-ar Maximiliano Richeze (Deceuninck-Quick-Step)
flag-co Andres Camilo Ardila (EPM Scott)
flag-it Alessandro Covi (Team Colpack)
flag-us Brandon McNulty (Rally UHC)
flag-dk Mikkel Bjerg (Hagens Berman Axeon)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
flag-us Joe Dombrowski (EF Education First)
flag-es David De la Cruz (Team Ineos)

flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol KTM) – Stagiair 
flag-za Matthew Beers (NAD Pro) – Stagiair 

UIT:

flag-it Simone Consonni (Cofidis)
flag-it Simone Petilli (Wanty-Gobert)
flag-ie Dan Martin (Israel Cycling Academy)
flag-it Roberto Ferrari (stopt)
flag-au Rory Sutherland (n.n.b)
flag-it Manuele Mori (n.n.b)
flag-hr Kristijan Đurasek (schorsing)


Alles weten over de transfermarkt in het wielrennen?
Luister onze WielerFlits Podcast


UCI ProTeams

flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN:

flag-ch Simon Pellaud (IAM Excelsior)
flag-it Simone Ravanelli (Biesse Carrera)
flag-it Nicola Venchiarutti (Friuli)
flag-ec Jefferson Alexander Cepeda (Movistar Ecuador)
flag-co Jhonatan Restrepo (Manzana Postobon)
flag-it Nicola Bagioli (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Davide Gabburo (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-it Mattia Bais (Friuli) – profcontract 2020-2021 & als stagiair

flag-it Filippo Conca (Biesse Carrera) – vanaf 2021
flag-it Kevin Colleoni (Biesse Carrera) – vanaf 2021

flag-it Mattia Bais (Friuli) – Stagiair

UIT:

flag-it Andrea Vendrame (AG2R La Mondiale)
flag-it Mattia Cattaneo (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fausto Masnada (CCC)
flag-it Matteo Pelucchi (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Benfatto (Bardiani-CSF)
flag-it Matteo Montaguti (stopt)


flag-fr Arkéa-Samsic
IN:

flag-co Nairo Quintana (Movistar)
flag-co Dayer Quintana (Neri Sottoli-Selle Italia-KTM)
flag-fr Nacer Bouhanni (Cofidis)
flag-it Diego Rosa (Team Ineos)
flag-es Fernando Barceló (Euskadi-Murias)
flag-co Winner Anacona (Movistar)
flag-gb Connor Swift (Madison Genesis) – per 13 mei 2019
flag-be Benjamin Declercq (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Christophe Noppe (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Donavan Grondin (Vendée U)
flag-fr Matis Louve (VC Rouen 76)
flag-fr Thomas Boudat (Total Direct Energie)
flag-gb Daniel McLay (EF Education First)
flag-pl Lukasz Owsian (CCC)

flag-fr Florentin Lecamus-Lambert (Pays de Dinan) – Stagiair
flag-fr Aurélien Doleatto (Bourg-en-Bresse Ain) – Stagiair
flag-fr Maxime Jarnet (EG Saint-Etienne Loire) – Stagiair

UIT:

flag-fr Amaël Moinard (stopt)
flag-de Robert Wagner (stopt)
flag-fr Maxime Daniel (stopt)
flag-fr Brice Feillu (stopt)


flag-it Bardiani-CSF-Faizanè
IN:

flag-it Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Alessandro Monaco (Casillo Maserati)
flag-it Filippo Zaccanti (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-it Filippo Fiorelli (Gragnano SC-Natali-Olmo)
flag-it Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Iuri Filosi (Delko Marseille Provence)
flag-it Nicolas Dalla Valle (Tirol-KTM)
flag-it Marco Benfatto (Androni Giocattoli-Sidermec)

UIT:


flag-es Burgos-BH
IN:

flag-es Ángel Fuentes (Gomur-Cantabria Infinita)
flag-es Carlos Canal

UIT:

flag-pt Nuno Bico (stopt)


flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:

flag-es Joel Nicolau (Caja Rural-opleidingsploeg) – per 16 april 2019
flag-ec Jefferson Cepeda (Caja Rural-opleidingsploeg) – per 8 augustus 2019
flag-ve Orluis Aular (Matrix Powertag)
flag-co Alejandro Osorio (Nippo Vini Fantini Faizanè)
flag-es Héctor Sáez (Euskadi-Murias)
flag-es Oier Lazkano

flag-es Oier Lazkano (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 
flag-es Sergio Martín (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 
flag-es Eusebio Pascual (Caja Rural-opleidingsploeg) – Stagiair 

