‘Verboden’ kleding van vrouwenploeg Andy Schleck uitverkocht

woensdag 29 december 2021 om 19:53
‘Verboden’ kleding van vrouwenploeg Andy Schleck uitverkocht

foto: Cor Vos

Update

De vrouwenploeg van Andy Schleck heeft een flink aantal kledingstukken die bedoeld waren voor 2022 in de verkoop gedaan. De Luxemburgse formatie had die tenues al laten produceren, maar moest van de UCI een ander tenue maken omdat drie Women’s World Tour-teams voor dezelfde kleuren hadden gekozen.

Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch reed al jaren in de fleurige kleurencombinatie met daarin paars, roze, oranje en rood. Die traditie wilde het team voortzetten in 2022 en dus waren de tenues al gemaakt. Ware het niet dat SD Worx, UAE Team ADQ en Human Powered Health (het oude Rally, red.) ook voor die kleuren hebben gekozen voor volgend seizoen.

“We waren zeer verrast omdat we juist hadden gekozen voor exact dezelfde tenues als in 2021, in tegenstelling tot de drie andere ploegen. Toch besloot de UCI onze shirts af te keuren. Dit voelt toch behoorlijk oneerlijk, vooral omdat we vorig jaar ook al koersten in dit tenue. Aan het einde van de rit moet onze ploeg ook de UCI-richtlijnen volgen, wat heeft geresulteerd in een nieuw ontwerp voor 2022“, liet de ploeg vlak voor Kerst weten.

Kosten terugverdienen
Het ontwerpen van een nieuw tenue heeft Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch geld gekost, en door de ‘verboden’ tenues in de verkoop te doen wil de ploeg een deel van die kosten terugverdienen. Het gaat om shirts met korte en lange mouw, skinsuits en windvesten. De prijzen variëren tussen de 30 en de 75 euro. Een ander deel van de kleding zal gebruikt worden door rensters tijdens trainingen. (woensdag 29 december, 15.12 uur)


Update 19.53 uur

Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch laat in de avond weten dat de volledig beschikbare stapel met kleding voor 2022 is verkocht. Het team is de kopers zeer dankbaar. “Dit is een geweldige support voor onze ploeg. Onze rensters zijn blij verrast met de steun die jullie hebben getoond. We kijken ernaar uit om jullie te zien genieten in het tenue. Dank jullie wel”, aldus de ploeg op sociale media. (woensdag 29 december, 19.53 uur)

Dit artikel delen:

9 Reacties

re-cycle 29 december 2021 om 15:36

Krijg de kleren uci

0
Polleke 29 december 2021 om 20:30

Totaal verwarde narrenclub… steeds moeilijker om die serieus te nemen…

0
Dikke Man 29 december 2021 om 16:03

Hadden ze er geen limited edition-terminologie tegenaan kunnen gooien door opdringerige verkooptroela’s? Voelt toch een beetje als een brood geven aan een zwerver dit.

0
Michelangelo 29 december 2021 om 20:56

Jammer genoeg ben ik ook een “dikke man” ipv dunne vrouw. Anders had ik spontaan een pakje besteld.

Maar een zuurstok van ruim 100 kg is geen gezicht. Aan de andere kant komt de sponsor er dan wel extra groot uit!

0
Dikke Man 30 december 2021 om 07:14

Je suis dikke man

0
Merlinappa 30 december 2021 om 07:31

Het recht van de rijkste geldt bij de UCI blijkbaar.

0
[email protected] 30 december 2021 om 09:16

De ontwerpers die de kleding van de ploegen heeft ontworpen die moet kan je toch niet serieus nemen als dit tenue al langer bestaat

0
Cochise 30 december 2021 om 11:45

Handig gebruik gemaakt van de (onverhoopte) media-aandacht na het truitjes-incident. 20 rensters, de helft van hun kledij hebben ze bijgehouden, dat wat ze dan wel verkocht hebben zal dus een verwaarlosbare waarde vertegenwoordigen. Extra publiciteit daarentegen is niet verwaarloosbaar…

0
S.t.B 30 december 2021 om 11:49

Big Pharma, Big Tech, Big Merchandise..
Dat Andy een lange neus naar die laatste trekt is een financieel verwaarloosbaar, maar symbolisch ijzersterk statement.

0

Headlines

Populair

Materiaalzone