zaterdag 5 maart 2016 om 10:45
•
Volg in Google
Volg hier de Strade Bianche 2016
Met elf graden op de thermometer en onder een bewolkte hemel begint het wielerpeloton om exact 11.00 uur in Siena aan een van de aantrekkelijkste koersen van het jaar. De Strade Bianche voert de renners voor 52,8 kilometer over onverharde wegen en zal dan ook weer veel mooie plaatjes opleveren. In totaal is de koers door Toscane 176 kilometer lang.
Sporza brengt de Strade Bianche live op tv. De uitzending begint om 13.45 uur. Een half uur later komt ook Eurosport2 met rechtstreekse beelden. De aankomst wordt verwacht tussen kwart over drie en kwart voor vier.

Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Officiële website
Parcours
Deelnemerslijst
Het gaat om de winst! Fabian vs Stybar voor mij. Sagan heeft altijd moeite om het af te maken in deze koers.
Wat een stelletje stumpers.
Hopen dat de andere ploegen er een mooie finish ban maken. Ties Benoot overigens geweldig knap!
En wat is er toch een groot kwaliteitsverschil tussen de ploegen. Brambilla, Vakoc, zogenaamde knechten die beter zijn dan de meeste kopmannen van andere ploegen.