Overzicht: Wielertransfers 2018

Door , vrijdag 13 oktober 2017 om 12:00
Overzicht: Wielertransfers 2018

Bjorg Lambrecht - foto: Sirotti

De eerste transfermaand in het wielrennen zit erop. Vele renners en ploegen maakten hun nieuwe werkgevers en werknemers voor 2018 al bekend. WielerFlits bundelt al deze aankondigingen in een wielertransferoverzicht. Hierin zijn alleen de reeds bevestigde en officiële transfers van WorldTour- en ProContinentale-teams.

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:
flag-fr Clément Venturini (Cofidis)
flag-fr Tony Gallopin (Lotto Soudal)
flag-fr Benoît Cosnefroy (Chambéry CF, per 01/08/2017)*
flag-ch Silvan Dillier (BMC)

UIT:
flag-it Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)
flag-no Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy)
flag-fr Christophe Riblon (n.n.b.)
flag-ca Hugo Houle (Astana)

flag-kz Astana
IN:
flag-es Omar Fraile (Dimension Data)
flag-dk Magnus Cort Nielsen (Orica-Scott)
flag-it Davide Villella (Cannondale-Drapac)
flag-cz Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice)
flag-ca Hugo Houle (AG2R La Mondiale)
flag-kz Yevgeniy Gidich (Vino-Astana Motors)*

UIT:
flag-it Paolo Tiralongo (Stopt)

flag-bh Bahrain Merida
IN:
flag-es Gorka Izagirre (Movistar)
flag-si Matej Mohoric (UAE Emirates)
flag-si Kristijan Koren (Cannondale-Drapac)
flag-at Hermann Pernsteiner (Amplatz-BMC)
flag-it Domenico Pozzovivo (AG2R La Mondiale)

UIT:
flag-es Javier Moreno (Delko-Marseille Provence-KTM)
flag-es Jon Ander Insausti (n.n.b.)
flag-cz Ondrej Cink (n.n.b.)
flag-si Janez Brajkovic (n.n.b.)

flag-us BMC
IN:
flag-it Alberto Bettiol (Cannondale-Drapac)
flag-be Jurgen Roelandts (Lotto Soudal)
flag-be Nathan Van Hooydonck (BMC Development, vanaf 01/07/17)*
flag-au Simon Gerrans (Orica-Scott)
flag-nz Patrick Bevin (Cannondale-Drapac)

UIT:
flag-fr Amaël Moinard (Fortuneo Oscaro)
flag-it Manuel Senni (Bardini-CSF)
flag-it Daniel Oss (BORA-hansgrohe)
flag-it Manuel Quinziato (Stopt)
flag-ch Silvan Dillier (Ag2R La Mondiale)
flag-be Ben Hermans (Israel Cycling Academy)
flag-ch Martin Elmiger (stopt)
flag-es Samuel Sánchez (stopt/geschorst)

flag-de BORA-hansgrohe
IN:
flag-it Daniel Oss (BMC)
flag-gb Peter Kennaugh (Sky)
flag-it Davide Formolo (Cannondale-Drapac)
flag-at Felix Großschartner (CCC Sprandi Polkowice)

UIT:
flag-nz Shane Archbold (n.n.b.)
flag-cz Jan Bárta (n.n.b.)
flag-de Silvo Herklotz (Burgos-BH)
flag-pt José Mendes (Burgos-BH)

flag-za Dimension Data
IN:
flag-za Nicholas Dlamini (Dimension Data for Qhubeka)*
flag-za Louis Meintjes (UAE Emirates)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Cannondale-Drapac)
flag-gb Scott Davies (Wiggins)*

UIT:
flag-es Omar Fraile (Astana)
flag-au Nathan Haas (Katusha-Alpecin)
flag-us Tyler Farrar (Stopt)
flag-it Kristian Sbaragli (Israel Cycling Academy)

flag-us EF Education First-Drapac powered by Cannondale
IN:
flag-us Logan Owen (Axeon Hagens Berman)*
flag-it Sacha Modolo (UAE Emirates)
flag-gb Daniel McLay (Fortuneo-Oscaro)
flag-co Daniel Felipe Martínez (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-au Mitchell Docker (Orica-Scott)

