dinsdag 18 oktober 2016 om 15:47
Tom Dumoulin: “Ik zou veel meer tijdritkilometers willen”
Tom Dumoulin vindt het jammer dat de Tour de France volgend jaar weinig tijdritten kent. Hij heeft daarom nog niet besloten of hij de Tour zal rijden. “Ik zou veel meer tijdritkilometers willen. En dat valt een beetje tegen”, vertelt hij aan de NOS. “Aan de andere kant is de Tour niet superlastig qua hoeveelheid beklimmingen.”
De Limburger weet nog niet zeker of hij op 1 juli in Dusseldorf aan de start zal staan. “Ik maak pas een keuze als alle parcoursen bekend zijn.” Een combinatie van twee grote rondes behoort volgens Dumoulin tot de mogelijkheden. “Sowieso rijd ik er eentje voor het klassement. Ik sta er open in. De Tour heeft mij niet overtuigd.”
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Wat mij betreft een indicatie van iemand die wel lekker in zijn vel zit en niet al te veel om publieke opinies geeft, prima.