Valverde gaat definitief van start in Milaan-San Remo
foto: Cor Vos
donderdag 21 maart 2019 om 15:10

Valverde gaat definitief van start in Milaan-San Remo

Update Alejandro Valverde zal aankomende zaterdag starten in Milaan-San Remo. Dat heeft zijn werkgever Movistar bekendgemaakt. De wereldkampioen krijgt onder meer het gezelschap van Mikel Landa, die zijn rentree zal maken na een sleutelbeenbreuk.

Valverde moest recent nog passen voor Strade Bianche, aangezien de Spanjaard ziek werd na de UAE Tour. De kopman van Movistar leek zijn rentree te maken in de Ronde van Catalonië (25-31 maart), maar Valverde zal nu toch twee dagen eerder weer een rugnummer opspelden.

“Ik ben op dit moment thuis aan het trainen. Ik voel me goed. We kijken inderdaad naar Milaan-San Remo. Er is nog niks besloten, maar ik heb zin om te starten. We zullen binnenkort een beslissing nemen”, zo gaf de Murciaan enkele dagen geleden nog aan.

Gezelschap van Landa
Valverde reed al zes keer eerder het Italiaanse monument. In 2002 maakte hij zijn debuut voor Kelme. Veertien jaar later behaalde de kopman van Movistar zijn beste uitslag, door als vijftiende te eindigen op de Via Roma. Hij zal zaterdag het gezelschap krijgen van Landa, die weer fit genoeg is om te koersen.

Daarnaast doen ook Carlos Barbero, Daniele Bennati, Carlos Betancur, Lluís Mas en Jürgen Roelandts mee aan Milaan-San Remo. Dit is vooral goed nieuws voor de 38-jarige Bennati, aangezien de Italiaan de voorbije weken kampte met bronchitis.

Selectie flag-es Movistar voor flag-it Milaan-San Remo (23 maart)
flag-es Carlos Barbero
flag-it Daniele Bennati
flag-co Carlos Betancur
flag-es Mikel Landa
flag-es Lluís Mas
flag-be Jürgen Roelandts
flag-es Alejandro Valverde


Lees ook onze uitgebreide voorbeschouwing op Milaan-San Remo met daarin een vooruitblik op de kansen van de favorieten en via welke kanalen je de koers kan volgen.

RIDE Magazine
10 Reacties
18-03-2019 15:49
Goed nieuws!
18-03-2019 16:20
Kan Valverde MSR winnen? Haha... wat een vraag
    18-03-2019 17:32
    Wie kan msr niet winnen? Remember ciolek
18-03-2019 17:53
Valverde vs Groenewegen hoe mooi is dat?
18-03-2019 18:28
[i]edit wf: laat anti-supporteren achterwege[/i]
    18-03-2019 20:03
    Hopelijk gaat Valverde dit jaar eens zijn tweede monument winnen. Wordt hoog tijd.
18-03-2019 19:59
Jammer
19-03-2019 09:25
In zes deelnames 14e als beste uitslag is bijzonder ongewoon voor Valverde. De logica is in dit geval dat MSR en Valverde geen gelukkig huwelijk is, dus dan zie ik hem ook niet zomaar in eens winnen.

Al kunnen de kaarten van Valverde natuurlijk altijd goed vallen! Hup!
    21-03-2019 19:25
    +1

    Roelandts zie ik een betere uitslag rijden.
21-03-2019 16:21
Voor Valverde zal de te sprinterige aanloop en de voor hem eigenlijk niet zwaar genoeg zijnde finale wel een rol spelen.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine