Wielertransfers 2019

donderdag 13 december 2018 om 19:00

foto: Unipublic

Vanaf 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTour- en ProContinental-formaties in dit wielertransferoverzicht.


flag-fr AG2R La Mondiale
IN:
flag-fr Geoffrey Bouchard (CR4C Roanne)
flag-fr Aurelién Paret-Peintre (Chambéry Cyclisme Formation) (per 1 augustus 2018)*
flag-fr Dorian Godon (Cofidis)
flag-us Larry Warbasse (Aqua Blue Sport)
flag-fi Jaakko Hänninen (l’EC Saint-Étienne Loire) (per 1 augustus 2019)

UIT:
flag-fr Cyril Gautier (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-fr Rudy Barbier (Israel Cycling Academy)
flag-be Jan Bakelants (Sunweb)
flag-it Matteo Montaguti (Androni Giocattoli-Sidermec)

flag-kz Astana
IN:
flag-kz Yuriy Natarov (Astana City)*
flag-it Manuele Boaro (Bahrain Merida)
flag-it Davide Ballerini (Androni Giocattoli Sidermec-Bottecchia)
flag-co Rodrigo Contreras (EPM)
flag-es Gorka Izagirre (Bahrain Merida)
flag-es Ion Izagirre (Bahrain Merida)
flag-er Merhawi Kudus (Dimension Data)
flag-dk Jonas Gregaard Wilsly (Riwal-CeramicSpeed)
flag-co Hernando Bohórquez (Manzana Postobon)

UIT:
flag-dk Michael Valgren (Dimension Data)
flag-dk Jesper Hansen (Cofidis)
flag-ee Tanel Kangert (EF Education First-Drapac)
flag-it Oscar Gatto (BORA-hansgrohe)
flag-it Moreno Moser (Nippo Vini Fantini)
flag-kz Ruslan Tleubayev (stopt)
flag-ru Sergei Chernetckii (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Riccardo Minali (Israel Cycling Academy)
flag-ua Andriy Grivko (n.n.b.)

flag-bh Bahrain Merida
IN:
flag-de Phil Bauhaus (Sunweb)
flag-it Damiano Caruso (BMC)
flag-au Rohan Dennis (BMC)
flag-de Marcel Sieberg (Lotto Soudal)
flag-be Dylan Teuns (BMC)
flag-gb Stephen Williams (SEG Racing Academy)*
flag-si Jan Tratnik (CCC Sprandi Polkowice)
flag-it Andrea Garosio (d’Amico-Utensilnord)

UIT:
flag-it Manuele Boaro (Astana)
flag-es Ion Izagirre (Astana)
flag-es Gorka Izagirre (Astana)
flag-it Niccolò Bonifazio (Direct Energie)
flag-it Enrico Gasparotto (Dimension Data)
flag-si Borut Bozic (stopt)
flag-si David Per (Adria Mobil)

flag-de BORA-hansgrohe
IN:
flag-lu Jempy Drucker (BMC)
flag-it Oscar Gatto (Astana)
flag-de Maximilian Schachmann (Quick-Step Floors)

UIT:
flag-sk Michael Kolář (gestopt per 24 juni 2018)
flag-lv Aleksejs Saramotins (n.n.b.)
flag-it Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli-Sidermec)

flag-pl CCC
IN:
flag-us William Barta (Hagens Berman Axeon)*
flag-de Simon Geschke (Sunweb)
flag-be Serge Pauwels (Dimension Data)
flag-be Guillaume Van Keirsbulck (Wanty-Groupe Gobert)
flag-pt Amaro Manuel Antunes (CCC Sprandi Polkowice)
flag-pl Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice)
flag-pl Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice)
flag-be Gijs Van Hoecke (LottoNL-Jumbo)
flag-cz Josef Cerny (Elkov-Author)
flag-nl Laurens ten Dam (Sunweb)
flag-es Victor De la Parte (Movistar)
flag-pl Lukasz Wisniowski (Sky)
flag-pl Kamil Gradek (CCC Sprandi Polkowice)
flag-pl Pawel Bernas (CCC Sprandi Polkowice)
flag-at Stefan Denifl (Aqua Blue Sport)

UIT:
flag-it Alberto Bettiol (EF Education First-Drapac)
flag-us Tejay van Garderen (EF Education First-Drapac)
flag-be Dylan Teuns (Bahrain Merida)
flag-ch Danilo Wyss (Dimension Data)
flag-au Simon Gerrans (stopt)
flag-ch Stefan Küng (Groupama-FDJ)
flag-it Damiano Caruso (Bahrain Merida)
flag-au Rohan Dennis (Bahrain Merida)
flag-be Loïc Vliegen (Wanty-Groupe Gobert)
flag-ch Kilian Frankiny (Groupama-FDJ)
flag-us Brent Bookwalter (Mitchelton-Scott)
flag-au Richie Porte (Trek-Segafredo)
flag-lu Jempy Drucker (BORA-hansgrohe)
flag-ie Nicolas Roche (Sunweb)
flag-ch Tom Bohli (UAE Emirates)
flag-au Miles Scotson (Groupama-FDJ)
flag-be Jürgen Roelandts (Movistar)

flag-be Deceuninck-Quick-Step
IN:
flag-dk Kasper Asgreen (Virtu) (per 1 april 2018)*
flag-be Remco Evenepoel (Acrog-Pauwels Sauzen)*
flag-dk Mikkel Frølich Honoré (Waoo)*

UIT:
flag-be Laurens De Plus (Jumbo)
flag-nl Niki Terpstra (Direct Energie)
flag-de Maximilian Schachmann (BORA-hansgrohe)
flag-ec Jhonatan Narvaez (Sky)
flag-co Fernando Gaviria (UAE Emirates)

flag-za Dimension Data
IN:
flag-dk Michael Valgren (Astana)
flag-ch Danilo Wyss (BMC)
flag-cz Roman Kreuziger (Mitchelton-Scott)
flag-za Stefan de Bod (Dimension Data for Qhubeka)*
flag-no Rasmus Tiller (Joker-Icopal)*
flag-dk Lars Bak (Lotto Soudal)
flag-it Enrico Gasparotto (Bahrain Merida)
flag-it Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo)
flag-ch Gino Mäder (IAM Excelsior)*

UIT:
flag-be Serge Pauwels (CCC)
flag-er Merhawi Kudus (Astana)
flag-za Nic Dougall (n.n.b.)
flag-au Lachlan Morton (EF Education First-Drapac)
flag-er Natnael Berhane (Cofidis)
flag-za Johan van Zyll (n.n.b.)
flag-er Mekseb Debesay (n.n.b.)
flag-gb Scott Thwaites (n.n.b)

flag-us EF Education First-Drapac
IN:
flag-it Alberto Bettiol (BMC)
flag-nl Julius van den Berg (SEG Racing Academy) (sinds 1 juli 2018)*
flag-us Tejay van Garderen (BMC)
flag-au James Whelan (Drapac-EF)*
flag-nl Moreno Hofland (Lotto Soudal)
flag-ee Tanel Kangert (Astana)
flag-mx Luis Villalobos Hernandez (Aevolo)*
flag-au Lachlan Morton (Dimension Data)
flag-co Sergio Higuita (Manzana Postobon)

UIT:
flag-fr Pierre Rolland (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-au Will Clarke (Trek-Segafredo)
flag-se Kim Magnusson (Riwal-Readynez)
flag-be Tom Van Asbroeck (Israel Cycling Academy)
flag-co Julián Cardona (Androni Giocattoli-Sidermec)

flag-fr Groupama-FDJ
IN:
flag-ch Stefan Küng (BMC)
flag-ch Kilian Frankiny (BMC)
flag-au Miles Scotson (BMC)

UIT:
flag-it Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
flag-fr Jérémy Roy (stopt)
flag-fr Arthur Vichot (Vital Concept-B&B Hotels)

flag-nl Jumbo
IN:
flag-dk Jonas Vingegaard (ColoQuick-CULT)*
flag-nl Lennard Hofstede (Sunweb)
flag-nl Taco van der Hoorn (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Mike Teunissen (Sunweb)
flag-de Tony Martin (Katusha-Alpecin)
flag-be Laurens De Plus (Quick-Step Floors)

UIT:
flag-nl Bram Tankink (stopt)
flag-be Gijs Van Hoecke (CCC)
flag-it Enrico Battaglin (Katusha-Alpecin)
flag-de Robert Wagner (Fortuneo-Samsic)
flag-nl Lars Boom (Roompot-Charles)

flag-ch Katusha-Alpecin
IN:
flag-be Jens Debusschere (Lotto Soudal)
flag-gb Harry Tanfield (Canyon-Eisberg)
flag-es Dani Navarro (Cofidis)
flag-it Enrico Battaglin (LottoNL-Jumbo)
flag-pt Ruben Guerreiro (Trek-Segafredo)
flag-ru Dmitry Strakhov (Lokosphinx)

UIT:
flag-de Tony Martin (Jumbo)
flag-de Marco Mathis (Cofidis)
flag-be Baptiste Planckaert (WB-Aqua Protect-Veranclassic)
flag-nl Maurits Lammertink (Roompot-Charles)
flag-pt Tiago Machado (Sporting-Tavira)
flag-hr Robert Kiserlovski (stopt)
flag-co Jhonathan Restrepo (Manzana Postobon)
flag-ru Maxim Belkov (n.n.b.)

