Zien! Remco Evenepoel heeft er zin in en begint aan lange solo in Trofeo Serra Tramuntana
Video De Trofeo Serra Tramuntana is vrijdag al vroeg beslist door Remco Evenepoel. De Belg begon al op vijftig kilometer van de meet aan een solo en reed vervolgens ver weg van de concurrentie.
Evenepoel had er duidelijk zin in, in de Spaanse eendagskoers op Mallorca. Al op de Coll de Soler op iets minder dan zestig kilometer van de concurrentie toonde de Belg van Red Bull-BORA-hansgrohe zich gretig en probeerde hij meerdere keren om aan te vallen.
In de afdaling reed de Belg vervolgens definitief weg bij Adria Pericas en Pablo Castrillo, waarna hij aan een solo van 48 kilometer begon en al snel een minuut bij elkaar had gereden.
🚴🇪🇸 | De derde eendagskoers op Mallorca is in volle gang! Remco Evenepoel kan zijn eerste individuele zege boeken voor Red Bull-BORA in de Trofeo Serra Tramuntana! #cycling
Wielrennen 👀 HBO Max pic.twitter.com/LIvn0hqWmB
— Eurosport Nederland (@Eurosport_NL) January 30, 2026
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.