Is Astana dé te kloppen ploeg in de komende Parijs-Nice? De Kazachse formatie rekent op vier (potentiële) kopmannen, met Miguel Ángel López, Luis León Sánchez en de gebroeders Izagirre.
Zowel López, Sánchez als de broertjes Izagirre hebben dit seizoen al een rittenkoers op hun naam geschreven. López won in zijn thuisland de Tour Colombia 2.1, terwijl Sánchez voor eigen volk zegevierde in de Ronde van Murcia. Ion won dan weer de Ronde van Valencia, terwijl Gorka op het hoogste schavotje stond na afloop van de Tour de La Provence.
De selectie wordt verder aangevuld met Laurens De Vreese, Hugo Houle en Magnus Cort. Die laatste kan ook worden uitgespeeld in de massasprints. De 77e editie van Parijs-Nice begint aanstaande zondag met een vlakke etappe van en naar Saint-Germain-en-Laye.
Selectie Astana voor
Parijs-Nice (10-17 maart)
Magnus Cort
Hugo Houle
Gorka Izagirre
Ion Izagirre
Miguel Ángel López
Luis León Sánchez
Laurens De Vreese
Overige selecties Parijs-Nice (10-17 maart)
Trek-Segafredo
AG2R La Mondiale
Deceuninck Quick-Step
Movistar
10 Reacties
Lijkt me eigenlijk dat Lopez gewoon kopman is en dat I. Izagirre schaduwkopman is. LLS en Gorka zullen de koers wel hard moeten maken e.d.
Ik denk juist dat Gorka nu aan de beurt is. MAL en Ion hebben al wat gewonnen…
Gorka heeft ook al een rondje gewonnen
Ok. LLS dan ? Nee die won ook al….. Dan toch maar Superman Lopez
Met een tijdrit zou ik toch eerder op Ion Izaguire inzetten….
De meeste dromen zijn bedrog…
Lang geleden dat ik Cort heb zien sprinten.
Astana heeft de voorbereiding uitstekend voor elkaar deze winter. Ik ben benieuwd hoe lang ze hun vorm kunnen vasthouden.
(@redactie: LLS won Murcia, maar dat is geen meerdaags rondje meer.)
edit: oeioeioei, begin-van-het-jaar-foutje. Dank
Het is juist sinds dit jaar weer een meerdaags rondje