Volg hier de tweede etappe van de Boucles de la Mayenne 2019
In de Franse rittenkoers Boucles de la Mayenne (2.1) krijgen de renners vandaag een heuvelige rit voorgeschoteld. Gisteren bleef de kopgroep vooruit en pakte de Uruguayaan Mauricio Moreira de dagzege. Julien Duval schoof naar de top van het klassement dankzij zijn tweede plek. Bespreek hier op WielerFlits het koersverloop.
Het peloton rijdt in de tweede etappe van La Croixville naar Lassay-les-Châteaux, een heuvelige rit over 179 kilometer. Onderweg liggen vijf gecategoriseerde beklimmingen, maar het gaat de hele tijd op-en-af. Na 35 kilometer is de Côte de la Multière de eerste klim op de route, vrijwel direct gevolg door de Côte de la Sicorie. De overige drie beklimmingen liggen na halfkoers. Eerst de klim naar St. Anne na 93 kilometer en de Côte du Ricordeau na 96 kilometer en tot slot de Côte d’Herbaine na 151,9 kilometer. Dan is het nog slechts vijf kilometer naar de finish.

Het startsein voor de rit wordt gegeven om 13.30 uur en de renners worden rond 17.46 uur aan de aankomst verwacht. De koers is niet rechtstreeks op televisie te volgen. Wel is er een liveticker op de website van DirectVélo.
Links
Website organisatie
Parcours
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Liveticker (DirectVélo)
Live: https://www.facebook.com/tourbihor/videos/2298198757113704/