Wout van Aert ‘goed hersteld’ van eerste competitiedag in Noorwegen
Wout van Aert werkte donderdag zijn eerste competitiekilometers af sinds zijn zware val in Dwars door Vlaanderen, eind maart. Van Aert klampte nog even aan op de slotklim, maar liet uiteindelijk lopen en werd zestigste.
Bij de start van rit twee liet Van Aert bij Het Nieuwsblad even in zijn kaarten kijken. “Het was wel oké, ik ben goed hersteld van gisteren dus dat is wel positief”, zei de voormalige winnaar van Milaan San Remo, die een dag eerder nog terughoudend was omdat hij vaak na het fietsen nog een reactie op het lichaam krijgt, aan Het Nieuwsblad.
De tocht per auto naar Odda, de startplaats van de nog zwaardere tweede rit, verliep voor Visma | Lease a Bike niet zonder slag of stoot. “We hadden de rit naar hier serieus onderschat. We hebben gevraagd om de ploegpresentatie meteen te doen en dan hebben we erna nog tijd om de meeting te doen en ons om te kleden.”
In etappe twee moeten we bijgevolg geen wonderen van Van Aert verwachten. “De slotklim is nog een stuk lastiger dan gisteren en nog veel langer. We hebben gisteren wel gezien dat Bart Lemmen onze beste kaart is, zowel voor de rit als voor het klassement, dus ik zal hem proberen helpen tot aan de klim en dan rustig naar boven rijden. Of ik de rit van gisteren nog geanalyseerd heb? Niet echt. Ik heb naar de beelden van Thibau Nys gekeken en dat was heel indrukwekkend.”
RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!
De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026.
Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.
Reacties zijn gesloten.