Starttijden Nederlandse Loterij NK tijdrijden 2022

woensdag 22 juni 2022 om 14:00
Starttijden Nederlandse Loterij NK tijdrijden 2022

foto: Cor Vos

Overzicht

Emmen is woensdag de plaats waar de Nederlandse kampioenschappen tijdrijden worden gehouden. In de categorieën elite tot en met de nieuwelingen wordt gestreden om de rood-wit-blauwe kampioenstrui. Hieronder vind je de starttijden van de verschillende wedstrijden!

Starttijden elite-mannen

16u30 – flag-nl Jordy Meerman (Coers Cycling Club)
16u31 – flag-nl Wessel Lange (NWV Groningen)
16u32 – flag-nl Gerwin Coljé (West Frisia)
16u33 – flag-nl Glenn Edelenbos (RTV Oldenzaalse WCL)
16u34 – flag-nl Roland van der Sloot (Team Brabant 2000)
16u35 – flag-nl Jannes van Weele (UWTC de Volharding)
16u36 – flag-nl Brian Megens (MTB-Club Discovery)
16u37 – flag-nl Remco Grasman (WV De IJsselstreek)
16u38 – flag-nl Tim Christen (AW Groep – SwABo Cyclingteam)
16u39 – flag-nl Michiel Kok (WV Grutsk op Fryslân – Houttec Cycling Team)
16u40 – flag-nl Robert Braam (Coers Cycling Club)
16u41 – flag-nl Hartthijs de Vries (Metec-SOLARWATT)

17u05 – flag-nl Gijs Leemreize (Jumbo-Visma)
17u06 – flag-nl Nils Wolffenbuttel (VolkerWessels)
17u07 – flag-nl Thijs de Lange (Metec-SOLARWATT)
17u08 – flag-nl Arnout Kempenaar (RTV Oldenzaalse WCL)
17u09 – flag-nl Arne Peters (Allinq)
17u10 – flag-nl Daniel Abraham (NLtraining)
17u11 – flag-nl Stijn Daemen (BEAT)
17u12 – flag-nl Sjors Handgraaf (RTV de Bollenstreek)
17u13 – flag-nl Maikel Zijlaard (VolkerWessels)
17u14 – flag-nl Jos van Emden (Jumbo-Visma)
17u15 – flag-nl Daan Hoole (Trek-Segafredo)
17u16 – flag-nl Stijn Appel (ABLOC)
17u17 – flag-nl Evert Hoolwerf (Hanzerenners Zwolle)
17u18 – flag-nl Robin Lowik (Allinq)
17u19 – flag-nl Jarno Mobach (Leopard)
17u20 – flag-nl Jasper Haest (VolkerWessels)

17u45 – flag-nl Bram Dissel (BEAT)
17u46 – flag-nl Nils Sinschek (ABLOC)
17u47 – flag-nl Danny van der Tuuk (Kern Pharma)
17u48 – flag-nl Tim van Dijke (Jumbo-Visma)
17u49 – flag-nl Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
17u50 – flag-nl Julius van den Berg (EF Education-EasyPost)
17u51 – flag-nl Bart Lemmen (VolkerWessels)
17u52 – flag-nl Marien Bogerd (Allinq)
17u53 – flag-nl Elmar Reinders (Riwal)
17u54 – flag-nl Mick van Dijke (Jumbo-Visma)
17u55 – flag-nl Sebastian Langeveld (EF Education-EasyPost)
17u56 – flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)


Starttijden elite-/U23-vrouwen

14u35 – flag-nl Larissa Drysdale (Cyclesport Groningen)
14u36 – flag-nl Sanne van Heel (WV Schijndel)
14u37 – flag-nl Tessa Sandberg (WV de Amstel)
14u38 – flag-nl Leonie Bos (Parkhotel Valkenburg)
14u39 – flag-nl Rixt Hoogland (NWV Groningen)
14u40 – flag-nl Laura Molenaar (WV Schijndel)
14u41 – flag-nl Lisanne Immerzeel (WV de Amstel)
14u42 – flag-nl Marjolein van ’t Geloof (Le Col-Wahoo)
14u43 – flag-nl Lieke van Zeelst (Talent Cycling)
14u44 – flag-nl Lisa Müllenberg (Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch)
14u45 – flag-nl Fleur Smith (NWV Groningen)
14u46 – flag-nl Daniek Hengeveld (GT Krush Tunap)
14u47 – flag-nl Lieske Coumans (Talent Cycling)
14u48 – flag-nl Rosan Koper
14u49 – flag-nl Maureen Arens (NXTG by Experza)
14u50 – flag-nl Carola van de Wetering (GT Krush Tunap)

15u15 – flag-nl Yuli van der Molen (NXTG by Experza)
15u16 – flag-nl Eva van Agt (Le Col-Wahoo)
15u17 – flag-nl Anneleen Bosma
15u18 – flag-nl Anouska Koster (Jumbo-Visma)
15u19 – flag-nl Maaike Boogaard (UAE Team ADQ)
15u20 – flag-nl Marike Veldhuis (WV de Amstel)
15u21 – flag-nl Femke de Vries (GT Krush Tunap)
15u22 – flag-nl Nienke Wasmus (Proximus-Alphamotorhomes-Doltcini)
15u23 – flag-nl Maike van der Duin (Le Col-Wahoo)
15u24 – flag-nl Emma Boogaard (Coop-Hitec Products)
15u25 – flag-nl Ilse Pluimers (NXTG by Experza)
15u26 – flag-nl Petra Welmers (GT Krush Tunap)
15u27 – flag-nl Evy Kuijpers (Human Powered Health)
15u28 – flag-nl Karlijn Swinkels (Jumbo-Visma)
15u29 – flag-nl Juliet Eickhof (Multum Accountants)
15u30 – flag-nl Manon de Boer (NWV Groningen)

15u55 – flag-nl Anneke Dijkstra (GT Krush Tunap)
15u56 – flag-nl Loes Adegeest (IBCT)
15u57 – flag-nl Mischa Bredewold (Parkhotel Valkenburg)
15u58 – flag-nl Maud Rijnbeek (NXTG by Experza)
15u59 – flag-nl Lieke Nooijen (Parkhotel Valkenburg)
16u00 – flag-nl Shirin van Anrooij (Trek-Segafredo)
16u01 – flag-nl Riejanne Markus (Jumbo-Visma)
16u02 – flag-nl Ellen van Dijk (Trek-Segafredo)


Starttijden alle categorieën


Links

Dit artikel delen:

2 Reacties

EricV 22 juni 2022 om 16:11

Ergens een livestream ofzo?

Laatste nieuws

Materiaalzone