Starttijden individuele tijdrit Baloise Belgium Tour 2022

vrijdag 17 juni 2022 om 12:44
Starttijden individuele tijdrit Baloise Belgium Tour 2022

Lampaert - foto: Cor Vos

Overzicht

De Baloise Belgium Tour gaat vandaag verder met de 11,8 kilometer lange individuele tijdrit van Scherpenheuvel-Zichem naar Averbode. De Nederlander Tijmen Eising van VolkerWessels) mag om 14.17 uur de tijdrit aftrappen. Mads Pedersen (Trek-Segafredo), leider in de ronde, verschijnt om 16.45 uur als laatste op het startpodium. WielerFlits zet de belangrijkste starttijden op een rij.

Starttijden Nederlanders
14u17 – flag-nl Tijmen Eising (VolkerWessels)
14u19 – flag-nl Daan van Sintmaartensdijk (VolkerWessels)
14u23 – flag-nl Enzo Leijnse (Team DSM)
14u24 – flag-nl Nick van der Meer (VolkerWessels)
14u26 – flag-nl Coen Vermeltfoort (VolkerWessels)
14u27 – flag-nl Pim Ronhaar (Baloise-Trek Lions)
14u29 – flag-nl Lars van der Haar (Baloise-Trek Lions)
14u42 – flag-nl Yoeri Havik (BEAT)
14u51 – flag-nl Sven Burger (BEAT)
14u57 – flag-nl Boy van Poppel (Intermarché-Wanty-Gobert)
14u59 – flag-nl Ryan Kamp (Pauwels Sauzen-Bingoal)
15u01 – flag-nl Jasper Haest (VolkerWessels)
15u13 – flag-nl Wesley Kreder (Cofidis)
15u16 – flag-nl Stijn Daemen (BEAT)
15u29 – flag-nl Mathijs Paasschens (Bingoal Pauwels Sauces WB)
15u38 – flag-nl Fabio Jakobsen (Quick-Step Alpha Vinyl)
15u39 – flag-nl Daan Hoole (Trek-Segafredo)
15u50 – flag-nl Timo de Jong (VolkerWessels)
15u54 – flag-nl Taco van der Hoorn (Intermarché-Wanty-Gobert)
16u19 – flag-nl Oscar Riesebeek (Alpecin-Fenix)
16u39 – flag-nl Danny van Poppel (BORA-hansgrohe)

Starttijden Belgen
14u18 – flag-be Theo Bonnet (Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
14u20 – flag-be Johan Vincent (Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
14u21 – flag-be Ward Huybs (Baloise-Trek Lions)
14u25 – flag-be Dietmar Ledegen (Baloise-Trek Lions)
14u28 – flag-be Frederik Frison (Lotto Soudal)
14u31 – flag-be Guillaume Van Keirsbulck (Alpecin-Fenix)
14u32 – flag-be Gil D’Heygere (Minerva)
14u34 – flag-be Kobe Vanoverschelde (Tarteletto-Isorex)
14u36 – flag-be Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal)
14u37 – flag-be Elias Van Breussegem (Tarteletto-Isorex)
14u38 – flag-be Robby Cobbaert (Pauwels Sauzen-Bingoal)
14u39 – flag-be Christophe Noppe (Arkéa Samsic)
14u41 – flag-be Jacob Relaes (Tarteletto-Isorex)
14u43 – flag-be Sander Lemmens (Tarteletto-Isorex)
14u46 – flag-be Iljo Keisse (Quick-Step Alpha Vinyl)
14u48 – flag-be Jasper De Buyst (Lotto Soudal)
14u49 – flag-be Jens Debusschere (B&B Hotels-KTM)
14u50 – flag-be Ludovic Robeet (Bingoal Pauwels Sauces WB)
14u45 – flag-be Simon Daniels (Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
15u02 – flag-be Stefano Museeuw (Minerva)
15u04 – flag-be Thomas Joseph (Minerva)
15u05 – flag-be Sasha Weemaes (Sport Vlaanderen-Baloise)
15u06 – flag-be Gerben Thijssen (Intermarché-Wanty-Gobert)
15u09 – flag-be Yentl Vandevelde (Minerva)
15u11 – flag-be Florian Vermeersch (Lotto Soudal)
15u14 – flag-be Thijs Aerts (Baloise-Trek Lions)
15u15 – flag-be Thibaut Ponsaerts (Minerva)
15u18 – flag-be Jorre Debaele (Minerva)
15u19 – flag-be Stijn Siemons (Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
15u20 – flag-be Amaury Capiot (Arkéa Samsic)
15u26 – flag-be Benjamin Declercq (Arkéa Samsic)
15u27 – flag-be Angelo Van den Bossche (Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
15u28 – flag-be Gilles Borra (Minerva)
15u30 – flag-be Witse Meeussen (Pauwels Sauzen-Bingoal)
15u32 – flag-be Tom Van Asbroeck (Israel-Premier Tech)
15u34 – flag-be Arnaud De Lie (Lotto Soudal)
15u35 – flag-be Arjen Livyns (Bingoal Pauwels Sauces WB)
15u36 – flag-be Gianni Marchand (Tarteletto-Isorex)
15u41 – flag-be Edward Theuns (Trek-Segafredo)
15u42 – flag-be Jordi Warlop (B&B Hotels-KTM)
15u44 – flag-be Edward Planckaert (Alpecin-Fenix)
15u45 – flag-be Kenneth Vanbilsen (Cofidis)
15u46 – flag-be Jelle Wallays (Cofidis)
15u48 – flag-be Lennert Teugels (Tarteletto-Isorex)
15u52 – flag-be Andreas Goeman (Tarteletto-Isorex)
15u53 – flag-be Stan Van Tricht (Quick-Step Alpha Vinyl)
15u59 – flag-be Jenno Berckmoes (Sport Vlaanderen-Baloise)
16u00 – flag-be Michael Vanthourenhout (Pauwels Sauzen-Bingoal)
16u01 – flag-be Milan Menten (Bingoal Pauwels Sauces WB)
16u02 – flag-be Dries De Bondt (Alpecin-Fenix)
16u03 – flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
16u05 – flag-be Jordi Meeus (BORA-hansgrohe)
16u07 – flag-be Kamiel Bonneu (Sport Vlaanderen-Baloise)
16u08 – flag-be Rune Herregodts (Sport Vlaanderen-Baloise)
16u09 – flag-be Jens Schuermans (BEAT)
16u13 – flag-be Jordy Bouts (BEAT)
16u14 – flag-be Jenthe Biermans (Israel-Premier Tech)
16u16 – flag-be Sep Vanmarcke (Israel-Premier Tech)
16u18 – flag-be Thibau Nys (Baloise-Trek Lions)
16u20 – flag-be Piet Allegaert (Cofidis)
16u22 – flag-be Julian Mertens (Sport Vlaanderen-Baloise)
16u24 – flag-be Robbe Ghys (Sport Vlaanderen-Baloise)
16u31 – flag-be Loïc Vliegen (Intermarché-Wanty-Gobert)
16u33 – flag-be Yves Lampaert (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u35 – flag-be Quinten Hermans (Intermarché-Wanty-Gobert)
16u41 – flag-be Tim Wellens (Lotto Soudal)
16u43 – flag-be Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix)

