Volg hier de GP de Montréal 2015
Het Canadese WorldTour-tweeluik wordt afgesloten met de Grand Prix Cycliste de Montréal. In Québec ging de overwinning naar Rigoberto Uran na een late uitval. Is dat vanavond ook de juiste tactiek in Montréal? Op het selectieve parcours was Robert Gesink in 2010 de allereerste winnaar. De vraag is of er vandaag weer een Nederlander aan het feest zal zijn. Gesink zelf behoort tot de favorieten. Volg hier op WielerFlits het verloop van de Grote Prijs.
De renners worden liefst zeventien keer op een lastig parcours rondom de universiteit van Montréal gestuurd, wat een totaalafstand van 205 kilometer maakt. Het zwaartepunt van de twaalf kilometer lange omloop ligt in de beginfase met de Côte de Camilien-Houde (1,8 km aan 8%). In dalende lijn gaat het dan naar de Côte de la Polytechnique (780 m aan 6%). Ook op die aankomst kunnen nog verschillen gecreëerd worden, want de laatste 560 meter gaan nog omhoog met een stijgingspercentage van vier procent.
Om 17.00 uur Nederlandse tijd zal de wedstrijdorganisator de renners loslaten. Tussen 22.00 uur en 22.30 uur wordt de binnenkomst verwacht. Vlaamse kijkers van Eurosport 2 kunnen vanaf 21.00 uur de koers volgen. In Nederland is er voetbal te zien op dat moment.

Links
Voorbeschouwing: Grand Prix Cycliste de Montréal 2015 (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (Twitter organisatie)
Hij heeft je in de gaten ;)
dat heeft volgens mij met regelgeving uit europa te maken. Ik heb een abo op foxsports. heb de fox go app op mn telefoon. zit nu in duitsland maar daar kan ik de app niet kijken.
Overigens op Ketnet helemaal niks.
Kan beeld doet het nu
orica leidt peloton
Kolpt? of heb ik vorig jaar
No playable sources found.
Fixalen werkt ook niet.
Ziggo 53 Ketnet is ook een fabeltje gebleken? Over 20 min. begint daar T...
Ik klets. Toen moest het peloton nog een kilometer, dus de 2 minuten in beeld klopt prima.