Vuelta 2015: Volg hier de negentiende etappe
Met nog drie dagen te gaan komt het einde van deze Vuelta in zicht. Vandaag gaat het over 185 kilometer van Medina del Campo naar Ávila. Onderweg krijgen de renners met de Alto de Valdavia en de Alto La Paramera een beklimming van derde en tweede categorie voorgeschoteld. De finale richting de binnenstad van het ommuurde Ávila gaat over een hellende kasseistrook. Blijft Tom Dumoulin in het wiel van Fabio Aru, of weet hij zelfs tijd op hem te pakken?

Het officiële startschot klinkt om 13:02. Rond de klok van vier uur beginnen de NOS, Sporza en Eurosport met de live-uitzending. De aankomst wordt verwacht tussen half zes en zes uur. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links:
Voorbeschouwing etappe 19
Website organisatie
Deelnemerslijst Vuelta 2015
Parcoursinformatie etappe 19
Livestream (NOS)
Liveblog (NOS)
Liveticker (Sporza)
Die handdoek gooien kan ie nu ook wel vergeten...
Zo slim is Aru niet, dus dat lijkt me onwaarschijnlijk.
Doping-konijnen bedoel ik. Amfetamine of EPO, wat maakt het uit ;)
@klootje
Ik hoef die tijd toch niet zelf meegemaakt te hebben, om erover te kunnen oordelen? Ik heb de Spaanse Burgeroorlog ook niet meegemaakt. Of het twaalfjarig-bestand. Maar dan kun je er alsnog een prima scriptie over schrijven.
En wat maakt het, met alle respect, nu uit dat iemand zijn vrouw slaat? Dat is vreselijk, maar privé. En dat deed hij meen ik niet tijdens zijn beste jaren op de fiets. Maradona is een bewezen drugsgebruiker, heeft zijn vrouw mishandeld, op journalisten geschoten en iedereen in de voetbalwereld beledigd. Ook een vreselijke voetballer?
Ik ben fan van het wielrennen geworden door krachtexploten, die later niet helemaal zuiver bleken. Maar dan blijven die exploten bijzonder. Andere mensen tillen daar wel heel erg zwaar aan, voelen zich bedrogen (ik snap dat persoonlijk helemaal niet, maar goed). Ik niet.
Hopelijk niet te erg, anders vrees ik voor gewrichtsverlies.
Inderdaad. Enige zorgvuldigheid in de discussie is welkom;-) Andere doping was er wel natuurlijk.
Verder volg ik Purito wel, prive-besognes en sportprestaties + de vermakelijkheid ervan kan je ook scheiden als toeschouwer, ik ben Petrus niet.
Gesink doet zich zelf wel tekort in de column. In 2009 streed hij lange tijd met Valverde om de eindzege en liep hij een zekere podiumplek mis door een val.
Ik zie een toekomst voor jou als expert-arts bij wielerslachtoffers.
Rodriguez gaat niet meer in de aanval rijden tijdens deze Vuelta. DAt vertelt zijn ploegleider Jose Azevedo. ,,We doen alleen iets als Astana aanvalt. Hoe verder we zijn, hoe moeilijk het wordt om hoger te eindigen dan de derde plek. Dumoulin verrast ons elke dag. Zelfs in de tijdrit, na zeventien dagen koers en zware dagen in de bergte. Vandaag is een etappe voor ontsnappingen, dus het moet morgen gebeuren.''
En dat geloven wij??
Geweldig zoals Dumoulin deze Vuelta rijdt. Heb lang niet zo genoten, heerlijk die spanning.
Thanx. Mooie column van Gesink.
Stelt zich inderdaad nogal bescheiden op, maar Tom gaat deze Vuelta zeer wel mogelijk Winnen(!), dan snap ik die bescheidenheid heel goed.
Purito was gisteren één van de zwakste uit de top 10. Die zie ik inderdaad niet meer aanvallen.
Maar het podium moet toch geen probleem zijn. Ook Majka, Quintana en Valverde kunnen niet meer dan hooguit 15 seconden pakken. Dan vallen ze weer terug.
Meer dan plek 3 zit er niet meer in inderdaad.
Sorry maar In die tijd was er geen epo, groeihormonen etc. Zat meer in amfetamine en de pot belge maar dat was klein spel vergeleken bij de jaren 1990 en verder... sorry maar enig historisch besef en feitenkennis is wel relevant voor deze discussie.
Okay, hoorde net 'touch of wheels'. Niet verbazend, maar medisch ?