UIT:

flag-es Alex Aranburu (Astana)


flag-fr Cofidis
IN:

flag-it Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
flag-it Fabio Sabatini (Deceuninck-Quick-Step)
flag-fr Guillaume Martin (Wanty-Gobert)
flag-it Simone Consonni (UAE Emirates)
flag-au Nathan Haas (Katusha-Alpecin)
flag-it Attilio Viviani (Arvedi Cycling ASD)
flag-fr Eddy Finé (VC Villefranche Beaujolais)
flag-es Fernando Barceló (Euskadi-Murias)

flag-it Attilio Viviani (Arvedi Cycling ASD) – Stagiair 
flag-lu Pit Leyder (Leopard Pro Cycling) – Stagiair 
flag-fr Eddy Finé (VC Villefranche Beaujolais) – Stagiair 

UIT:

flag-fr Nacer Bouhanni (Arkéa-Samsic)
flag-fr Hugo Hofstetter (Israel Cycling Academy)
flag-fr Julien Simon (Total Direct Energie)


flag-be Corendon-Circus
IN:

flag-be Tim Merlier (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) – per 11 juni 2019
flag-fr Antoine Benoist (Chazal Canyon) – per 1 augustus 2019 stagiair & profcontract 2020-2021
flag-gb Ben Tulett (IKO Beobank)
flag-nl Oscar Riesebeek (Roompot-Charles)
flag-be Senne Leysen (Corendon-Circus)
flag-be Floris De Tier (Jumbo-Visma)
flag-cz Petr Vakoč (Deceuninck-Quick-Step)
flag-be Louis Vervaeke (Team Sunweb)

flag-be Brent Clé (Stageco Cycling Team) – Stagiair

UIT:


flag-fr Delko-Marseille Provence
IN:

flag-rs Dušan Rajović (Adria Mobil)
flag-fr Pierre Barbier (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
flag-fr Justin Jules (Wallonie-Bruxelles)
flag-er Mulu Hailemichael (Dimension Data for Qhubeka)
flag-er Biniyam Ghirmay 
flag-pt José Gonçalves (Katusha-Alpecin)
flag-jp Masahiro Ishigami (AVC Aix-en-Provence-Chazal)
flag-es José Manuel Diaz (Vorarlberg Santic)

flag-gb Simon Carr (AIX En Provence) – Stagiair
flag-fr Alexandre Delettre ( VC Villefranche-Beaujolais) – Stagiair 
flag-fr Mickael Guichard ((Team Pro Immo Nicolas Roux) – Stagiair 

UIT:

flag-it Iuri Filosi (Bardiani-CSF)
flag-rw Joseph Areruya (La Pédale Pilotine)


flag-es Euskadi-Murias (stopt)
IN:
Niet van toepassing

UIT:
flag-es Fernando Barceló (Cofidis)
flag-es Óscar Rodriguez (Astana)
flag-fr Cyril Barthe (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-es Mikel Aristi (n.n.b)
flag-es Aritz Bagües (n.n.b)
flag-es Ander Barrenetxea (n.n.b)
flag-es Urko Berrade (n.n.b)
flag-es Mikel Bizkarra (n.n.b)
flag-es Garikoitz Bravo (n.n.b)
flag-es Mario González (n.n.b)
flag-es Beñat Intxaust (n.n.b)
flag-es Julen Irizar (n.n.b)
flag-es Mikel Iturria (n.n.b)
flag-es Juan Antonio López-Cózar (n.n.b)
flag-es Sergio Rodríguez (n.n.b)
flag-es Héctor Sáez (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Sergio Samitier (Movistar)
flag-es Enrique Sanz (n.n.b)
flag-es Gotzon Udondo (n.n.b)
flag-es José Daniel Viejo (n.n.b)
flag-es Fernando Barcelo (Euskadi-Murias)


flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:

flag-ru Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
flag-it Marco Canola (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-kz Anton Kuzmin (Astana City)
flag-it Simone Velasco (Neri Sottoli-Selle Italia)
flag-it Cristian Scaroni (Groupama-FDJ U23)
flag-it Damiano Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
flag-it Imerio Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)

UIT:
flag-ru Alexander Vlasov (Astana)
flag-ru Ildar Arslanov (stopt)


flag-us Hagens Berman Axeon
IN:

UIT:

flag-dk Mikkel Bjerg (UAE Emirates)
flag-nl Maikel Zijlaard (SEG Racing Academy)
flag-pt João Almeida (Deceuninck-Quick-Step)


flag-co Manzana Postobón

IN:

