Volg hier de derde etappe in de Tour du Limousin
Vandaag zal Björn Leukemans opnieuw zijn beste beentje voor moeten zetten om zijn leiderstrui te behouden. Onderweg komt het peloton namelijk twee klimmetjes van de derde en eentje van de tweede categorie tegen. Daarnaast lopen de laatste kilomters richting Le Maupuy Les Monts de Guéret ook omhoog. Wie gaat er met de zege aan de haal? Bespreek hier het verloop van de etappe.
De rit is zojuist om half één op gang geschoten en de aankomst wordt verwacht tussen 16.40 en 17.04.
Links
Parcours en profiel
Startlijst
Liveticker (Directvelo, Frans)
Volg hier de derde etappe in de Tour du Limousin
In de Ronde van Limousin is daarnet de derde rit op gang geschoten. Onderweg zijn er slechts drie officiële hellingen, dus voor Vacansoleil-DCM moet het mogelijk zijn om de leiderstrui van Björn Leukemans te verdedigen. De aankomst wordt verwacht tussen 16.20u en 16.50u. Bespreek hier het verloop van de rit.
Volg hier de derde etappe in de Tour du Limousin
De derde etappe in de Tour du Limousin is de lastigste van de vier. In de slorfase krijgen de renners twee beklimmingen van tweede categorie voor de wielen geschoven. Ook de laatste kilometer loopt nog verraderlijk op. Voor Gustav Erik Larsson is het dus vooral zaak te proberen overleven en zijn leiderstrui te behouden. Bespreek hier het verloop van de etappe.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.