WK 2018: Deelnemerslijst Innsbruck 2018

maandag 24 september 2018 om 07:45

foto: Sirotti

Wie staan er eind deze maand aan de start van het wereldkampioenschap wielrennen? WielerFlits verzamelt alle bevestigde selecties in een handig overzicht. Het WK wordt dit jaar verreden in het Oostenrijkse Innsbruck. De tijdrit staat gepland voor woensdag 26 september, op zondag 30 september strijdt het peloton om de regenboogtrui in de wegrit.


flag-nl Nederland
Wegrit
Tom Dumoulin (Sunweb)
Wilco Kelderman (Sunweb)
Steven Kruijswijk (LottoNL-Jumbo)
Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Sam Oomen (Sunweb)
Wout Poels (Sky)
Antwan Tolhoek (LottoNL-Jumbo)
Pieter Weening (Roompot-Nederlandse Loterij)

Tijdrit
Dylan van Baarle (Sky)
Tom Dumoulin (Sunweb)
Wilco Kelderman (Sunweb)
Jos van Emden (LottoNL-Jumbo) (vervanger Van Baarle)


flag-al Albanië
Tijdrit
Eugert Zhupa (Wilier Triestina-Selle Italia)

flag-au Australië
Wegrit
Simon Clarke (EF Education First)
Rohan Dennis (BMC)
Jack Haig (Mitchelton-Scott)
Chris Hamilton (Sunweb)
Damien Howson (Mitchelton-Scott)
Nick Schultz (Caja Rural-Seguros RGA)
Robert Power (Mitchelton-Scott)
Rory Sutherland (UAE Emirates)

Tijdrit
Rohan Dennis (BMC)

flag-az Azerbeidzjan
Wegrit

Kirill Pozdnyakov (Synergy Baku)

flag-be België
Wegrit

Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
Laurens De Plus (Quick-Step Floors)
Ben Hermans (Israel Cycling Academy)
Xandro Meurisse (Wanty-Groupe Gobert)
Serge Pauwels (Dimension Data)
Dylan Teuns (BMC)
Greg Van Avermaet (BMC)
Tim Wellens (Lotto Soudal)

Tijdrit
Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
Laurens De Plus (Quick-Step Floors)

flag-br Brazilië
Wegrit
Nícolas Sessler (Burgos-BH)

flag-ca Canada
Wegrit
Rob Britton (Rally Cycling)
Antoine Duchesne (Groupama-FDJ)
Hugo Houle (Astana)
Michael Woods (EF Education First-Drapac)

Tijdrit
Rob Britton (Rally Cycling)
Hugo Houle (Astana)

flag-co Colombia
Wegrit
Winner Anacona (Movistar)
Rodrigo Contreras (EPM)
Sebastian Henao (Sky)
Sergio Luis Henao (Sky)
Miguel Ángel López (Astana)
Daniel Felipe Martínez (EF Education First-Drapac)
Nairo Quintana (Movistar)
Rigoberto Urán (EF Education First-Drapac)

Tijdrit
Rodrigo Contreras (EPM)

flag-cr Costa Rica
Wegrit
Roman Villalobos (Canel’s-Specialized)

flag-dk Denemarken
Wegrit
Kasper Asgreen (Quick-Step Floors)
Matti Breschel (EF Education First-Drapac)
Niklas Eg (Trek-Segafredo)
Jakob Fuglsang (Astana)
Jesper Hansen (Astana)
Mads Würtz Schmidt (Katusha-Alpecin)
Michael Valgren (Astana)
Emil Vinjebo (ColoQuick)

Tijdrit
Martin Toft Madsen (BHS-Almeborg-Bornholm)
Søren Kragh Andersen (Sunweb)

flag-de Duitsland
Wegrit
Emanuel Buchmann (BORA-hansgrohe)
Marcus Burghardt (BORA-hansgrohe)
Nico Denz (AG2R La Mondiale)
Simon Geschke (Sunweb)
Paul Martens (LottoNL-Jumbo)
Maximilian Schachmann (Quick-Step Floors)

Tijdrit
Tony Martin (Katusha-Alpecin)
Maximilian Schachmann (Quick-Step Floors)

flag-ec Ecuador
Wegrit
Richard Carapaz (Movistar)
Jhonatan Narvaez (Quick-Step Floors)

flag-er Eritrea
Wegrit
Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data)
Merhawi Kudus (Dimension Data)

