Alejandro Valverde zal aankomende zaterdag starten in Milaan-San Remo. Dat heeft zijn werkgever Movistar bekendgemaakt. De wereldkampioen krijgt onder meer het gezelschap van Mikel Landa, die zijn rentree zal maken na een sleutelbeenbreuk.
Valverde moest recent nog passen voor Strade Bianche, aangezien de Spanjaard ziek werd na de UAE Tour. De kopman van Movistar leek zijn rentree te maken in de Ronde van Catalonië (25-31 maart), maar Valverde zal nu toch twee dagen eerder weer een rugnummer opspelden.
“Ik ben op dit moment thuis aan het trainen. Ik voel me goed. We kijken inderdaad naar Milaan-San Remo. Er is nog niks besloten, maar ik heb zin om te starten. We zullen binnenkort een beslissing nemen”, zo gaf de Murciaan enkele dagen geleden nog aan.
Gezelschap van Landa
Valverde reed al zes keer eerder het Italiaanse monument. In 2002 maakte hij zijn debuut voor Kelme. Veertien jaar later behaalde de kopman van Movistar zijn beste uitslag, door als vijftiende te eindigen op de Via Roma. Hij zal zaterdag het gezelschap krijgen van Landa, die weer fit genoeg is om te koersen.
Daarnaast doen ook Carlos Barbero, Daniele Bennati, Carlos Betancur, Lluís Mas en Jürgen Roelandts mee aan Milaan-San Remo. Dit is vooral goed nieuws voor de 38-jarige Bennati, aangezien de Italiaan de voorbije weken kampte met bronchitis.
Selectie Movistar voor
Milaan-San Remo (23 maart)
Carlos Barbero
Daniele Bennati
Carlos Betancur
Mikel Landa
Lluís Mas
Jürgen Roelandts
Alejandro Valverde
Overige selecties Milaan-San Remo (23 maart)
Direct Energie
Jumbo-Visma
Mitchelton-Scott
Trek-Segafredo
BORA-hansgrohe
Bahrain Merida
Deceuninck Quick-Step
UAE Emirates
Team Sunweb
Cofidis
Dimension Data
CCC
AG2R La Mondiale
Astana
Lotto Soudal
Lees ook onze uitgebreide voorbeschouwing op Milaan-San Remo met daarin een vooruitblik op de kansen van de favorieten en via welke kanalen je de koers kan volgen.
10 Reacties
Goed nieuws!
Kan Valverde MSR winnen? Haha… wat een vraag
Wie kan msr niet winnen? Remember ciolek
Valverde vs Groenewegen hoe mooi is dat?
edit wf: laat anti-supporteren achterwege
Hopelijk gaat Valverde dit jaar eens zijn tweede monument winnen. Wordt hoog tijd.
Jammer
In zes deelnames 14e als beste uitslag is bijzonder ongewoon voor Valverde. De logica is in dit geval dat MSR en Valverde geen gelukkig huwelijk is, dus dan zie ik hem ook niet zomaar in eens winnen.
Al kunnen de kaarten van Valverde natuurlijk altijd goed vallen! Hup!
+1
Roelandts zie ik een betere uitslag rijden.
Voor Valverde zal de te sprinterige aanloop en de voor hem eigenlijk niet zwaar genoeg zijnde finale wel een rol spelen.