Volg hier de vierde etappe in het Critérium du Dauphiné 2015
In het Critérium du Dauphiné staat vandaag de vierde etappe op het programma. Met in totaal 228 kilometer is de rit van Anneyron naar Sisteron met afstand de langste van de hele ronde. Qua moeilijkheidsgraad valt het overigens enorm mee. Er hoeven onderweg slechts twee colletjes van de vierde en een van de derde categorie bedwongen te worden.
Het venijn van de rit zit wel in de staart. De Côte de la Marquise (1,3 kilometer aan 6,7%) ligt op slechts twaalf kilometer van de streep, waardoor het voor de sprintersploegen nog lastig kan worden om alles bijeen te houden.
De start van de etappe vindt plaats om half 12. De finish wordt verwacht tussen vijf uur en half zes, beduidend later dan de afgelopen dagen. De uitzending op Eurosport begint dan ook pas om vier uur.

Links:
Voorbeschouwing (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Sporza)
Giant: Geschke was too tired
Giant-Alpecin's directeur sportif Christian Guiberteau explained why Simon Geschke didn't start this morning. “He was very tired after riding the Giro”, the Frenchman told letour.fr. “Five of the riders we lined up here have done the Giro. That means we won't take part in the chase for an hypothetical sprint for Luka Mezgec today. I also don't think that it'll be a bunch sprint finish. A strong rider can go away in the finale. Among our fresh riders, we have Lawson Craddock. We hope that he'll do something in the mountains.”[/quote]
Bij Giant verwachten ze dus niet dat het een sprint wordt.
Dat lijkt me niet correct. In de tekst staat ergens dat er in het eerste uur 44 km afgelegd is. Zelfs ik rij harder dan 25 gemiddeld op een ritje van 200 km;P
te lui om zelf even op te zoeken op het internet? dan doe ik het toch voor je: windkracht 1 a 2, dus geen waaiers.
Zelfs de Giro volgen via de radio is onmogelijk. Sporza besteedt er geen aandacht aan op de radio.
In ieder geval zal de sprint ontregelt worden, wat het lastiger maakt voor Bouhanni. Ook omdat het zo'n lange etappe is, met toch redelijk wat op en af. Erg fris zal hij niet meer zijn tegen het einde.
Ik let op Boasson Hagen en Navardauskas vandaag.
Addendum: uhum, tijdens het typen van dit bericht terug naar 5 min 45... :(
Ergens al live beelden te zien trouwens?