Vuelta 2015: Volg hier de loodzware koninginnenrit
Vier cols van de eerste categorie, een van de buitencategorie en een van de tweede categorie. Dat is wat de renners in de relatief korte (138 kilometer), maar loodzware elfde etappe van de Ronde van Spanje te verstouwen krijgen. Lukt het Tom Dumoulin om in het hooggebergte de aanvallen op zijn rode leiderstrui te weerstaan?
Van deze rit – misschien wel de zwaarste ooit in de Vuelta- hoef je als tv-kijker niets te missen. Zowel Eurosport als Sporza zenden de etappe live uit vanaf de start in Andorra la Vella om half 2. Bij de NOS is de koers te volgen via een livestream. De aankomst wordt tussen 17.25 uur en zes uur verwacht. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcoursinformatie etappe 11
Livestream NOS
Liveticker Sporza
Liveticker organisatie
Twitter organisatie
What doesn't kill you makes you stronger #LV2015 pic.twitter.com/t2zuVHVppS
— maarten wynants (@wynants82) September 2, 2015
Today is one of those days I would get really excited to watch on TV. Not sure how I feel about participating in it…
— Ellipal Technical Help Chat (@larrywarbasse) September 2, 2015
Edit: ik weet natuurlijk niet in hoeverre de valpartij van eerder hem parten speelt.
In het begin van de etappe gevallen he...
Grappig om dit artikel van vanmorgen te lezen nu froome gelost is. Ook al speelt de val flink mee, het gebeurde al eerder deze Vuelta....
Romain Sicard (Europcar), Pawel Poljanski (Tinkoff - Saxo), Jérôme Coppel (IAM Cycling) and Ian Boswell (Team Sky) are back with Mikel Landa (Astana).
Omar Fraile (Caja Rural - Seguras RGA) joins the leaders. Voor de Bollen
Froome zakt langzaam verder weg
Sicard is al even virtuele leider
Want dit is de zwaarste klim die er is. Op de slotklim zal Dumoulin veel beter kunnen volgen aangezien het meer een machtklim is.
Denk als die niet meer dan 1 minuut verliest. Hij echt topzaken doet voor het klassement!
Ontopic
Matig koersverloop. Toch een te zware rit? Wel gunstig voor Dumoulin. Als niet-neutrale kijker vind ik het wel leuk zo.
Dat klopt. Maar in deze vorm gaat Dumoulin geen minuten verliezen denk ik. Kijk eens hoe soepel en klein hij nog draait.
Je klinkt een beetje als [url=https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/2e/4b/2b/2e4b2be61c7d9709c26d4ecef083413d.jpg]Klukkluk.[/url]
On: Froome zal wel een hongerklopje hebben.
Edit: 2.15 blijkbaar.