Mathieu Van der Poel: “Helemaal op schema voor het WK”
Foto: Orange Pictures / Jos Kafoe
zondag 28 januari 2018 om 19:14 Volg in Google

Mathieu Van der Poel: “Helemaal op schema voor het WK”

Mathieu van der Poel heeft vandaag in Hoogerheide seizoenszege nummer 26 behaald. Al vroeg in de eerste ronde vertrok hij voor een lange solo, maar Wout van Aert kwam in de laatste ronde nog dichtbij. Van der Poel geeft aan voor het WK echter gewoon op schema te liggen.

Ondanks een voortvarende start was het voor hem een zware wedstrijd. De zege kwam niet vanzelf. “Het heeft moeite gekost, maar het was leuk om hier te winnen. Mijn opening was goed, maar ik trapte mezelf ook op de adem. Daarna was het verschil de hele tijd rond de 15 seconden. Ik kon niet sneller en ik denk dat Wout ook niet sneller kon. Het was oppassen om geen onnodige fouten te maken”, vertelt hij tegenover Sporza.

Komend weekend staat in Valkenburg het WK veldrijden op het programma. Hij hoopt hier de absolute kroon te zetten op een tot nog toe bijzonder goed seizoen. Waar het vandaag wellicht wat moeizamer ging dan voorheen, kijkt hij met goede hoop vooruit. ”Ik heb de voorbije week hard getraind en het gevoel was dan ook niet top vandaag. Voor het WK zit ik helemaal op schema”, vertelt hij op de website van zijn ploeg.



De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen gaat over de band tussen Mathieu van der Poel en zijn opa Raymond Poulidor. Wat zijn hun gelijkenissen? Welke invloed heeft Poulidor gehad op de wielrenner en de mens Mathieu? En hoe wordt in Frankrijk aangekeken tegen MVDP? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, Jonas Vingegaard over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!

Voor de zomervakantie
26 Reacties
30-01-2018 12:49
ok. Ik vond "moeten ze onderweg ook nog pannenkoeken bakken?" niet onder "prima onderbouwd" vallen. Eerder een poging iemand's reactie goed belachelijk te maken. Als je gewoon of goed/normaal/hardop/snel/langzaam leest, reageer je op GN met je opmerking over horde bierdrinkers. Had anders een entertje gegeven. Ik begrijp na je verdere uitleg nu net dat je dat niet zo bedoelde.

Ik ben me er niet van bewust dat je zijn verhaal niet mag uitspreken. Net zoals je ook prima op mij kan reageren.

Reacties zijn gesloten.