Volg hier de tweede etappe van Parijs-Nice 2020
In de waaieretappe naar Plaisir kwam Maximilian Schachmann bovendrijven gisteren. De Duitse kampioen mocht daardoor de eerste gele leiderstrui aantrekken. Zorgt ook de tweede rit voor spektakel? Bespreek hier het koersverloop!
In de tweede etappe over 166,5 kilometer strijden de sprinters waarschijnlijk om de etappezege, al is er onderweg ook de nodige kans op waaiers. Vanuit het centraal gelegen Chevreuse gaat het in zuidoostelijke richting naar Chalette-sur-Loing, waar de aankomstlijn getrokken is. In de eerste tachtig kilometer liggen drie heuvels waar bergpunten te verdienen zijn. Daarna blijft het vlak tot aan de finish, waar de sprinters de degens met elkaar kunnen kruisen.

Het startsein voor de tweede etappe wordt gegeven om 12.25 uur. De renners worden tussen 16.17 en 16.38 uur aan de finish verwacht. De koers is rechtstreeks te volgen via de Eurosport Player (14.30 uur), Eurosport 1 (14.40 uur) en Sporza op één (15.10 uur).
Links
Voorbeschouwing: Parijs-Nice 2020
Website organisatie
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Parcours
Liveticker (Organisatie)
Liveticker (Sporza)
Ik vond ze gisteren wel heel aanwezig in het afstopwerk, maar niet heel scherp ogen op het klimmetje. Had hier toch op zijn minst 1 of 2 klassieke mannen in de voorste waaier verwacht. Benieuwd naar de uitleg.
Ze zaten nochtans in de juiste positie toen het spel begon, maar snel iedereen opgeofferd voor Alaphilippe terug te brengen. Het is natuurlijk moeilijk om tegen een goed samenwerkend waaier van verschillende teams tijd goed te maken.
Zag er nog redelijk goed uit tot op +-13km, dan moet de tank wat leeg geweest zijn en hebben ze opnieuw tijd verloren