Tim Wellens blij om terug te zijn in koers: “Hoe goed ik ben, vraag ik mezelf ook af”
Video Tim Wellens is terug in competitie. De Belgische kampioen brak zijn sleutelbeen in Kuurne-Brussel-Kuurne en moest zo een kruis maken over alle Vlaamse klassiekers. Vrijdag begint hij met vraagtekens aan de Brabantse Pijl, de koers die hij in 2018 nog won.
De renner van UAE Emirates XRG weet niet hoe goed hij momenteel is. “Dat vraag ik mezelf ook af”, zegt hij voor onze camera. “Ik weet wat de waardes zijn op training. Die zijn nog niet zo bijster goed. Maar het is een korte koers, eentje waarin positionering ook van belang is. We gaan zien hoe het loopt. Maar de kans lijkt mij eerder klein dat ik hier een heel mooi resultaat ga rijden.”
De Belg is voornemens om zichzelf weg te cijferen voor Florian Vermeersch en met name ex-winnaar Benoît Cosnefroy. “Ik heb eerst drie weken op de rollers getraind, daarna mocht ik weer naar buiten. Vervolgens heb ik weer een beetje opgebouwd. Maar als ik zou kunnen kiezen, dan was ik liever twee weken later teruggekeerd in competitie. Maar de koersen zijn hier en ik ben blij dat ik kan starten.”