UIT:


flag-it Neri Sottoli-Selle Italia-KTM
IN:

flag-pa Roberto Carlos González – per 1 maart 2019
flag-rs Veljko Stojnic (UCI World Cycling Centre)

flag-it Andrea Bartolozzi (Viris Vigevano) – Stagiair 
flag-it Mattia Bevilacqua (Team Franco Ballerini-Albion) – Stagiair 
flag-it Alessandro Iacchi (Team Franco Ballerini-Albion) – Stagiair 

UIT:

flag-co Dayer Quintana (Arkéa-Samsic)
flag-it Simone Velasco (Gazprom-RusVelo)
flag-it Davide Gabburo (Androni Giocattoli-Sidermec)


flag-it Nippo-Vini Fantini-Faizanè
IN:

flag-jp Masahiro Ishigami (l’AVC Aix-en-Provence) – Stagiair 
flag-jp Keigo Kusaba (Asian Racing Team) – Stagiair 

UIT:

flag-it Moreno Moser (stopt)
flag-it Giovanni Lonardi (Bardiani-CSF)
flag-it Filippo Zaccanti (Bardiani-CSF)
flag-it Marco Canola (Gazprom-Rusvelo)
flag-it Nicola Bagioli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Damiano Cima (Gazprom RusVelo)
flag-it Imerio Cima (Gazprom RusVelo)
flag-co Alejandro Osorio (Caja Rural-Seguros RGA)


flag-us Novo Nordisk
IN:

flag-nz Hamish Beadle (opleidingsploeg Novo Nordisk)

UIT:


flag-us Rally-UHC
IN:

flag-us Stephen Bassett (Wildlife Generation p/b Maxxis)
flag-ca Nickolas Zukowsky (Floyd’s Pro Cycling)
flag-us Nathan Brown (EF Education First)

UIT:

flag-us Brandon McNulty (UAE Emirates)
flag-us Evan Huffman (stopt)


flag-dk Riwal Readynez
IN:

flag-no Kristian Aasvold (Coop)
flag-no Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy)
flag-nl Martijn Budding (BEAT Cycling Club)
flag-nl Arvid de Kleijn (Metec-TKH)
flag-nl Nick van der Lijke (Roompot-Charles)
flag-dk Christoffer Lisson (BHS-Almeborg-Bornholm)

UIT:

flag-dk Alexander Kamp (Trek-Segafredo)
flag-no Krister Hagen (stopt)
flag-dk Andreas Stokbro (NTT)


flag-nl Roompot-Charles
IN:

UIT:

flag-be Stijn Steels (Deceuninck-Quick-Step)
flag-nl Boy van Poppel (Wanty-Gobert)
flag-nl Nick van der Lijke (Riwal-Readynez)
flag-nl Oscar Riesebeek (Corendon-Circus)
flag-be Senne Leysen (Corendon-Circus)
flag-nl Justin Timmermans (VolkerWessels-Merckx)
flag-nl Maurits Lammertink (Wanty-Gobert)
flag-nl Jesper Asselman (n.n.b)
flag-nl Lars Boom (n.n.b)
flag-be Sean de Bie (n.n.b)
flag-be Matthias de Witte (n.n.b)
flag-nl Huub Duijn (n.n.b)
flag-be Arjen Livyns (n.n.b)
flag-nl Elmar Reinders (n.n.b)
flag-nl Sjoerd van Ginneken (n.n.b)
flag-nl Jan-Willem van Schip (n.n.b)
flag-be Michael van Staeyen (n.n.b)
flag-nl Pieter Weening (n.n.b)


flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:

flag-be Fabio Van den Bossche (EFC-L&R-Vulsteke)
flag-be Sander De Pestel (Lotto Soudal U23)

flag-be Fabio Van Den Bossche (EFC-L&R-Vulsteke) – Stagiair 

UIT:

flag-be Dries Van Gestel (Total Direct Energie)
flag-be Preben Van Hecke (stopt)
flag-be Benjamin Declercq (Arkéa-Samsic)
flag-be Christophe Noppe (Arkéa-Samsic)


flag-fr Total Direct Energie
IN: 

flag-fr Julien Simon (Cofidis)
flag-be Dries Van Gestel (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-fr Marlon Gaillard (Vendée U)
flag-fr Jérémy Cabot (Roubaix Lille Métropole)

flag-fr Valentin Ferron (Vendée U) – Stagiair 
flag-fr Enzo Bernard (Vendée U) – Stagiair 
flag-fr Clément Orceau (Vendée U) – Stagiair 

