Tour 2015: Volg hier de derde etappe
Met Fabian Cancellara in het geel trekt de Tourkaravaan vandaag door België. De etappe is bijna 160 kilometer lang; Antwerpen is de startplaats, Huy de finishplaats. Onderweg zijn de eerste bergpunten van deze Tour de France te verkrijgen, en ook de aankomst is bergop, dus er valt – naast een rit en een gele trui – nog een prijs te winnen. De top-3 van het klassement staat binnen zes seconden van elkaar. Wie zegeviert op die dekselse Muur van Huy? En wie mag na vandaag de gele trui aantrekken? Volg het verloop van de etappe hier op WielerFlits.
Om 13.10 uur vertrekken de renners uit de Belgische havenstad om in zuidoostelijke richting te rijden richting de Ardennen. Daar wordt op de Muur van Huy tussen 17.08 en 17.27 uur de finish verwacht.
De etappe zal in zijn geheel uitgezonden worden. De NOS (NPO1), Sporza en Eurosport zullen vanaf 13.05 uur erbij zijn. Het Belgische Sporza zal beginnen op Canvas, vanaf 13.30 uur is de koers te zien op één. Het Duitse ARD komt om 16.05 uur met livebeelden.

Links
Voorbeschouwing: Etappe 3
Deelnemerslijst
Website organisatie
Parcours
Liveticker (NOS)
Liveticker (AD)
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Cyclingnews)
Livestream vanaf 13.05 uur (NPO)
Wie daar bij lag is gezien, SKY geeft er een lap op,
[i]edit redactie: let op je taalgebruik[/i]
Lafbekken Sky. Die krijgen hier flink op de donder.
Wat een imbecielen, die van Sky. Gaan koersen terwijl de wedstrijdleider er nog voor rijdt.
Omdat er na die eerste valpartij nog een valpartij was denk ik en er veel renners zeer slecht bij lagen.
SKY blijkt dus precies zo sportief als al die anderen,