Tijdrit
Mekseb Debesay (Dimension Data)
Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data)
Merhawi Kudus (Dimension Data)

flag-et Ethiopië
Tijdrit
Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)

flag-fr Frankrijk
Wegrit
Romain Bardet (AG2R la Mondiale)
Warren Barguil (Fortuneo-Samsic)
Tony Gallopin (AG2R la Mondiale)
Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale
Anthony Roux (Groupama-FDJ)
Rudy Molard (Groupama-FDJ)
Thibaut Pinot (Groupama-FDJ),
Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors)

Tijdrit
Yoann Paillot (St Michel-Auber 93)
Benjamin Thomas (Groupama-FDJ)

flag-gr Griekenland
Wegrit
Stylianos Farantakis

flag-hk Hong Kong
Wegrit
King Lok Cheung (HKSI)
Ho San Chiu (HKSI)

Tijdrit
King Lok Cheung (HKSI)

flag-hu Hongarije
Tijdrit
János Pelikán (My Bike-Stevens)

flag-ie Ierland
Wegrit
Dan Martin (UAE Emirates)
Nicolas Roche (BMC)
Ryan Mullen (Trek-Segafredo)
Conor Dunne (Aqua Blue Sport)

Tijdrit
Nicolas Roche (BMC)
Ryan Mullen (Trek-Segafredo)

flag-id Indonesië
Tijdrit
Dealton Nur Arif Prayogo

flag-ir Iran
Wegrit
Mohammed Esmaeil Chaichi Raghimi (Tabriz)

Tijdrit
Mohammed Esmaeil Chaichi Raghimi (Tabriz)

flag-it Italië
Wegrit
Gianluca Brambilla (Trek-Segafredo)
Damiano Caruso (BMC)
Dario Cataldo (Astana)
Alessandro De Marchi (BMC)
Gianni Moscon (Sky)
Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
Franco Pellizotti (Bahrain Merida)
Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)

Tijdrit
Alessandro De Marchi (BMC)
Fabio Felline (Trek-Segafredo)

flag-jp Japan
Wegrit
Hideto Nakane (Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini)

Tijdrit
Fumiyuki Beppu (Trek-Segafredo)

flag-kz Kazachstan
Wegrit
Daniil Fomonykh (Astana)
Bakhtiyar Kozhatayev (Astana)
Nikita Stalnov (Astana)
Andrey Zeits (Astana)

Tijdrit
Alexey Lutsenko (Astana)

flag-hr Kroatië
Wegrit
Josip Rumac (Adria Mobil)

flag-lv Letland
Wegrit
Krists Neilands (Israel Cycling Academy)
Toms Skujins (Trek-Segafredo)

Tijdrit
n.n.b.

flag-lt Litouwen
Wegrit
Gediminas Bagdonas (AG2R La Mondiale)
Ignatas Konovalovas (Groupama-FDJ)

Tijdrit
n.n.b.

flag-lu Luxemburg
Wegrit
Laurent Didier (Trek-Segafredo)
Jempy Drucker (BMC)
Ben Gastauer (AG2R La Mondiale)
Bob Jungels (Quick-Step Floors)
Alex Kirsch (WB Veranclassic Aqua Protect)
Tom Wirtgen (AGO-AquaService)

Tijdrit
Bob Jungels (Quick-Step Floors)

flag-mn Mongolië
Tijdrit
Maral-Erdene Batmunkh (Terengganu)
Bolor-Erdene Enkhtaivan

flag-nz Nieuw-Zeeland
Wegrit
George Bennett (LottoNL-Jumbo)
Patrick Bevin (EF Education First-Drapac)
Sam Bewley (Mitchelton-Scott)
Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert)

Tijdrit
Patrick Bevin (EF Education First-Drapac)
Hamish Bond

flag-no Noorwegen
Wegrit
Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)
Sven Erik Bystrøm (UAE Emirates)
Odd Christian Eiking (Wanty-Groupe Gobert)
Carl Fredrik Hagen (Joker Icopal)
Markus Hoelgaard (Joker Icopal)
Vegard Stake Laengen (UAE Emirates)

Tijdrit
Kristoffer Skjerping (Joker Icopal)

flag-ua Oekraïne
Wegrit
Andriy Grivko (Astana)

Tijdrit
n.n.b.

flag-au Oostenrijk
Wegrit
Michael Gogl (Trek-Segafredo)
Felix Großschartner (BORA-hansgrohe)
Patrick Konrad (BORA-hansgrohe)
Gregor Mühlberger (BORA-hansgrohe)
Lukas Pöstlberger (BORA-hansgrohe)
Georg Preidler (Groupama-FDJ)

