Taco van der Hoorn rijdt zestien maanden na zware hersenschudding eerste wedstrijd
foto: Cor Vos
Youri IJnsen
dinsdag 13 augustus 2024 om 12:44

Taco van der Hoorn rijdt zestien maanden na zware hersenschudding eerste wedstrijd

Goed nieuws voor Taco van der Hoorn. De 30-jarige Nederlander van Intermarché-Wanty staat al zestien maanden langs de kant van de weg met een hersenschudding, maar achter die inactiviteit komt een einde. Donderdag maakt hij na een lange revalidatie zijn rentree in de Tour of Leuven.

Van der Hoorn is zichtbaar opgelucht met het feit dat hij fit genoeg verklaard is om te koersen. “Goedendag mensen, ik heb geweldig nieuws! Ik ben terug en ik zie jullie allemaal op de koers, ciao!”, zegt de Zuid-Hollander vanuit de bergen. Hij woont in Andorra. De rasaanvaller is woensdag naar Nederland gereisd, omdat hij dinsdagnamiddag meedoet aan een kermiskoers.


RIDE Magazine
9 Reacties
13-08-2024 12:49
Beste nieuws van de dag!
13-08-2024 13:49
Gaat ongetwijfeld nog hele mooie dingen laten zien. Hopelijk hebben ze bij Intermarché-Wanty coulance met hem.
13-08-2024 13:27
Nice, hopelijk zit er nog een contract in voor volgend jaar!
13-08-2024 13:43
Goed te horen en mooie rasaanvaller erbij
13-08-2024 14:26
Eindelijk! Succes Taco!
13-08-2024 16:02
Een van de beste hard rijders in het peloton! Hopelijk weet hij ergens een contract te tekenen voor 2025! Zonder hersenschudding had hij de teams voor het uitkiezen gehad.
13-08-2024 14:29
Wow wat een mooi nieuws. Hoop van harte dat hij zonder fysieke problemen kan gaan 'boren'. Dan komt het vanzelf weer goed.

Veel plezier gewenst Taco!
15-08-2024 16:15
Goed nieuws! Blij dat hij eindelijk terug is, hopelijk vindt hij snel zijn plek weer in het peloton.

Maar redactie: hij woont in Andorra en reist woensdag naar Nederland omdat hij dinsdag een kermiskoers rijdt??
En maakt hij dan feitelijk zijn rentree niet in Heusden (16e plek) i.p.v. Leuven?

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine