Het Chevalmeire Team breidt uit. Vandaag is de werkgever van ex-veldritwereldkampioene Thalita de Jong nog een eenmansploeg, maar vanaf 1 juni komt daar verandering in met de komst van de ervaren Zweedse Sara Mustonen. Binnenkort zou ook nog een veldrijdster de rangen versterken.
Mustonen werkte dit seizoen haar eerste wedstrijden af in het shirt van Health Mate Ladies, maar twee weken geleden maakte ze bekend dat ze daar wegens ‘persoonlijke redenen’ is vertrokken. “Soms moet je van dingen weglopen. Doe geen concessies op het gebied van eigenwaarde en je persoonlijke waarden. Let go of things that don’t respect you“, luidde het verhaal in een statement op Instagram.
De 38-jarige Zweedse werd vorig jaar nog derde in de Tour of Guangxi, een Women’s WorldTourwedstrijd in China. Een week geleden was ze nog de beste in de Tour of Uppsala, een vierdaagse 2.2-rittenkoers in haar thuisland.
Naast Mustonen zal Chevalmeire binnen enkele weken nog een veldrijdster aantrekken, geeft Wijnant tot slot mee.
4 Reacties
Ah, twee dames die niet leuk met anderen samen kunnen spelen in één ploeg…
Ze waren vorig jaar ook al ploeggenotes bij Experza.
Tja wat moet je van zo een “oma” nog verwachten, maar altijd beter dan niets.
Zeg haar dat maar niet zelf, ze deed in een vorig leven aan boksen