Giro 2017: Volg hier de veertiende etappe
Het is vandaag opnieuw een belangrijke dag in de Giro d’Italia. Na de Etna en Blockhaus wacht het peloton de derde aankomst bergop met de klim naar het heiligdom van Oropa. Kan Tom Dumoulin hier de schade beperken? Of weet hij zelfs tijdwinst te boeken?
De etappe moet hem naar eigen zeggen goed liggen. De vlakke aanloop is in zijn voordeel en daarna is het een kwestie van zo hard mogelijk die berg op gaan. “Dat duurt ongeveer twintig minuten”, analyseerde hij tegenover de NOS. “In januari doen we altijd 20-minutentesten bij de ploeg en daar ben ik altijd wel goed in.”
De rit gaat om 13:55 van start en eindigt vermoedelijk tussen vijf uur en half zes. Eurosport is er vanaf het begin bij, met commentaar van Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links:
Giro 2017: Voorbeschouwing etappe 14 (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst (WielerFlits)
Informatie etappe 14
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Website Giro d’Italia)
Liveblog (NOS)
Livestream L’Equipe (Frans)
Zelfs als ze winnen :)
Betere etappes voor.
Haha. Zou best leuk zijn, een interview met Nibali na de race: "Ik maakte een taktische fout door te wachten op de afdaling vandaag. Had Pibernik nog wel speciaal het parcours laten verkennen."
Soortgelijk commentaar voorafgaand aan gisteravond in California. Bennet zou kansloos zijn tov Majka en Talansky. Paar uur later staat hij ruim aan kop in het klassement.
Natuurlijk rijden ze niet elke rit iedereen op een hoop, maar er gebeurd genoeg goeds binnen die ploeg.
H i l a r i s c h!
http://www.wielerflits.nl/volg-hier/giro-2017-volg-hier-etappe-9-naar-blockhaus
De kritiek is niet zozeer op die jongens gericht maar grotendeels op het beleid wat niet bij machte lijkt bij te sturen of de koers te verleggen.
Maar het ging hier na vijf dagen gelukkig weer eens over de toevallige rose trui van Tom die straks aan 36 per uur die molshoop op gaat knallen.
Wat heeft team lotto jumbo de afgelopen 2 jaar dan laten zien behalve de giro van vorig jaar????
Ben jij zo'n gelegenheidsvolger? Als je een antwoord zoekt kun je op cq ranking kijken.