Sjoerd Bax: “Als Van der Poel een Van der Poel-dag heeft, kan hij op het NK doen wat hij wil”
Podcast In deze aflevering van de WielerFlits Podcast is Maxim terug van een welverdiende vakantie en bespreekt hij met Youri de nationaal kampioenschappen. Wat zagen de mannen in de verschillende tijdritten? Hoe gaat het koersverloop er zaterdag en zondag uitzien? En wie is Frank van den Broek? Je hoort het hier!
Naast de nationale kampioenschappen is er uiteraard ook al aandacht voor de Tour de France. Verschillende ploegen hebben namelijk al hun selecties gepresenteerd en dus is het hoog tijd dat Maxim en Youri deze teams onder de loep nemen.
Tenslotte sluit Youri af met het verhaal over CyclingClassNL (een initiatief van NOC*NSF, de KNWU en Jumbo-Visma) én komen Sjoerd Bax en Daan Hoole aan het woord. En oh ja, er is ook nog een nieuwe podcasttune. Luisteren dus!
Luister hierboven naar de podcast en abonneer je via je favoriete podcastapp.
iTunes
Spotify
RSS-feed
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen gaat over de band tussen Mathieu van der Poel en zijn opa Raymond Poulidor. Wat zijn hun gelijkenissen? Welke invloed heeft Poulidor gehad op de wielrenner en de mens Mathieu? En hoe wordt in Frankrijk aangekeken tegen MVDP? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, Jonas Vingegaard over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.