UIT:

flag-fr Perrig Quemeneur (stopt)
flag-fr Yohann Gène (stopt)
flag-fr Thomas Boudat (Arkéa-Samsic)
flag-fr Angelo Tulik (stopt)
flag-fr Alexandre Pichot (stopt)


flag-fr Vital Concept-B&B Hotels
IN:

flag-be Frederik Backaert (Wanty-Gobert)
flag-fr Cyril Barthe (Euskadi-Murias)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)

flag-fr Maxime Chevalier (VCP Loudéac) – Stagiair
flag-fr David Rivière (VCP Loudéac) – Stagiair
flag-fr Alan Boileau (Pays de Dinan) – Stagiair

UIT:

flag-ch Patrick Müller (stopt)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Total Direct Energie)
flag-fr Yoann Bagot (stopt)


flag-no Uno-X
IN:

flag-dk Julius Johansen (ColoQuick)
flag-dk Niklas Larsen (ColoQuick)
flag-dk Jacob Hindsgaul Madsen (ColoQuick)
flag-dk Frederik Rodenberg (ColoQuick)
flag-dk Casper von Folsach (ColoQuick)
flag-no Daniel Hoelgaard (Groupama-FDJ)
flag-no Erlend Blikra (Team Coop)
flag-dk Morten Alexander Hulgaard (ColoQuick)

UIT:

flag-no Tobias Foss (Jumbo-Visma)


flag-pt W52-FC Porto
IN:

UIT:


flag-be Wallonie-Bruxelles
IN:

flag-be Boris Vallée (Wanty-Gobert)

flag-be Jonas Castrique (Wallonie-Bruxelles Development Team) – Stagiair 
flag-lu Luc Wirtgen (Wallonie-Bruxelles Development Team) – Stagiair 
flag-be Laurens Huys (Lotto Soudal U23) – Stagiair 

UIT:

flag-lv Emils Liepins (Trek-Segafredo)
flag-fr Justin Jules (Delko-Marseille Provence)


flag-be Wanty-Gobert
IN:

flag-fr Jérémy Bellicaud (CC Etupes)
flag-it Simone Petilli (UAE Emirates)
flag-nl Danny van Poppel (Jumbo-Visma)
flag-nl Boy van Poppel (Roompot-Charles)
flag-nl Maurits Lammertink (Roompot-Charles)
flag-fr Théo Delacroix (CC Etupes) – vanaf 1 augustus 2020

flag-be Cédric Beullens (EFC-L&R-Vulsteke) – Stagiair 
flag-fr Théo Delacroix (CC Etupes) – Stagiair
flag-no Trond Trondsen (Team Coop) – Stagiair 

UIT:

flag-nl Marco Minnaard (stopt)
flag-fr Guillaume Martin (Cofidis)
flag-be Boris Vallée (Wallonie-Bruxelles)
flag-be Frederik Backaert (Vital Concept-B&B Hotels)


UCI Women Teams

flag-it Alé Cipollini
IN:
flag-es Mavi Garcia (Movistar)
flag-it Marta Bastianelli (Virtu)

UIT:

flag-it Soraya Paladin (CCC-Liv)
flag-rs Jelena Erić (Movistar Team Women)
flag-nl Karlijn Swinkels (Parkhotel Valkenburg)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Drops)
flag-au Chloe Hosking (Rally UHC)


flag-it Aromitalia Basso Bikes Vaiano

IN:
flag-it Nicole D’Agostin (Bizkaia Durango)
flag-it Elena Lucchinelli

UIT:


flag-it Astana Women’s
IN:

UIT:


flag-it BePink
IN:

flag-cz Melissa van Neck (per 15 juni 2019)

UIT:

flag-nl Nicole Steigenga (Doltcini-Van Eyck)


flag-nl Biehler
IN:

flag-nl Maike van der Duin
flag-nl Laura van Regenmortel
flag-nl Inez Beijer

UIT:

flag-nl Natalie van Gogh (Chevalmeire)


flag-dk Bigla
IN:
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)

UIT:
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)


flag-es Bizkaia Durango
IN:

flag-gb Lauren Dolan (per 10 juni 2019)
flag-es Amaia Lartitegi (CAF Turnkey Engineering)
flag-es Irati Puigdefabregas
flag-it Alice Maria Arzuffi (Valcar Cylance)
flag-es Yurani Blanco (Sopela)

UIT:

flag-es Enara López (Casa Dorada)
flag-es Sandra Alonso (Casa Dorada)
flag-it Nicole D’Agostin (Aromitalia Basso Bikes Vaiano)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Casa Dorada)
flag-it Asja Paladin (Casa Dorada)


flag-nl Boels-Dolmans
IN:
flag-nl Lonneke Uneken (Hitec Products)

