dinsdag 12 juli 2022 om 07:49

Patrick Lefevere krijgt wat hij verdient – WIELERFLITS UPDATE #12

Video Het hoge woord is er officieel uit: Soudal is vanaf 2023 voor minstens vijf jaar de hoofdsponsor van de ploeg van Patrick Lefevere. “Het moest voor mij een overeenkomst zijn voor vijf jaar, anders hoefde het voor mij niet meer”, zegt de teammanager in gesprek met Nico Dick in deze WielerFlits Update.


Met het sponsorcontract van vijf jaar kan hij rustig gaan verder bouwen aan een ploeg die een grote ronde kan winnen. Het liefst met Remco Evenepoel.

Bij Jumbo-Visma heerste ook een opgewekte sfeer op de rustdag. Het team van Jonas Vingegaard, Primoz Roglic en Wout van Aert staat weliswaar tweede in het klassement (Vingegaard op +39 seconden), maar volgens ploegmanager Richard Plugge staat geletruidrager Tadej Pogacar volledig onder druk. Verslaggever Raymond Kerckhoffs ging langs en peilde de stemming.

Beluister de podcast hier:


De WielerFlits Update is ook te beluisteren als podcast
iTunes
Spotify
RSS-feed



De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen is met Visma | Lease a Bike-kopman Jonas Vingegaard, die de Giro d'Italia en Tour de France gaat combineren deze zomer. Hoe kijkt hij daarnaar uit? En welke hobby's houden hem bezig buiten de koers? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!

Bestel de Zomergids
Tour de France Poster
3 Reacties
12-07-2022 12:29
Wel een man met lef die Pat. Vijf jaar, heeft hij goed voor elkaar.
Dat wordt nog een heleboel Evenepoel.
12-07-2022 12:34
Op basis van de kop dacht ik dat iemand in zijn bier had gepist maar iets met een contract dus. Oké.
12-07-2022 14:20
Volgens eddy plankaart gaat remco nooit de tour winnen wat zou de grijze vos hierover denken, ik geef eddy gelijk Remco is geen pure tourrenner hij doet me denken aan eeuwige belofte wat de t our betreft, maar om daar een hele ploeg rond te bouwen is weggegooid geld !

Reacties zijn gesloten.