vrijdag 26 mei 2017 om 11:45
•
Volg in Google
Giro 2017: Volg hier de negentiende etappe
Het is opnieuw klim geblazen voor de renners in de Giro. Vandaag staat weliswaar een minder zware rit dan gisteren op het programma. Maar eenvoudig is het zeker niet, want ook in etappe negentien staat er het nodige klimwerk op het programma. Grijpen de vluchters hun kans, of gaan Movistar en Bahrain Merida andermaal proberen om Dumoulin onder druk te zetten?

De start is om 12:00, de aankomst wordt verwacht tussen 17.00 en 17.30. Eurosport start om 13:15 met het live-verslag, met commentaar van Jeroen Vanbelleghem en Bobbie Traksel. Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links:
Voorbeschouwing etappe 19
Website organisatie
Deelnemerslijst (WielerFlits)
Informatie etappe 19
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Website Giro d’Italia)
Livestream L’Equipe (Frans)
Ze zijn gewoon aan elkaar gewaagd. De mindere goden kunnen niet harder en de topfavorieten kunnen elkaar er niet af rijden. Het is nu eenmaal zoals het is.
Zit er iets dwars? Misschien moet je net als Tom ff een berm opzoeken en het er gewoon uit gooien...
Vreemde opmerking... Er wordt van alles geprobeerd en er is tot nu bijna in iedere etappe spanning op meerdere punten (truien, etappewinst, klassement, ploegenspel etc).
Ben het ook eens met de andere reagerende WF'ers, de top10 is gewaagd aan elkaar.
Wat verwacht je precies?
Bilbao (Astana), Boem (Bardiani), Chevrier (AG2R), Devenyns (Quick Step), Herrada (Movistar), Koshevoy (Willier), Ludivgsson (FDJ), Mühlberger (Bora), Paterski (CCC), Rolland (Cannondale), Costa (UAE), Shalunov (Gazprom), Teklehaimanot (Dimension Data) en VDB (TLJ)
Hoe kun jij dat nu weten? Misschien is Kruijswijk wel beter dan vorig jaar, maar rijden de anderen nu gewoon net zo hard. Nibali zegt ook dat hij beter is dan vorig jaar, maar dat het niveau gewoon hoger is. Iedereen is in topvorm en dan zijn de verschillen klein, zeker als iedereen al afgemat is door 2,5 weken koers.
Rolland, 27e op meer dan een uur
Hoe naief kun je zijn ?