flag-be Lotto Soudal
IN:
flag-au Caleb Ewan (Mitchelton-Scott)
flag-de Roger Kluge (Mitchelton-Scott)
flag-be Harm Vanhoucke (Lotto Soudal U23) (per 1 juli 2018)*
flag-nl Brian van Goethem (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-be Stan Dewulf (Lotto Soudal U23)*
flag-be Gerben Thijssen (Lotto Soudal U23)*
flag-dk Rasmus Byriel Iversen (General Store Bottoli)
flag-no Carl Fredrik Hagen (Joker Icopal)
flag-gb Adam Blythe (Aqua Blue Sport)

UIT:
flag-de André Greipel (Fortuneo-Samsic)
flag-be Jens Debusschere (Katusha-Alpecin)
flag-de Marcel Sieberg (Bahrain Merida)
flag-nl Moreno Hofland (EF Education First-Drapac)
flag-dk Lars Bak (Dimension Data)

flag-au Mitchelton-Scott
IN:
flag-au Robert Stannard (Mitchelton-BikeExchange) (per 8 oktober 2018)*
flag-au Callum Scotson (Mitchelton-BikeExchange)*
flag-us Brent Bookwalter (BMC)
flag-et Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)
flag-au Nick Schultz (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-nz Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert)
flag-it Edoardo Affini (SEG)*

UIT:
flag-au Caleb Ewan (Lotto Soudal)
flag-de Roger Kluge (Lotto Soudal)
flag-es Carlos Verona (Movistar)
flag-cz Roman Kreuziger (Dimension Data)
flag-au Robert Power (Sunweb)
flag-ca Svein Tuft (Rally)

flag-es Movistar 
IN:
flag-es Carlos Verona (Mitchelton-Scott)
flag-be Jürgen Roelandts (BMC)
flag-es Lluís Mas (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Eduard Prades (Euskadi-Murias)

UIT:
flag-es Victor De la Parte (CCC)
flag-pt Nuno Bico (Burgos-BH)

flag-gb Sky
IN:
flag-ie Edward Dunbar (per 13 september van Aqua Blue Sports)
flag-ec Jhonatan Narvaez (Quick-Step Floors)
flag-it Filippo Ganna (UAE Emirates)
flag-gb Ben Swift (UAE Emirates)
flag-co Iván Ramiro Sosa (Androni-Giocattoli-Sidermec)

UIT:
flag-co Sergio Luis Henao (UAE Emirates)
flag-es Beñat Intxausti (Euskadi-Murias)
flag-pl Lukasz Wisniowski (CCC)
flag-es David López (stopt)
flag-ie Philip Deignan (stopt)

flag-de Sunweb
IN:
flag-nl Cees Bol (SEG Racing Academy)*
flag-de Max Kanter (Sunweb Development Team)*
flag-nl Joris Nieuwenhuis (Sunweb Development Team)*
flag-au Robert Power (Mitchelton-Scott)
flag-ie Nicolas Roche (BMC)
flag-ch Marc Hirschi (Sunweb Development Team)*
flag-dk Casper Pedersen (Aqua Blue Sport)
flag-be Jan Bakelants (AG2R La Mondiale)
flag-dk Asbjørn Kragh Andersen (Waoo)

UIT:
flag-de Phil Bauhaus (Bahrain Merida)
flag-de Simon Geschke (CCC)
flag-nl Lennard Hofstede (Jumbo)
flag-nl Mike Teunissen (Jumbo)
flag-nl Laurens ten Dam (CCC)
flag-be Edward Theuns (Trek-Segafredo)
flag-nl Tom Stamsnijder (stopt)

flag-us Trek-Segafredo
IN:
flag-it Matteo Moschetti (Polartec-Kometa)*
flag-au Richie Porte (BMC)
flag-lu Alex Kirsch (WB Aqua Protect Veranclassic)
flag-au Will Clarke (EF Education First-Drapac)
flag-it Giulio Ciccone (Bardiani-CSF)
flag-be Edward Theuns (Sunweb)

UIT:
flag-ch Grégory Rast (stopt)
flag-et Tsgabu Grmay (Mitchelton-Scott)
flag-pt Ruben Guerreiro (Katusha-Alpecin)
flag-at Matthias Brändle (Israel Cycling Academy)
flag-it Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
flag-nl Boy van Poppel (Roompot-Charles)

flag-ae UAE Emirates 
IN:
flag-si Tadej Pogačar (Ljubljana Gusto Xaurum)*
flag-ch Tom Bohli (BMC)
flag-co Christian Camilo Munoz (Coldeporters-Claro)*
flag-co Sergio Luis Henao (Sky)
flag-co Juan Sebastián Molano (Manzana Postobon)
flag-pt Ivo Oliveira (Hagens Berman Axeon)
flag-pt Rui Oliveira (Hagens Berman Axeon)
flag-co Fernando Gaviria (Quick-Step Floors)
flag-be Jasper Philipsen (Hagens Berman Axeon)

