Qhubeka ASSOS haalt ook Sergio Henao binnen

zaterdag 5 december 2020 om 11:40
Qhubeka ASSOS haalt ook Sergio Henao binnen

foto: Cor Vos

Qhubeka ASSOS, de opvolger van NTT Pro Cycling, heeft de komst bekendgemaakt van Sergio Henao. De Colombiaan verlaat na twee jaar UAE Emirates. Met de ervaren klimmer erbij bestaat de selectie van de Zuid-Afrikaanse ploeg momenteel uit 23 renners.

Henao (32) laat weten blij te zijn met zijn nieuwe ploeg. “Ik kijk ernaar uit om een cruciale rol te spelen bij het ondersteunen van mijn ploeggenoten. Ik kan niet wachten om aan deze nieuwe uitdaging te beginnen. Daarnaast wil ik ook zelf goede resultaten behalen voor mijn nieuwe ploeg en op die manier toekomstige generaties inspireren.”

Teammanager Douglas Ryder is blij met de komst van Henao, de eerste Colombiaanse renner in zijn ploeg. “Sergio is een geweldige aanvulling voor onze ploeg in de strijd om de klassementen. We kijken uit naar de impact die hij kan hebben op onze ploeg. Ik ben erg blij om hem erbij te hebben en ik kan niet wachten om hem in ons tricot te zien koersen.”

Dit artikel delen:

10 Reacties

Mohorici 5 december 2020 om 12:08

Er was eens een tijd dat Sergio Henao……

0
Brabander 5 december 2020 om 13:04

Precies. Een nogal onzichtbare coureur geworden

0
Pizzi 6 december 2020 om 04:08

…interessante bloedwaarden had.

0
Dayer Quintana 5 december 2020 om 12:17

Mijn verwachtingen van Henao waren hoog bij UAE. De jaren voordien moest hij toch vooral knechten bij Sky, maar wanneer hij de kans kreeg maakte hij het met o.a. een podiumplek in de Waalse Pijl en de eindzege in Parijs-Nice wel waar. Benieuwd of hij nu in een team met waarschijnlijk alle vrijheid opnieuw een beter niveau kan halen.

0
Cochise 5 december 2020 om 12:42

Een Colombiaan die niet voor het grote geld kiest. Ofwel echt geen andere opties ofwel ziet hij qua programma, rol binnen de ploeg en materiaal wel een opportuniteit om zich nog eens te tonen.

0
Scott Sunderland 5 december 2020 om 13:52

Ik vermoed vooral weinig goede opties hoor. Hij is meer knecht geworden. Ik denk niet dat hij de grote ploegen letterlijk voor het uitkiezen had.

0
Wheely 5 december 2020 om 13:25

Ik dacht ook in het begin van zijn carrière dat we een potentiële Vuelta winnaar hadden. Als je zijn resultaten nu bekijkt is het ook weer niet een heel slechte renner, eigenlijk gek dat hij geen Tour heeft gereden in dienst van Pogačar.

Ik wens hem en Aru veel succes bij Qhubeka.

0
krypton 5 december 2020 om 18:42

Met Nizzolo, Campenaerts, Aru en Henao hebben ze toch nog best wat aardige namen met potentiële goede uitslagen. Nu kijken of ze nog weer een beetje niveau kunnen halen in 2021.

0
john 6 december 2020 om 10:44

Denk dat ze meer resultaten zullen behalen dan de Waalse kruideniers ploeg

0
IlPirata 6 december 2020 om 11:19

Redelijke knecht voor Pozzovivo bergop.

0

Laatste nieuws

Populair

Materiaalzone