UIT:


flag-si BTC City Ljubljana (stopt)
IN:

UIT:

flag-it Rossella Ratto (Chevalmeire)
flag-se Hanna Nilsson (Parkhotel Valkenburg)


flag-de Canyon-SRAM
IN:

UIT:


flag-es Casa Dorada

IN: 

flag-it Malgorzata Jasinka (Movistar Team Women)
flag-es Enara López (Bizkaia Durango)
flag-au Rachel Neylan (Virtu)
flag-fr Roxane Fournier (Movistar Team Women)
flag-es Sandra Alonso (Bizkaia Durango)
flag-es Ainara Elbusto (Bizkaia Durango)
flag-es Cristina Martinez (Bizkaia Durango)
flag-it Alessia Vigilia (Valcar Cylance)
flag-it Asja Paladin (Valcar Cylance)


flag-nl CCC-Liv
IN:

flag-it Soraya Paladin (Alé Cipollini)

UIT:


flag-fr Charente-Maritime
IN:
flag-fr Coralie Demay (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)
flag-fr Célia Le Mouel
flag-gb Alice Cobb (Tibco-SVB)
flag-be Sarah Ingelbrecht (Mexx-Watersley)

UIT:
flag-fr Anaïs Morichon
flag-fr Iris Sachet
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler
flag-fr Gladys Verhulst


flag-be Chevalmeire
IN:

flag-be Nathalie Bex (Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Demmy Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Kelly Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-be Lenny Druyts (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-nl Natalie van Gogh (Biehler)
flag-nl Demi de Jong (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Puck Moonen (Lotto Soudal Ladies)
flag-se Sara Mustonen (HealthMate-CycleLive)
flag-it Rossella Ratto (BTC City Ljubljana)
flag-be Febe Schokkaert (Wielerclub De Sprinters Malderen)
flag-be Kelly Van den Steen (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Thalita de Jong (Experza-Footlogix)
flag-pt Daniela Reis (Dolticni-Van Eyck)


flag-be Team Ciclotel
IN:
flag-nl Kirstie van Haaften (HealthMate-CycleLive)
flag-at Kathrin Schweinberger (HealthMate-CycleLive)
flag-cy Antri Christoforou (Cogeas-Mettler)
flag-nl Bryony van Velzen (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Valeriya Kononenko (Lviv Cycling Team Women)
flag-be Kim de Baat (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-ua Olha Kulynych
flag-gb Hayley Simmonds (BTC City Ljubljana)


flag-us DNA Pro Cycling
IN:
flag-us Heather Fischer
flag-de Hanna Muegge
flag-nz Michaela Drummond
flag-us Kimberly Lucie
flag-us Brenna Wrye-Simpson
flag-us Margot Clyne (Sho-Air TWENTY20)
flag-us Katie Clouse
flag-us Mia Kilburg-Manganello
flag-us Liza Rachetto (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Sarah Kaufmann


flag-be Doltcini-Van Eyck Sport
IN:
flag-be Kaat Hannes
flag-at Christina Schweinberger (Health Mate)
flag-nl Marieke van Witzenburg (Jos Feron Lady Force)
flag-nl Minke Bakker (Jan van Arckel)
flag-nl Nicole Steigenga (BePink)

UIT:
flag-be Anisha Vekemans (stopt)
flag-be Jesse Vandenbulcke (Lotto Soudal Ladies)
flag-nl Bryony van Velzen (Team Ciclotel)
flag-be Kelly Druyts (Chevalmeire)
flag-be Lenny Druyts (Chevalmeire)
flag-be Demmy Druyts (Chevalmeire)
flag-be Kim de Baat (Team Ciclotel)
flag-fr Pascale Jeuland (stopt)
flag-pt Daniela Reis (Chevalmeire)


flag-gb Drops
IN:
flag-no Emilie Moberg (Virtu)
flag-no Elise Marie Olsen (neoprof)
flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Drops)

UIT:


flag-fr FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
IN:
flag-no Stine Borgli (per 1 augustus 2019)
flag-au Brodie Chapman (Tibco-SVB)
flag-dk Cecilie Uttrup Ludwig (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)

UIT:
flag-fr Greta Richioud (Hitec Products)
flag-fr Coralie Demay (Charente-Maritime)


flag-us Hagens Berman-Supermint (stopt)
IN: n.v.t.

UIT:
flag-us Lily Williams (Rally UHC)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Rally UHC)
flag-us Liza Rachetto (DNA Pro Cycling)


flag-be Health Mate-CycleLive (stopt)
IN: n.v.t.