UIT:
flag-pl Przemysław Niemiec (stopt)
flag-gb Ben Swift (Sky)
flag-it Filippo Ganna (Sky)
flag-co Darwin Atapuma (Cofidis)


flag-it Androni Giocattoli-Sidermec
IN:
flag-co Miguel Eduardo Flórez (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-it Leonardo Fedrigo (Wiggins)
flag-co Daniel Muñoz (EPM)
flag-it Matteo Busato (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-it Mattia Viel (Holdsworth)*
flag-it Matteo Montaguti (AG2R La Mondiale)
flag-it Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-co Julián Cardona (EF Education First-Drapac)

UIT:
flag-it Davide Ballerini (Astana)
flag-co Ivan Ramiro Sosa (Trek-Segafredo)
flag-it Matteo Malucelli (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Raffaello Bonusi (stopt)

flag-ie Aqua Blue Sport (stopt)
IN:

UIT:
flag-ie Matthew Brammeier (stopt, per 26 juni 2018)
flag-gb Adam Blythe (Lotto Soudal)
flag-at Stefan Denifl (CCC)
flag-ie Edward Dunbar (Sky, per 13 september 2018)
flag-dk Lasse Norman Hansen (Corendon-Circus)
flag-dk Casper Pedersen (Sunweb)
flag-us Larry Warbasse (AG2R La Mondiale)
flag-nz Calvin Watson (stopt)
flag-nz Shane Archbold (n.n.b.)
flag-gb Mark Christian (n.n.b.)
flag-ie Conor Dunne (Israel Cycling Academy)
flag-gb Andrew Fenn (n.n.b.)
flag-nz Aaron Gate (n.n.b.)
flag-nl Peter Koning (n.n.b.)
flag-nl Michel Kreder (n.n.b.)
flag-gb Daniel Pearson (n.n.b.)

flag-it Bardiani-CSF
IN:
flag-it Luca Covili (G.S.Mastromarco-Sensi-FC Nibali)*
flag-it Francesco Romano (Colpack)*
flag-it Alessandro Pessot (Friuli)*

UIT:
flag-it Giulio Ciccone (Trek-Segafredo)
flag-it Simone Andreetta (stopt)
flag-it Simone Sterbini (MSTina-Focus)

flag-es Burgos-BH
IN:
flag-pt Ricardo Vilela (Manzana Postobon)
flag-es Ángel Madrazo (Delko Marseille-Provence KTM)
flag-es Manuel Peñalver (Trevigiani Phonix-Hemus 1896)
flag-gb Matthew Gibson (JLT Condor)*
flag-es Jaume Sureda (Caja Rural-Amateur)*
flag-pt Nuno Bico (Movistar)
flag-pt José Fernandes (W52-FC Porto)

UIT:
flag-ru Matvey Mamykin (n.n.b.) (per 1 augustus 2018)
flag-es Jordi Simon (n.n.b.)
flag-pt José Mendes (Sporting/Tavira)
flag-es Pablo Torres (n.n.b.)
flag-es Adrián Gonzaléz (stopt)

flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:
flag-pt Domingos Gonçalves (RP Boavista)
flag-it Matteo Malucelli (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-es Jon Aberasturi (Euskadi-Murias)
flag-es David González (Caja Rural-Amateur)
flag-es Xavi Cañellas (Caja Rural-Amateur)
flag-pl Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice)
flag-ru Sergei Chernetckii (Astana)
flag-es Sebastián Mora (Raleigh GAC)

UIT:
flag-au Nick Schultz (Mitchelton-Scott)
flag-es Lluís Mas (Movistar)
flag-uy Fabricio Ferrari (n.n.b.)
flag-it Danilo Celano (Amore & Vita-Prodir)
flag-us Justin Oien (Holowesko-Citadel)
flag-uy Fabricio Ferrari (Efapel)

flag-pl CCC Sprandi Polkowice (stopt)
IN:

UIT:
flag-si Jan Tratnik (Bahrain Merida)
flag-pt Amaro Manuel Antunes (CCC)
flag-pl Szymon Sajnok (CCC)
flag-pl Łukasz Owsian (CCC)
flag-pl Pawel Bernas (CCC)
flag-pl Pawel Franczak (Voster Uniwheels)
flag-cz Frantisek Sisr (Elkov-Author)
flag-pl Kamil Gradek (CCC)
flag-pl Alan Banaszek (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-pl Piotr Brozyna (n.n.b.)
flag-pl Pawel Cieslik (n.n.b.)
flag-de Jonas Koch (n.n.b.)
flag-si Marko Kump (Adria Mobil)
flag-pl Adrian Kurek (n.n.b.)
flag-pl Kamil Malecki (CCC Development)
flag-pl Michal Paluta (n.n.b.)
flag-pl Leszek Plucinski (n.n.b.)
flag-pl Patryk Stosz (n.n.b.)
flag-cz Michal Schlegel (Elkov-Author)
flag-pl Mateusz Taciak (Voster Uniwheels)

flag-fr Cofidis
IN:
flag-fr Damien Touzé (St. Michel-Auber 93)
flag-be Zico Waeytens (Veranda’s Willems-Crelan)
flag-dk Jesper Hansen (Astana)
flag-de Marco Mathis (Katusha-Alpecin)
flag-it Filippo Fortin (Felbermayer-Simplon Wells)
flag-fr Pierre-Luc Perichon (Fortuneo-Samsic)
flag-fr Emmanuel Morin (Sojasun Espoir-ACNC)
flag-co Darwin Atapuma (UAE Emirates)
flag-er Natnael Berhane (Dimension Data)

