Remco Evenepoel werkt nog stevige training af in voorbereiding op WK
Remco Evenepoel is zich momenteel aan het voorbereiden op zijn grote najaarsdoelen, waaronder het WK in Montréal, met een trainingsstage in Livigno. Woensdag werkte de Belg nog een zeer zware training af met een aantal bekende Italiaanse Alpencols, zo valt te zien op zijn Strava-profiel.
De trainingsrit van Evenepoel was maar liefst 181 kilometer lang, waar de dubbele Olympisch kampioen dik zes uur over deed. De renner van Red Bull-BORA-hansgrohe overwon daarbij een duizelingwekkende 5332 hoogtemeters, niet zo gek met beklimmingen als de Passo di Gavia en de Passo del Mortirolo in je trainingsrondje. Toch behaalde hij nog een gemiddelde snelheid van 28,4 kilometer per uur.
Evenepoel vertrok al bijna drie weken geleden naar Livigno, waar hij ook trainde met Mathieu van der Poel, met wie hij in Canada de degens zal kruisen om de regenboogtrui. De wereldkampioen van 2022 zal naar verwachting de kopman zijn bij de Belgische ploeg.
Volgende week zal Evenepoel al naar Canada vertrekken voor de GP de Quebec en de GP de Montréal. Verder rijdt hij ook het EK op de weg in Slovenië en de Ronde van Lombardije.

Remco is de beste,
hup Remco
Dacht dat hij Grand Prix des Nations ook nog zou rijden trouwens.
Oh sorry, staat er ook bij.