UIT:
flag-se Sara Mustonen (Chevalmeire) (per 1 april 2019)
flag-il Esther Meisels (per 12 juni 2019)
flag-nl Kirstie van Haaften (Ciclotel)
flag-at Kathrin Schweinberger (Ciclotel)
flag-br Flavia Oliveira (Memorial Santos)
flag-at Christina Schweinberger (Doltcini-Van Eyck)


flag-no Hitec Products-Birk Sport
IN:
flag-no Silje Mathisen (Halden Cycling Club)
flag-de Mieke Kröger (Virtu)
flag-fr Greta Richioud (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope)

UIT:
flag-nl Lonneke Uneken (Boels-Dolmans)
flag-nl Chanella Stougje (stopt)


flag-ca InstaFund La Prima
IN:
flag-ca Ngaire Barraclough
flag-ca Isabella Bertold
flag-ca Esta Bovill
flag-ca Claire Cameron
flag-us Gillian Ellsay (Rally UHC)
flag-ca Elizabeth Gin
flag-ca Kristen Kit

flag-gb Rachel Langdon
flag-us Beth-Ann Orton (DNA Pro Cycling)
flag-ca Anna Talman
flag-ca Sonia Taylor
flag-fr Anna-Gabrielle Traxler (Charente-Maritime)

flag-be Lotto Soudal Ladies
IN:

flag-be Jesse Vandenbulcke (Doltcini-Van Eyck Sport)
flag-dk Christina Siggaard (Virtu)

UIT:

flag-be Kelly Van den Steen (Chevalmeire)
flag-be Puck Moonen (Chevalmeire)
flag-nl Demi de Jong (Chevalmeire)


flag-au Mitchelton-Scott Women
IN:
flag-be Sofie De Vuyst (Parkhotel Valkenburg)
flag-gb Jessica Roberts
flag-nl Janneke Ensing (WNT-Rotor)

UIT:


flag-es Movistar Team Women
IN:

flag-it Barbara Guarischi (Virtu)
flag-rs Jelena Erić (Alé Cipollini)
flag-no Katrine Aalerud (Virtu)
flag-it Sofia Bertizzolo (Virtu)
flag-it Nadia Quagliotto

UIT:

flag-it Malgorzata Jasinka (Casa Dorada)
flag-fr Roxane Fournier (Casa Dorada)
flag-es Mavi Garcia (Alé Cipollini)
flag-es Lorena Llamas (stopt)


flag-nl Parkhotel Valkenburg
IN:

flag-nl Amber van der Hulst (Jan van Arckel)
flag-nl Karlijn Swinkels (Alé Cipollini)
flag-nl Nancy van den Burg (Jose Feron Lady Force)
flag-de Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)

UIT:

flag-nl Roxane Knetemann (stopt)
flag-be Sofie De Vuyst (Mitchelton-Scott)


flag-us Rally UHC Women
IN:
flag-us Lily Williams (Hagens Berman-Supermint)
flag-us Leigh Ann Ganzar (Hagens Berman-Supermint)
flag-au Chloe Hosking (Alé Cipollini)

UIT:
flag-ca Kirsti Lay (stopt)
flag-us Erica Allar
flag-us Gillian Ellsay
flag-ca Katherine Maine
flag-us Abigail Mickey
flag-us Summer Moak


flag-nl Rogelli-Gyproc-APB
IN:
flag-nl Rozemarijn Ammerlaan (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Shari Bossuyt (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Cathalijne Hoolwerf (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Eva Jonkers (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-be Britt Knaven (Elite-clubteam Rogelli-Gyproc-APB)
flag-nl Charlotte Kool (Jan van Arckel)
flag-gb Emily Wadsworth
flag-se Julia Borgström
flag-gb Rhona Callander

UIT:
flag-be Nathalie Bex (Chevalmeire)


flag-us Sho-Air TWENTY20
IN:

UIT:
flag-us Margot Clyne (DNA Pro Cycling)


flag-es Sopela
IN:

UIT:
flag-es Yurani Blanco (Sopela)


flag-nl Team Sunweb vrouwen
IN:
flag-ca Alison Jackson (TIBCO-SVB)
flag-se Wilma Olausson

UIT:

flag-nl Lucinda Brand (Trek-Segafredo)


Teika-VIB DFM Renta Car
IN:
flag-tr Kubra Bektas
flag-es Sara Bonillo
flag-es Raquel Gisbert
flag-es Melisa Gomiz
flag-es Pilar Jiménez
flag-iq Zahrra Mousad
flag-ie Jenifer Neenan
flag-co Jennifer Tatiana
flag-ir Somayeh Yazdani


flag-us TIBCO-SVB
IN:

UIT:
flag-ca Alison Jackson (Team Sunweb)
flag-gb Alice Cobb (Charente-Maritime)
flag-au Brodie Chapman (FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope)


flag-us Trek-Segafredo vrouwen
IN:

flag-nl Lucinda Brand (Team Sunweb)
flag-gb Elynor Bäckstedt

UIT:


flag-it Valcar Cylance
IN:

UIT:
flag-it Alessia Vigilia (Casa Dorada)
flag-it Alice Maria Arzuffi (Bizkaia Durango)


flag-dk Virtu (Stopt)
IN:
n.v.t.