UIT:
flag-fr Jimmy Turgis (Vital Concept-B&B Hotels)
flag-fr Dorian Godon (AG2R La Mondiale)
flag-fr Anthony Turgis (Direct Energie)
flag-es Dani Navarro (Katusha-Alpecin)
flag-be Michael Van Staeyen (Roompot-Charles)
flag-fr Guillaume Bonnafond (stopt)
flag-er Daniel Teklehaimanot (n.n.b.)

flag-be Corendon-Circus (nieuw)
IN:
flag-be Dries De Bondt (Veranda’s Willems-Crélan)
flag-be Roy Jans (Cibel-Cebon)
flag-dk Lasse Norman Hansen (Aqua Blue Sport)
flag-be Jonas Rickaert (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Stijn Devolder (Veranda’s Willems-Crélan)
flag-be Joeri Stallaert (Vorarlberg-Santic)

UIT:

flag-fr Delko-Marseille Provence-KTM
IN:
flag-fr Fabien Schmidt (Côtes d’Armor-Marie Morin-Véranda R)
flag-it Alessandro Fedeli (Trevigiani Phonix Hemus 1896)
flag-ro Eduard Michael Grosu (Nippo Vini Fantini)
flag-fr Alexis Guerin (V.C. Rouen)
flag-fr Rémy Rochas (Bourg-en-Bresse Ain)*

UIT:
flag-es Ángel Madrazo (Burgos-BH)
flag-bg Nikolay Mihaylov (Efapel)
flag-co Jhon Anderson Rodríguez (EPM-UNE)

flag-fr Direct Energie
IN:
flag-fr Mathieu Burgaudeau (Vendée U)*
flag-fr Anthony Turgis (Cofidis)
flag-it Niccolò Bonifazio (Bahrain Merida)
flag-nl Niki Terpstra (Quick Step-Floors)
flag-nl Pim Ligthart (Roompot-Nederlandse Loterij)

UIT:
flag-fr Sylvain Chavanel (stopt)

flag-es Euskadi-Murias
IN:
flag-es Beñat Intxausti (Sky)
flag-es Daniel Viejo (Caja Rural-Amateur)
flag-es Urko Berrade (Lizarte)*
flag-es Mario González (Sporting-Tavira)

UIT:
flag-fr Julien Loubet (gestopt per 16 april 2018)
flag-es Jon Aberasturi (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Eduard Prades (Movistar)

flag-fr Fortuneo-Samsic
IN:
flag-de André Greipel (Lotto Soudal)
flag-fr Alan Riou (Pays de Dinan)
flag-fr Thibault Guernalec (Pays de Hinan)
flag-de Robert Wagner (LottoNL-Jumbo)

UIT:
flag-fr Arnaud Gérard (stopt)
flag-fr Pierre-Luc Perichon (Cofidis)
flag-fr Armindo Fonseca (stopt)
flag-no Sindre Skjøstad Lunke (Riwal-Readynez)
flag-dk Michael Carbel (Waoo)

flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:
flag-ru Vladislav Kulikov*
flag-ru Alexander Kulikovskiy*
flag-ru Denis Nekrasov*
flag-ru Petr Rikunov*

UIT:

flag-us Hagens Berman Axeon
IN:
flag-cz Karel Vacek (Flli Giorgi)*
flag-dk Jakob Egholm (Virtu Cycling)*
flag-us Sean Quinn (LUX Development Team)*
flag-us Kevin Vermaerke (LUX Development Team)*
flag-pt Andre Carvalho (Liberty Seguros-Carglass)
flag-bs Liam Holowesko (Hot Tubes Development Cycling Team)

UIT:
flag-us William Barta (CCC)
flag-pt Ivo Oliveira (UAE Emirates)
flag-pt Rui Oliveira (UAE Emirates)
flag-be Jasper Philipsen (UAE Emirates)
flag-us Christopher Blevins (stopt, kiest voor mountainbiken)

flag-us Holowesko-Citadel
IN:
flag-us Tanner Putt (UnitedHealthcare)
flag-us Justin Oien (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-us Ben Wolfe (Jelly Belly)
flag-us Seth Jones (Dornier Racing)