Tijdrit
Matthias Brändle (Trek-Segafredo)
Georg Preidler (Groupama-FDJ)

flag-pl Polen
Wegrit
Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe)
Michal Golas (Sky)
Michal Kwiatkowski (Sky)
Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
Lukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice)
Maciej Paterski (Wibatech Merx 7R)

Tijdrit
Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe)
Michal Kwiatkowski (Sky)

flag-pt Portugal
Wegrit
Rui Costa (UAE Emirates)
Ruben Guerreiro (Trek-Segafredo)
Tiago Machado (Katusha-Alpecin)
Nelson Oliveira (Movistar)

Tijdrit
Nelson Oliveira (Movistar)
Domingos Gonçalves (Radio Popular Boavista)

flag-ru Rusland
Wegrit
Ildar Arslanov (Gazprom-RusVelo)
Sergei Chernetckii (Astana)
Pavel Kochetkov (Katusha-Alpecin)
Ivan Rovny (Gazprom-RusVelo)
Pavel Sivakov (Sky)
Dmitri Strakhov (LokoSphinx)
Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)

Tijdrit
Pavel Sivakov (Sky)
Anton Vorobyev (Moscow Region)

flag-si Slovenië
Wegrit
Primoz Roglic (LottoNL-Jumbo)
Grega Bole (Bahrain Merida)
Matej Mohoric (Bahrain Merida)
Domen Novak (Bahrain Merida)
Luka Pibernik (Bahrain Merida)
Jan Polanc (UAE Emirates)
Simon Spilak (Katusha-Alpecin)
Jan Tratnik (CCC Sprandi Polkowice)

Tijdrit
Jan Tratnik (CCC Sprandi Polkowice)

flag-sk Slowakije
Wegrit
n.n.b.

Tijdrit
n.n.b.

flag-es Spanje
Wegrit
Jonathan Castroviejo (Sky)
David De la Cruz (Sky)
Omar Fraile (Astana)
Jesús Herrada (Cofidis)
Ion Izagirre (Bahrain Merida)
Enric Mas (Quick-Step Floors)
Mikel Nieve (Mitchelton-Scott)
Alejandro Valverde (Movistar)

Tijdrit
n.n.b.

flag-cz Tsjechië
Wegrit
Jozef Černý (Elkov-Author)
Jan Hirt (Astana)
Karel Hník (Pardus-Tufo)
Roman Kreuziger (Mitchelton-Scott)
Michael Kukrle (Elkov-Author)
Zdeněk Štybar (Quick-Step Floors)

Tijdrit
Jan Bárta (Elkov-Author)
Jozef Černý (Elkov-Author)

flag-ve Venezuela
Wegrit
Jonathan Monsalve (Qinghai Tianyoude)
Ralph Monsalve (Qinghai Tianyoude)

flag-gb Verenigd Koninkrijk
Wegrit
Hugh Carthy (EF Education First)
Tao Geoghegan Hart (Sky)
Peter Kennaugh (Bora-Hansgrohe)
James Knox (Quick-Step Floors)
Ian Stannard (Sky)
Connor Swift (Madison Genesis/Dimension Data)
Adam Yates (Mitchelton-Scott)
Simon Yates (Mitchelton-Scott)

Tijdrit
Alex Dowsett (Katusha-Alpecin)
Tao Geoghegan Hart (Sky)

flag-us Verenigde Staten
Wegrit

Brent Bookwalter (BMC)
Ben King (Dimension Data)
Sepp Kuss (LottoNL-Jumbo)
Peter Stetina (Trek-Segafredo)

Tijdrit
Tejay van Garderen (BMC)
Joey Rosskopf (BMC)

flag-by Wit-Rusland
Wegrit
Vasil Kiryienka (Sky)
Ilia Koshevoy (Wilier Triestina-Selle Italia)
Alexandr Riabushenko (UAE Emirates)
Yauheni Sobal (Minsk)

Tijdrit
Vasil Kiryienka (Sky)

flag-za Zuid-Afrika
Wegrit
Louis Meintjes (Dimension Data)

flag-se Zweden
Wegrit
Tobias Ludvigsson (Groupama-FDJ)
Kim Magnusson (EF Education First-Drapac)

Tijdrit
Tobias Ludvigsson (Groupama-FDJ)

flag-ch Zwitserland
Wegrit
Mathias Frank (AG2R La Mondiale)
Kilian Frankiny (BMC)
Steve Morabito (Groupama-FDJ)
Sébastien Reichenbach (Groupama-FDJ)
Michael Schär (BMC)
Patrick Schelling (Vorarlberg)

Tijdrit
Silvan Dillier (AG2R La Mondiale)
Stefan Küng (BMC)

Dit artikel delen: