Terpstra en Ligthart met Direct Energie naar openingsweekend

maandag 25 februari 2019 om 18:52
Terpstra en Ligthart met Direct Energie naar openingsweekend

foto: Cor Vos

Niki Terpstra voert de selectie van Direct Energie aan in het openingsweekend. De 34-jarige Nederlander is de kopman nadat hij afgelopen winter de overstap maakte van Quick-Step Floors. Ook landgenoot Pim Ligthart maakt deel uit van de selectie.

Ook van de Franse renners Damien Gaudin (alleen in Omloop), Adrien Petit (start in beide koersen) en Thomas Boudat (alleen in Kuurne) kan wat verwacht worden in beide Vlaamse klassiekers.

Terpstra reed vorig jaar geen bijzondere uitslagen in de Omloop Het Nieuwsblad en Kuurne-Brussel-Kuurne. Hij werd achtereenvolgens 52ste en 54ste. Ligthart werd afgelopen seizoen knap vierde in de massasprint in Kuurne.

Direct Energie was in 2018 niet welkom in de Omloop. Door klassiekerwinnaar Terpstra binnen te halen, wist de ploeg uit de Vendée zich verzekerd van een reeks uitnodigingen dit voorjaar. In Kuurne (1.HC) was Thomas Boudat vorig jaar de bestgeplaatste van de ploeg op plek 23.

Selectie Direct Energie voor Omloop Het Nieuwsblad (2 maart)
flag-fr Romain Cardis
flag-fr Damien Gaudin
flag-nl Pim Ligthart
flag-fr Adrien Petit
flag-fr Alexandre Pichot
flag-nl Niki Terpstra
flag-fr Anthony Turgis

Selectie Direct Energie voor Kuurne-Brussel-Kuurne (3 maart)
flag-fr Thomas Boudat
flag-fr Romain Cardis
flag-nl Pim Ligthart
flag-fr Adrien Petit
flag-nl Niki Terpstra
flag-fr Angelo Tulik
flag-fr Anthony Turgis

Dit artikel delen:

12 Reacties

Arry1337 25 februari 2019 om 18:59

Edit redactie: Bedankt hoor!

0
Baik-Baik 25 februari 2019 om 20:10

Geen NK bandjes bij Niki?

0
zipp404 25 februari 2019 om 20:43

Ik heb hem al wel op foto’s voorbij zien komen met NK bandjes, anders moet hij even vragen of Voeckler/ Chavanel nog een pakje heeft liggen, die zijn nagenoeg het zelfde.

Off- topic: staat Niki even scherp als vorig jaar? Lijkt mij iets voller als vorig jaar, maar kan liggen aan de andere kleuren..

0
Vincent Lacressonniere 25 februari 2019 om 23:23

Vorig jaar heeft ie echt enorm veel taartjes laten staan naar het schijnt

0
r525 25 februari 2019 om 21:21

Voor beide koersen toch echt wel een sterk team, al zal Boudat niet snel van Groenewegen kunnen winnen in KBK ;)

0
wiebipedia 25 februari 2019 om 21:51

Wie is nu de tweede man die Terpstra mee heeft genomen?

0
wiebipedia 25 februari 2019 om 21:51

Ik bedoel dan bij zn overstap naar DE natuurlijk

0
r525 25 februari 2019 om 22:00

Ik heb daar ook nooit meer wat over gehoord of gelezen, blijft wel apart.

0
vlek 25 februari 2019 om 22:15

Hij mocht er twee meenemen, meer dan die mogelijkheid is nooit gemeld volgens mij. Uiteindelijk heeft hij die ruimte dus benut door enkel Ligthart mee te nemen.

0
Wheely 25 februari 2019 om 22:19

Bonifazio? Het is nooit gezegd dat het een Nederlander zou zijn. ;)

0
S-Works87 26 februari 2019 om 07:25

Molly, jarenlang verzorger bij QS, is ook meegegaan toch?

0
kiryienka 26 februari 2019 om 10:33

Dit is een betere klassiekerselectie dan pak hem beet WorldTour-ploegen als UAE, Katusha-Alpecin of Sunweb. Buiten de twee Nederlanders heb je met Boudat, Petit en Gaudin een aantal goeie mannen voor dat soort werk.

0

Net binnen

Populair

Materiaalzone