UIT:
flag-it Barbara Guarischi (Movistar Team Women)
flag-au Rachel Neylan (Casa Dorada)
flag-de Mieke Kröger (Hitec Products)
flag-nl Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)
flag-it Sofia Bertizzolo (Movistar Team Women)
flag-no Katrine Aalerud (Movistar Team Women)
flag-it Marta Bastianelli (Alé Cipollini)
flag-dk Christina Siggaard (Lotto Soudal Ladies)
flag-no Emilie Moberg (Drops)


flag-gb WNT-ROTOR
IN:

flag-de Franziska Brausse – per 1 augustus 2019

UIT:
flag-nl Janneke Ensing (Mitchelton-Scott)
flag-de Clara Koppenburg (Bigla)


Mochten we een transfer gemist hebben in het overzicht, laat het weten in de reacties met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

94 Reacties

Grobbel 1 augustus 2019 om 12:09

De drie stagiaires van Groupama-FDJ zo te zien al bekend. Geen Inkelaar in het rijtje helaas, benieuwd of ie volgend jaar wel mag doorstromen naar de hoofdmacht.

Niklas 1 augustus 2019 om 12:10

Mooi om het zo overzichtelijk in beeld te brengen. Tip voor de redactie: maak een apart artikel aan voor de verschillende categorieën. Als dit totaaloverzicht verder ingevuld wordt, levert het een scrollvierdaagse op… ;-)

LucasR 2 augustus 2019 om 14:09

Ik zou het in tabelletjes proberen te verwerken.

Cadellie 1 augustus 2019 om 12:12

Edit redactie: Bedankt, is aangepast.

xistnc 1 augustus 2019 om 12:30

Merlier rijdt de rest van dit seizoen voor Corendon-Circus, aldus het eerdere artikel op WF. Het is dan maar de vraag of hij ook in/vanaf 2020 voor die ploeg zal rijden.

HSV 1 augustus 2019 om 18:45

Volgens procycling stats rijdt in 2020 op de weg ook nog voor coc.

senne van hoof 2 augustus 2019 om 09:22

tim merlier ligt onder contract tem 2020

EddyB1958 4 augustus 2019 om 20:54

Na het winnen van het BK was er een reactie uit Roodhooft hoek, dat om Merlier te kunnen aantrekken, men een gans crossteam moest overnemen, dus waarschijnlijk rijdt Merlier in de winter voor creafin tuv sud en is dat team nu ook onder deel van de Roodhooft club.

jessevdalen 1 augustus 2019 om 12:42

Heel veel onbevestigde transfers

Youri IJnsen 1 augustus 2019 om 19:26

Welke?

jessevdalen 1 augustus 2019 om 19:35

Leesfout vergeten aan te passen. Ook door jullie vastgestelde transfers niet gelezen

BW52 1 augustus 2019 om 12:48

goed om ook de vrouwen te zien

ivo001 1 augustus 2019 om 13:13

Is Viviani en Sabatini van DQS naar Cofidis al bevestigd?

Baik-Baik 1 augustus 2019 om 13:13

Tiesj toch naar Sunweb? En hadden die niet ook al wat andere beloften aangetrokken?

n3razzurri 1 augustus 2019 om 13:52

“Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht.”
overzicht = 1) toestand dat je iets goed kunt overzien

Polleke 1 augustus 2019 om 13:58

Landa, Rojas naar Bahrein.

leffe 1 augustus 2019 om 14:57

Richeche gaat naar uae emirates

Fikret 1 augustus 2019 om 16:23

De Nederlandse Dumoulin ontbreekt nog ik het lijstje.

Ton Guelen 1 augustus 2019 om 18:11

Waarom stopt Roxanne Kneteman? Die ging toch goed.

