Wielertenues 2020: Meer rood voor Total Direct Energie

woensdag 27 november 2019 om 14:30
Wielertenues 2020: Meer rood voor Total Direct Energie

foto: RV

Total Direct Energie heeft de tenues voor volgend seizoen bekendgemaakt. De belangrijkste verandering zijn de mouwen, die voortaan roodgekleurd zijn: sinds jaar en dag de huiskleur van de Franse oliemaatschappij.

Met de toevoeging van oliegigant Total in april, ging de outfit van Direct Energie al volledig op de schop. Waar de ploeg van onder anderen Niki Terpstra en Pim Ligthart het seizoen begon in een zwart shirt met gele accenten, werd vanaf Parijs-Roubaix gekoerst in een voornamelijk blauw tenue, onderbroken met een witte baan waarop hoofdsponsor Total prijkt. De formatie koos voor twee verschillende soorten blauw.

In 2020 keren namen als Total Direct Energie en La Vendée prominent terug op de tenues, die geproduceerd worden door de Italiaanse kledingmaker Nalini. Het huidige shirt is grotendeels intact gelaten, alleen is nu gekozen voor rode mouwen. “Het shirt is datgene dat de renners met hun supporters samenbrengt. Het brengt de waarden en de identiteit van ons team over. In het nieuwe seizoen willen we de zichtbaarheid van onze renners verbeteren”, aldus de ploeg.

Dries Van Gestel
Total Direct Energie neemt afscheid van een hele ris Franse renners, waarvan het grootste deel de fiets aan de wilgen hangt. De jonge sprinter Thomas Boudat verkast naar Arkéa Samsic. Daartegenover staat de komst van negen renners, en Dries Van Gestel is een van hen. Met het aantrekken van de renner uit Arendonk heeft de ploeg komend seizoen ook een Belg in de selectie.

Dit artikel delen:

12 Reacties

VerstandOpNul 27 november 2019 om 14:40

Lijkt wel een groep tankstationbedienden zo..

Chris Van Uden 27 november 2019 om 14:45

Ik vind het wel een mooi shirt. In elk geval goed te onderscheiden van andere ploegen.

Groningen 27 november 2019 om 15:38

Erg lelijk vind ik het ook niet, maar ik zie liever niet teveel kleuren in 1 shirt, dat maakt het juist wat lastiger ze te identificeren in een kleurrijk peloton.

HoofdIsVrij 27 november 2019 om 14:45

Zelden zo'n draak van een zin met dito inhoud gelezen: “Het shirt is datgene dat de renners met hun supporters samenbrengt. Het brengt de waarden en de identiteit van ons team over. In het nieuwe seizoen willen we de zichtbaarheid van onze renners verbeteren”

Mag ik een teiltje…

(Ik dacht op twitter ook het nieuwe shirt van CCC voorbij te zien komen?)

Chris Van Uden 27 november 2019 om 15:14

Hear hear!

Jacco van Stierop 27 november 2019 om 17:37

Ben ook allergisch voor dit soort woorden, maar de vertaling maakt het nog erger.
“datgene dat…”
Tuurlijk, joh.

On: geen lelijk shirt maar die rode mouwen hadden niet gehoeven. Had liever gezien dat die lichtblauw waren gelaten en het boordje rood was gemaakt.

Romāns Vainšteins 27 november 2019 om 18:04

Iedere ploeg heeft zo’n onverteerbaar zwamverhaal achter het shirt hangen.

zipp404 27 november 2019 om 14:59

Word er niet beter op zo..
Ik noem zoiets een “paint-pakkie”

Samlambeej 27 november 2019 om 15:03

Urgh, gewoon de mouwtjes anders inkleuren en voor de rest niet passend maken?
Erg amateuristisch.

Emergo 27 november 2019 om 15:46

Back to the future.

Giekes 28 november 2019 om 11:44

Doet meteen denken aan een Cofidis tenue van ongeveer twintig jaar geleden…

Pizzi 28 november 2019 om 12:02

Dit!