De start van de Ethias Cross voor vrouwen in Hulst is een kwartier uitgesteld. Door de harde wind van storm Dennis namelijk een boom op het parcours gevallen, ter hoogte van de Keldermanspoort.
De vrouwen starten nu om 14.00 uur aan hun Vestingcross. Ook de start van de mannen is uitgesteld, van 15.00 naar 15.15 uur.
Zaterdag werd besloten dat, ondanks de voorspelde storm, de wedstrijd in Zeeland door zou gaan. Ook bij een ‘spoedoverleg’ zondagochtend kreeg de organisatie groen licht van de UCI, de brandweer en de gemeente om de cross door te laten gaan.
20 Reacties
Opvallende prestatie van Boom!
Ha ha!
Ik kwam hier om dit te zeggen
Was er dan een veteranenkoers als voorprogramma?
De boom zag staatssecretaris Visser lopen.
Spoedig herstel Lars!
Ik wist niet eens dat hij startte.
aflassen die handel
Wat valt er te lassen ???
@Emergo
uw geknapte taalperfectiezenuw
Show must go on? Het zal maar tijdens de race gebeuren.
Die Rohan Dennis toch laat zo maar Lars Boom vallen, terecht dat ze de koers hebben uitgesteld voor de vrouwen.
Het was maar een hulst.
Boom? Maak er maar een halve struik van. Top kerel die burgemeester van Hulst. We zijn in Nederland niet bang van een beetje tegenwind.
Precies, het waren wat takken van een struik
Deed ie mee dan ?
Vallen ter hoogte van de Keldermanspoort mag ook geen verrassing zijn. Arme Lars.
Genieten geblazen van al jullie reacties. Dank.
Show must go on? Deed Queen dan ook mee dit jaar?
gewoon onverantwoord en dan willen ze volgend jaar zulke organisatoren een wereldbeker laten organiseren