Giro 2015: Volg hier de zesde etappe
Vandaag gaan we normaal gesproken heel andere namen zien dan in de afgelopen twee spetterende koersdagen. Het parcours leent zich voor een vroege aanval. De laatste 35 vlakke kilometers moeten de sprintersploegen echter voldoende ruimte bieden om tijdig een algehele hergroepering te realiseren. Pakt Matthews zijn derde ritzege of kan Moreno Hofland het sprintergilde verrassen door met de bloemen te gaan lopen?
De renners worden, met Alberto Contador in het roze, om vijf voor één de ‘wei in gestuurd’ vanuit startplaats Montecatini Terme. Na 183 kilometer bereikt het peloton finishplaats Castiglione della Pescaia. De vraag is wie dit als eerste zal doen en hoeveel renners er tegelijkertijd richting de streep zullen komen. Wordt het wederom een renner die solo over streep mag rijden, een sprint met een klein groepje of toch ‘gewoon’ een massasprint?
Zoals gebruikelijk doen Sporza en Eurosport live verslag van de etappe. Rechtstreekse beelden zijn vanaf 14.30 uur te zien. De finish wordt rond de klok van vijf verwacht.

Links:
Voorbeschouwing WielerFlits
Deelnemerslijst
Routeschema
Liveticker (Sporza)
Liveticker (NuSport)
Liveticker (Organisatie)
[url=http://www.wielerflits.nl/nieuws/67889/wouter-wippert-verrast-door-nieuwe-podiumplaats-in-california.html/comment-page-1]Cav moest van te ver komen, 3e[/url]
OT. Ik hoop dat Hofland minimaal naar een top 3 sprint.
Mijn gebeden worden zelden verhoord, zo blijkt maar weer eens.
"De tweede tussensprint komt op naam van Marco Bandiera, voor Marek Rutkiewicz. Acht renners rapen hier punten, er zijn er al vijf gepasseerd. Het is dus uitkijken wie zich in het peloton mengt in de strijd om de laatste puntjes."
dus: voor de 2e keer vandaag geeft Sporza aan dat ze hier benieuwd naar zijn (en wij ook), maar voor de 2e keer komen ze daar niet op terug.
edit: dit keer wel op teruggekomen >
"Het peloton is ook voorbijgekomen aan de tweede tussensprint. Het was Nizzolo die als eerste renner van het peloton onder de boog passeerde, voor rode trui Viviani en Eisel."
Ik weet niet maar ik vind het geen humor als iemand kansloze berichten over iemand schrijft die hier geen eens mee doet.
En volgens mij ben ik niet de enige die jou lastig vind dus doe ff normaal alvast bedankt
Helemaal mee eens
Nou waaiertje dan maar.
**** Greipel, Viviani
*** Modolo, Mezgec,
** Nizollo, Hofland, Matthews
* Pelucchi, Gilbert, Grega Bole