Mathieu van der Poel komt stijlvol in Lamborghini aan in Gavere: “Het zal anders worden dan gewoon”
Video Mathieu van der Poel kwam aan het begin van de middag met zijn Lamborghini Ursus aan in Gavere om daar de Wereldbeker-cross te rijden. De Nederlander nam alle tijd voor zijn fans en deelde wat handtekeningen uit, maar ging daarna verder met zijn wedstrijdvoorbereiding. De Nederlander kan vrijdag op papier al de leiding grijpen in de Wereldbeker.
Van der Poel verwacht vrijdag in Gavere een andere cross dan normaal. In het verleden vocht de wereldkampioen hier al memorabele duels in de modder uit met Tom Pidcock en Wout van Aert, maar die staan hier niet aan de start. Tibor Del Grosso en Thibau Nys dan weer wel.
Maar met hen gaat MVDP geen duel in de modder uitvechten. Het heeft namelijk flink gevroren en dus is het parcours ijzig. “Het zal een andere wedstrijd zijn dan dat we gewoon zijn. Normaal zijn het hier altijd zware en modderige omstandigheden. Dat zal vandaag anders zijn. Het begint wel een beetje te ontdooien, maar het is eerder glad dan dat het zwaar is”, is hij duidelijk bij Het Nieuwsblad.
Tot slot wordt Van der Poel nog gevraagd naar zijn Kerst. Die was net zoals andere jaren ‘niets speciaals’ door de cross. “We hebben gewoon wat gegeten met de familie zoals ieder jaar.”
Dit bericht op Instagram bekijken