Starttijden favorieten eindklassement, volgens onze voorbeschouwing
15u11 – flag-be Florian Vermeersch (Lotto Soudal)
15u25 – flag-gb Connor Swift (Arkéa Samsic)
16u03 – flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
16u19 – flag-nl Oscar Riesebeek (Alpecin-Fenix)
16u27 – flag-fr Axel Zingle (Cofidis)
16u33 – flag-be Yves Lampaert (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u35 – flag-be Quinten Hermans (Intermarché-Wanty-Gobert)
16u37 – flag-ch Mauro Schmid (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u41 – flag-be Tim Wellens (Lotto Soudal)
16u45 – flag-dk Mads Pedersen (Trek-Segafredo)

Starttijden favorieten etappezege
14u40 – flag-at Matthias Brändle (Israel-Premier Tech)
14u52 – flag-ie Ryan Mullen (BORA-hansgrohe)
15u33 – flag-de Max Walscheid (Cofidis)
15u39 – flag-nl Daan Hoole (Trek-Segafredo)
16u03 – flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
16u08 – flag-be Rune Herregodts (Sport Vlaanderen-Baloise)
16u33 – flag-be Yves Lampaert (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u37 – flag-ch Mauro Schmid (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u41 – flag-be Tim Wellens (Lotto Soudal)
16u45 – flag-dk Mads Pedersen (Trek-Segafredo)

Starttijden laatste tien renners
16u27 – flag-fr Axel Zingle (Cofidis)
16u29 – flag-be Loïc Vliegen (Intermarché-Wanty-Gobert)
16u31 – flag-fr Florian Sénéchal (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u33 – flag-be Yves Lampaert (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u35 – flag-be Quinten Hermans (Intermarché-Wanty-Gobert)
16u37 – flag-ch Mauro Schmid (Quick-Step Alpha Vinyl)
16u39 – flag-nl Danny van Poppel (BORA-hansgrohe)
16u41 – flag-be Tim Wellens (Lotto Soudal)
16u43 – flag-be Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix)
16u45 – flag-dk Mads Pedersen (Trek-Segafredo)


Dit artikel delen:

2 Reacties

pimmeesryan 17 juni 2022 om 12:58

Benieuwd wat ronhaar kan, zette in de vredes koers een goede tijdrit neer.

0
Kopinkas 17 juni 2022 om 13:53

Zoals al meegegeven bij de voorbeschouwing, gaat deze tijdrit niet van Scherpenheuvel-Zichem naar Averbode, maar is het gewoon een rondje Averbode (overigens wel weer een deelgemeente van Scherpenheuvel-Zichem)
Benieuwd wat Herregodts hier kan neerzetten.

0

Headlines

Populair

Materiaalzone