Piet Lut 1 augustus 2019 om 20:05

Okay, leuk zo’n lijst maar nog geen enkele ploeg heeft een officieel persbericht eruit gegooid vandaag op trek-Segafredo na over Lucinda Brand

Kwaliijke zaak (ondanks dat de meeste geruchten wel zullen kloppen) dat jullie het ‘officieel’ noemen wat dus volledig onjuist is. Officieus zou het goede woord zijn.

Jammer dat Wielerflits een steeds hoger Cycling Weakly gehalte krijgt en enorm aan Click bait doet

JaBo 1 augustus 2019 om 20:30

Waarom lees je dit soort berichten dan nog?

EddyB1958 4 augustus 2019 om 21:00

Brand heeft nu twee werkgevers. Op de weg Trek en in het veld Telenet Fidea Lions. http://www.telenetfidealions.be/nl/nieuws/article.html?Article_ID=866060

Covadonga 1 augustus 2019 om 21:40

Altijd leuk zo een dergelijk overzichtje, maar ik hoop echt dat de belangrijke transfers gewoon een eigen topic krijgen. Dat lijkt me voor een wielersite toch wel het minste wat je kunt doen.

tjebco 1 augustus 2019 om 23:58

Leknessund naar sunweb was toch al bevestigd? Die mis ik toch wel als transfer die wel bevestigd is. In tegenstelling tot vele anderen hier, die op basis van “een goede bron dichtbij Wielerflits” hier staan. Het is zo meer een overzicht van geruchten dan de werkelijke transfers.

greeny 2 augustus 2019 om 00:12

die komt pas in 2021 of 2022 zelfs? nog niet komend jaar iig, denk dat hij er daarom niet bijstaat

lander luypaert 2 augustus 2019 om 00:46

Allesandro Covi volgend jaar ook bij UAE komt van Colpack. Er zijn ook 2 stagiars bij hun.

r525 2 augustus 2019 om 11:01

@redactie
Stagairs van Total zijn ook bekend:

Enzo Bernard, Valentin Ferron et Clément Orceau

Lire la suite : https://www.directvelo.com/actualite/75482/trois-stagiaires-chez-total-direct-energie

AnderJ 2 augustus 2019 om 12:01

De echte grote transfers lijken tot nu toe uit te blijven, althans het bekend maken daarvan…

AnderJ 2 augustus 2019 om 13:28

Vlak na mijn comment, werd de overstap van Trentin bevestigd. ;)

Piet Lut 2 augustus 2019 om 19:08

Volgens PCS rijdt Brandon McNulty aankomende 3 jaar bij UAE

https://www.procyclingstats.com/rider.php?id=195739

twan382 2 augustus 2019 om 20:02

Het zou leuk zijn als ook de transfers van de Nederlandse Conti teams worden toegevoegd vooral die van SEG

Piet Lut 2 augustus 2019 om 22:28

Continentale ploegen hebben geen transfers. Die hebben nieuwe renners. Transfers is echt van WT naar WT of PCT naar WT of van Continentaal naar hoger

RiGHT 2 augustus 2019 om 22:51

Bennoot gaat volgens mij bij Wanty rijden, zal alleen nog hopen op een beter aanbod ergens van een niveau hoger – maar die gaat niet komen.

greeny 2 augustus 2019 om 23:00

Tartelleto toch?

broodje 3 augustus 2019 om 07:13

Sunweb

sooike 3 augustus 2019 om 10:51

Niet helemaal on-topic, maar toch: Heeft WF al gemeld dat de befaamde Sluitingsprijs Putte-Kapellen dit jaar niet meer doorgaat? Gebrek aan sponsoring is er de oorzaak van dat het gezellige eindfeestje van het wielerseizoen van de kalender is gehaald.

Piet Lut 7 augustus 2019 om 09:19

Dat is toch geen nieuws? Stond in 2018 ook al niet meer op de UCI kalender

Sagan=hulk 4 augustus 2019 om 07:43

Hofstetter naar Israël Cycling Academy (is bevestigd door de ploeg)
Iuri Filosi van Delko-Marseille naar Bardiani (Italiaanse bron).
Mikel Landa naar Bahrain zou dan toch zo goed als rond zijn.

Attilio Viviani (broer van) is de nieuwe stagiair bij Cofidis.

EddyB1958 4 augustus 2019 om 21:01

Bennet (Bohra) naar Deceuninck, is daar nog sprake van?

havana 24 september 2019 om 11:32

Daar buigen advocaten zich momenteel over. Hij schijnt mondeling een akkoord te hebben met Bora, maar wil daar onderuit. Is onder meer ontevreden over zijn niet-selectie in de Giro. PatLev heeft een contract klaar liggen, maar dan moet hij er eerst uit zijn met Bora.

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.