Met koffie, hogere wiskunde en een speciale bril: Wout van Aert werkt toe naar crossrentree
Screenshot: Instagram Wout van Aert
maandag 1 december 2025 om 11:06

Met koffie, hogere wiskunde en een speciale bril: Wout van Aert werkt toe naar crossrentree

Wout van Aert is volop bezig met zijn voorbereidingen op het nieuwe wielerseizoen en het veldrijden. Maandag werd bekend dat de Belg op 20 december weer het veld zal induiken, maar in aanloop naar zijn crossrentree blijkt er ook nog tijd voor koffiestops, ontspanning en een wel zeer bijzondere verkenning van Parijs-Roubaix.

De renner van Visma | Lease a Bike deelt op Instagram naar goede wekelijkse traditie diverse foto’s en video’s met zijn volgers. Voor Van Aert stonden week 47 en 48 vooral in het teken van de nodige trainingsritjes – onder meer met zijn goede vriend Jan Bakelants – tijd met zijn kinderen en een eerste fotoshoot en bijeenkomst van zijn werkgever met het oog op 2026.

En er stond nog een verkenning op het programma in het noorden van Frankrijk. Wielerliefhebbers die nu al snakken naar de eerstvolgende editie van Parijs-Roubaix, moeten nog een kleine vijf maanden wachten op koersspektakel in de ‘Hel’, maar Van Aert werd al gespot op de bekende Noord-Franse kasseistroken. Zijn doel? Het testen van zijn materiaal.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Wout van Aert (@woutvanaert)

Van Aert maakte zelf de nodige beelden van zijn verkenning van de Hel van het Noorden, met dank aan… de Oakley Meta Vanguard. Dit is een zonnebril waarmee je als renner kunt filmen, en zo vanuit het perspectief van de coureur als het ware zelf kan meerijden.

Uitkijken naar veldritrentree 
Voor Van Aert is Parijs-Roubaix voorlopig nog een stip aan de horizon. De Kempenaar zal eerst nog het veld induiken. Visma | Lease a Bike heeft het crossprogramma van zijn Belgische toprenner inmiddels onthuld. Van Aert gaat deze winter acht wedstrijden rijden. Hij begint op 20 december, met de Wereldbeker Antwerpen. Hij treft in deze Wereldbeker-cross direct zijn eeuwige rivaal Mathieu van der Poel.

Het WK in Hulst staat voorlopig niet op zijn programma, maar zijn team houdt de deur echter (net als vorig jaar) op een kier. “Ik zeg niet helemaal nee tegen het WK. Wat ons betreft, staat de deur op een kiertje. Die beslissing nemen we later, maar voor nu ligt het WK niet binnen onze plannen”, geeft Head of Performance Mathieu Heijboer aan in gesprek met onze website.

Aankomende wedstrijden voor Wout van Aert



Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
2 Reacties
01-12-2025 21:01
Nog 19 keer slapen !
    02-12-2025 07:19
    Dan toch wel in wva pyjama en visma sokjes als het te koud is?

Reacties zijn gesloten.