UIT:
flag-us John Murphy (Rally)
flag-dk Nicolai Brøchner (Riwal-Readynez)

flag-il Israel Cycling Academy
IN:
flag-at Matthias Brändle (Trek-Segafredo)
flag-fr Rudy Barbier (AG2R La Mondiale)
flag-ch Matteo Badilatti (Vorarlberg-Santic)
flag-it Davide Cimolai (Groupama-FDJ)
flag-be Tom Van Asbroeck (EF Education First-Drapac)
flag-fr Clément Carisey (Pro Immo Nicolas Roux)
flag-ie Conor Dunne (Aqua Blue Sport)
flag-ca Alex Cataford (UnitedHealthcare)
flag-it Riccardo Minali (Astana)

UIT:
flag-il Aviv Yechezkel (gestopt per 21 juli 2018)
flag-es José Manuel Díaz (n.n.b.)
flag-me Luis Lemus (n.n.b.)
flag-us Tyler Williams (n.n.b.)

flag-co Manzana Postobón
IN:
flag-co Carlos Quintero (Orgullo Paisa)
flag-co Nicolas Saenz
flag-co Daniel Jaramillo (UnitedHealthcare)
flag-co Luis Carlos Chía
flag-co Omar Mendoza (Medellin)
flag-co Jhonathan Restrepo (Katusha-Alpecin)
flag-co Diego Ochoa (EPM)
flag-co Bryan Gómez (Holowesko-Citadel)

UIT:
flag-nl Jetse Bol (Burgos-BH, per 1 augustus 2018)
flag-co Juan Sebastián Molano (UAE Emirates)
flag-pt Ricardo Vilela (Burgos-BH)
flag-co Hernan Aguirre (Interpro Stradalli Cycling)
flag-co Hernando Bohórquez (Astana)
flag-co Fabio Duarte (n.n.b.)
flag-co Fernando Orjuela (n.n.b.)
flag-co Sergio Higuita (EF Education First-Drapac)

flag-it Nippo-Vini Fantini-Faizanè
IN:
flag-es Juan José Lobato (per 21 februari 2018)
flag-it Giovanni Lonardi (Zalf-Fior)*
flag-co Alejandro Osorio (GW-Shimano)*
flag-it Moreno Moser (Astana)
flag-co Ruben Dario Acosta

UIT:
flag-it Damiano Cunego (gestopt per 30 juni 2018)
flag-ro Eduard Michael Grosu (Delko-Marseille Provence-KTM)
flag-it Alan Marangoni (stopt)
flag-it Simone Ponzi (n.n.b.)
flag-it Marco Tizza (n.n.b.)
flag-jp Marino Kobayashi (n.n.b.)
flag-jp Kohei Uchima (n.n.b.)

flag-us Novo Nordisk
IN:
flag-ch Oliver Behringer*
flag-au Declan Irvine*
flag-au Samuel Munday*
flag-uz Ulugbel Saidov*

UIT:
flag-fr Romain Gioux (n.n.b.)
flag-nl Rik van IJzendoorn (n.n.b.)
flag-ca Reid McClure (n.n.b.)
flag-fr Quentin Valognes (stopt)
flag-au Christopher Williams (n.n.b.)

flag-us Rally
IN:
flag-us Gavin Mannion (UnitedHealthcare)
flag-ca Pier-André Coté (Silber)
flag-us John Murphy (Holowesko-Citadel)
flag-ca Svein Tuft (Mitchelton-Scott)

UIT:
flag-us Danny Pate (stopt)
flag-us Brad Huff (stopt)

flag-dk Riwal-Readynez (nieuw)
IN:
flag-dk Troels Vinther (Riwal CeramidSpeed)
flag-dk Jonas Aaen (Riwal CeramidSpeed)
flag-dk Rasmus Bøgh Wallin (ColoQuick)*
flag-dk Emil Vinjebo (ColoQuick)*
flag-dk Torkil Veyhe (Virtu)
flag-dk Rasmus Quaade (BHS – Almeborg-Bornholm)
flag-dk Alexander Kamp (Virtu)
flag-no Sindre Skjøstad Lunke (Fortuneo-Samsic)
flag-se Kim Magnusson (EF Education First-Drapac)
flag-se Lucas Eriksson (SEG Racing Academy)*
flag-dk Nicolai Brøchner (Holowesko-Citadel)
flag-no Krister Hagen (Coop)

UIT:
flag-dk Chris Anker Sørensen (stopt)
flag-dk Jonas Gregaard Wilsly (Astana)

flag-nl Roompot-Charles
IN:
flag-nl Lars Boom (LottoNL-Jumbo)
flag-nl Sjoerd van Ginneken (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Pieter Weening (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Oscar Riesebeek (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Nick van der Lijke (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Jesper Asselman (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Elmar Reinders (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Jan-Willem van Schip (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-be Michael Van Staeyen (Cofidis)
flag-nl Boy van Poppel (Trek-Segafredo)
flag-nl Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)
flag-nl Justin Timmermans (Delta Cycling Rotterdam)

