vrijdag 23 juni 2017 om 14:42
Tour 2017: Trek-Segafredo selecteert Koen de Kort
Koen de Kort is door Trek-Segafredo opgenomen in de selectie voor de Tour de France. Voor de Nederlander was het lange tijd onzeker of zijn ploeg hem zou meenemen naar Frankrijk. De ploeg maakte zojuist via Twitter bekend dat de 34-jarige renner is geselecteerd.
Trek-Segafredo mikt in de Tour op het eindklassement met Alberto Contador. De Spanjaard kan ook rekenen op de diensten van Bauke Mollema. De selectie van de Amerikaanse ploeg bevat daarmee twee landgenoten. In de sprints is John Degenkolb het speerpunt.Trek-Segafredo voor de Tour de France
André Cardoso
Alberto Contador
John Degenkolb
Fabio Felline
Michael Gogl
Maikel Irizar
Koen de Kort
Bauke Mollema
Jarlinson Pantano
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.