UIT:
flag-be Tim Merlier (Creafin-TüvSüd)
flag-be Zico Waeytens (Cofidis)
flag-be Dries De Bondt (Corendon-Circus)
flag-be Stijn Devolder (Corendon-Circus)
flag-be Elias Van Breussegem (Tarteletto-Isorex)
flag-au David Tanner (stopt)
flag-lt Aidis Kruopis (n.n.b.)
flag-be Wout van Aert (n.n.b.)

flag-nl Roompot-Nederlandse Loterij (stopt)
IN:

UIT:
flag-nl Tim Ariesen (Ningxia Sports Lottery – Livall, per 30 juni 2018)
flag-nl Brian van Goethem (Lotto Soudal)
flag-nl Martijn Budding (BEAT Cycling Club)
flag-nl Coen Vermeltfoort (Alecto)
flag-nl Jasper Asselman (Roompot-Charles)
flag-nl Pim Ligthart (Direct Energie)
flag-nl Robbert de Greef (Alecto)
flag-nl Elmar Reinders (Roompot-Charles)
flag-nl Oscar Riesebeek (Roompot-Charles)
flag-nl Taco van der Hoorn (Jumbo)
flag-nl Nick van der Lijke (Roompot-Charles)
flag-nl Sjoerd van Ginneken (Roompot-Charles)
flag-nl Jan-Willem van Schip (Roompot-Charles)
flag-nl Pieter Weening (Roompot-Charles)
flag-nl Floris Gerts (Tarteletto-Isorex)
flag-nl Wouter Wippert (Evo Pro Racing)
flag-nl Jeroen Meijers (n.n.b.)
flag-nl Etienne van Empel (n.n.b.)

flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:
flag-be Thimo Willems (EFC-L&R-Vulsteke)*
flag-be Aaron Van Poucke (Lotto Soudal U23)*

UIT:
flag-be Jonas Rickaert (Corendon-Circus)
flag-be Aimé De Gendt (Wanty-Groupe Gobert)
flag-be Maxime Farazijn (CC Villeneuve Saint-Germain)

flag-us UnitedHealthcare (stopt)
IN:

UIT:
flag-us Gavin Mannion (Rally)
flag-us Tanner Putt (Holowesko-Citadel)
flag-co Janier Acevedo (EPM UNE)
flag-co Carlos Alzate (n.n.b.)
flag-ca Alexander Cataford (Israel Cycling Academy)
flag-au Jonathan Clarke (Floyd’s Pro Cycling)
flag-us Daniel Eaton (stopt)
flag-ar Lucas Sebastian Haedo (stopt)
flag-us Adrian Hegyvary (n.n.b.)
flag-co Daniel Jaramillo (Manzana Postobon)
flag-us Luke Keough (n.n.b.)
flag-us Eric Marcotte (n.n.b.)
flag-us Travis McCabe (Floyd’s Pro Cycling)
flag-au Lachlan Norris (n.n.b.)
flag-ro Serghei Tvetcov (Floyd’s Pro Cycling)
flag-ar Hugo Velázquez (n.n.b.)

flag-fr Vital Concept-B&B Hotels
IN:
flag-fr Cyril Gautier (AG2R La Mondiale)
flag-fr Pierre Rolland (EF Education First-Drapac)
flag-fr Jimmy Turgis (Cofidis)
flag-fr Arthur Vichot (Groupama-FDJ)
flag-fr Maxime Cam (VCP Loudéac)

UIT:
flag-fr Tanguy Turgis (stopt)
flag-fr Erwann Corbel (stopt)

flag-be Wanty-Groupe Gobert
IN:
flag-be Loïc Vliegen (BMC)
flag-be Alfdan De Decker (Lotto Soudal U23)
flag-be Aimé De Gendt (Sport Vlaanderen-Baloise)

UIT:
flag-be Guillaume Van Keirsbulck (CCC)
flag-nz Dion Smith (Mitchelton-Scott)

flag-be WB-Veranclassic-Aqua Protect
IN:
flag-be Kenny Molly (AGO-Aqua Service)*
flag-be Lionel Taminiaux (AGO-Aqua Service)*
flag-lu Tom Wirtgen (AGO-Aqua Service)*
flag-be Baptiste Planckaert (Katusha-Alpecin)
flag-ee Aksel Nommela (BEAT Cycling Club)
flag-lv Emils Liepins (ONE)

UIT:
flag-be Gregory Habeaux (gestopt per 11 april 2018)
flag-lu Alex Kirsch (Trek-Segafredo)
flag-be Sébastian Delfosse (stopt)
flag-be Antoine Warnier (stopt)
flag-be Julien Stassen (stopt)
flag-be Jimmy Duquennoy †
flag-be Maxime Vantomme (Tarteletto-Isorex)

flag-it Wilier Triestina-Selle Italia
IN:
flag-at Sebastian Schönberger (Hrinkow Advarics) (per 1 juni 2018)*

UIT:
flag-co Miguel Eduardo Flórez (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Jakub Mareczko (CCC)
flag-it Matteo Busato (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-it Marco Coledan (stopt)
flag-it Jacopo Mosca (n.n.b.)
flag-by Ilia Koshevoy (stopt)


* = neoprof

Als WielerFlits een officieel bevestigde transfer, bekendgemaakt door de renner zelf of door de ploeg, gemist heeft, laat het weten in de reactie met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

96 Reacties

Jorco 4 augustus 2018 om 12:02

Jetse Bol is naar Burgos..

ah-ja 4 augustus 2018 om 12:03

Edit redactie: Thanks, toegevoegd

MarcelGr91 4 augustus 2018 om 12:05

Pogacar is ook nog niet officieel gemeld door de ploeg toch?

M.b.t het topic, erg blij mee! Altijd mooi om de 'transfers' overzichtelijk te kunnen zien.

Luuk Zuijderwijk 4 augustus 2018 om 12:13

@Jorco, Bol heeft vooralsnog alleen contract tot eind 2018 getekend bij Burgos-BH, dus geen transfer voor 2019

Arema Pro Cycling Team 4 augustus 2018 om 12:38

Porte nog niet officieel getekendbij Trek?

Covadonga 4 augustus 2018 om 12:47

Idd een leuk topic, ook al kun je het op andere sites ook vinden.

RidderHans 4 augustus 2018 om 13:21

dan ga je toch lekker op ‘andere sites’ kijken. Wat een stomme opmerking zeg. Bananen koop je ook bij verschillende winkels zoals Plus maar dat ga je toch ook niet cassiere albert heijn vertellen

Covadonga 26 oktober 2018 om 19:31

Andere sites zijn veel overzichtelijker. Zo beter?

Jorgs 4 augustus 2018 om 13:35

Edit redactie: Scherp, aangepast

RidderHans 4 augustus 2018 om 13:39

welke website gebruikt CCC nu voor nieuws over nieuwe BMC? Kan nergens bevestiging Kersbulck vinden

Luuk Zuijderwijk 4 augustus 2018 om 13:43

De bevestiging van Van Keirsbulck komt uit de mond van Hilaire Van der Schueren, baas bij Wanty-Groupe Gobert

Verweggistan 4 augustus 2018 om 13:44

@Hans: Volgens mij is er nog geen officiële bevestiging, maar heeft Hilaire het al verklapt: http://www.wielerflits.nl/nieuws/380780/wielertransfers-2019-stefan-kung-rafal-majka-jasper-philipsen-trek-drops.html

KimJungPoels 4 augustus 2018 om 14:05

Marchetti is volgens de site van Willier zelf een stagiair. :)

Polleke 4 augustus 2018 om 14:29

Kung, Frankiny naar FDJ…
Dennis naar Bahrein…
Bohli naar UAE…

Chasse_patate 4 augustus 2018 om 14:47

Lobato uit bij TLJ

LarsVerhage 7 oktober 2018 om 19:31

Die is al een jaar bij Nippo

wouter 4 augustus 2018 om 17:00

Volgens sporza zojuist jetse bol naar sunweb

Darth333 4 augustus 2018 om 18:05

@Wouter de commentator haalde Jetse en Cees Bol door elkaar

Ribbedebie 5 augustus 2018 om 10:30

Greipel staat wel als uit bij Lotto, maar nog niet als in bij Fortuneo

Sonsbach Allstars 5 augustus 2018 om 11:41

Cunego gestopt? Wat een nieuwsfeit zo even verstopt onder andere berichtgevingen. In de komkommertijd nota bene. Dit is toch wel een gigantische achterdeur waar een eens groot kampioen door verdwijnt…of moet ik zeggen mini reigerluikje waar hij door verdwijnt?!

vlaamse ardennen 6 augustus 2018 om 10:18

Robert Stannard

Verweggistan 6 augustus 2018 om 10:49

http://africasteam.com/2018/08/06/danilo-wyss-agrees-deal-with-team-dimension-data/

Danilo Wyss gaat met BMC mee naar DimensionData.

maklukzat 6 augustus 2018 om 11:51

Hofland naar Roompot volgens de geruchten.

LutsenkoFan 6 augustus 2018 om 12:25

3 nieuwe transfers voor sunweb naar geeneen klimmer

Sebas 6 augustus 2018 om 12:35

@ Maklukzat

Kunnen ze hun reputatie, met drie man sprinten, weren lekker waarmaken.

teegeevee 6 augustus 2018 om 14:33

Zou hier graag ook de promoverende en nieuwe P.C. ploegen vermeld zien. Bij die ploegen gaan de grootste verschuivingen plaats vinden. Dus wanneer het officieel wordt : Waoo – Corendon-Circus, Riwal Ceramicspeed, Colpack, en er zullen er nog wel volgen.
Ben tevens benieuwd hoe de UCI deze verdubbeling van het aantal PC ploegen op 2 jaar tijd gaat opvangen?

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.