UIT:
flag-it Alberto Bettiol (BMC)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-si Kristijan Koren (Bahrain Merida)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)
flag-us Andrew Talansky (Stopt)
flag-ie Ryan Mullen (Trek-Segafredo)
flag-nl Wouter Wippert (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Dylan van Baarle (Sky)
flag-lv Toms Skujiņš (Trek-Segafredo)
flag-nz Patrick Bevin (BMC)

flag-fr FDJ
IN:
flag-nl Ramon Sinkeldam (Sunweb)
flag-at Georg Preidler (Sunweb)
flag-fr Benjamin Thomas (Armée de Terre)*
flag-fr Valentin Madouas (Team U Nantes Atlantique)*
flag-fr Bruno Armirail (Armée de Terre)*
flag-fr Romain Seigle (CC Etúpes)*
flag-ca Antoine Duchesne (Direct Energie)

UIT:
flag-no Odd Christian Eiking (Wanty-Groupe Gobert)
flag-fr Marc Fournier (Vital Concept)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept)
flag-fr Kévin Réza (Vital Concept)
flag-fr Johan Le Bon (Vital Concept)
flag-fr Jérémy Maison (Fortuneo-Oscaro)
flag-fr Cédric Pineau (Stopt)
flag-fr Arnaud Courteille (Vital Concept)

flag-ch Katusha-Alpecin
IN:
flag-au Nathan Haas (Dimension Data)
flag-us Ian Boswell (Sky)
flag-it Matteo Fabbro (CT Friuli)*
flag-de Marcel Kittel (Quick-Step Floors)
flag-gb Alex Dowsett (Movistar)
flag-be Steff Cras (BMC Development)*
flag-za Willie Smit (C.C.Rias Baixas)*

UIT:
flag-es Ángel Vicioso (Stopt)
flag-no Alexander Kristoff (UAE Emirates)
flag-ee Rein Taaramäe (Direct Energie)
flag-dk Michael Mørkøv (Quick-Step Floors)
flag-no Sven Erik Bystrøm (UAE Emirates)
flag-es Alberto Losada (n.n.b.)
flag-ru Matvey Mamykin (Burgos-BH)

flag-be Lotto Soudal
IN:
flag-be Jens Keukeleire (Orica-Scott)
flag-be Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo)
flag-be Bjorg Lambrecht (Lotto Soudal U23)*
flag-be Harm Vanhoucke (Lotto Soudal U23 – per 1 juli 2018)*
flag-be Lawrence Naesen (WB-Veranclassic-Aqua Protect)*

UIT:
flag-fr Tony Gallopin (AG2R La Mondiale)
flag-be Jurgen Roelandts (BMC)
flag-be Kris Boeckmans (Vital Concept)
flag-be Louis Vervaeke (Sunweb)
flag-be Sean De Bie (Vérandas Willems-Crelan)
flag-es Rafael Valls (Movistar)
flag-be Bart Declerq (Wanty-Groupe Gobert)

flag-nl LottoNL-Jumbo
IN:
flag-nl Pascal Eenkhoorn (BMC Development) *
flag-us Neilson Powless (Axeon Hagens Berman)*
flag-us Sepp Kuss (Rally Cycling)*
flag-nl Danny van Poppel (Sky)

UIT:
flag-be Jurgen Van den Broeck (Stopt)
flag-nl Steven Lammertink (Vital Concept)
flag-nl Twan Castelijns (n.n.b.)
flag-nl Martijn Keizer (n.n.b.)
flag-us Alexey Vermeulen (n.n.b.)
flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)

flag-es Movistar
IN:
flag-es Jaime Roson (Caja Rural-RGA Seguros)
flag-ar Eduardo Sepúlveda (Fortuneo-Oscaro)
flag-es Mikel Landa (Sky)
flag-es Jaime Castrillo (Lizarte)*
flag-es Rafael Valls (Lotto Soudal)
flag-es Sergio Samitier (Lizarte)*

UIT:
flag-es Gorka Izagirre (Bahrain Merida)
flag-it Adriano Malori (Stopt)
flag-es Jonathan Castroviejo (Sky)
flag-au Rory Sutherland (UAE Emirates)
flag-gb Alex Dowsett (Katusha-Alpecin)
flag-es Jésus Herrada (Cofidis)
flag-es José Herrada (Cofidis)

flag-au Orica-Scott
IN:
flag-es Mikel Nieve (Sky)
flag-au Cameron Meyer (elite-2)
flag-it Matteo Trentin (Quick-Step Floors)
flag-nz Jack Bauer (Quick-Step Floors)
flag-au Lucas Hamilton (Mitchelton-Scott)*

UIT:
flag-be Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
flag-dk Magnus Cort Nielsen (Astana)
flag-es Rubén Plaza (Israel Cycling Academy)
flag-au Simon Gerrans (BMC)
flag-au Mitchel Docker (EF Education First-Drapac)

flag-be Quick-Step Floors
IN:
flag-fr Florian Sénéchal (Cofidis)
flag-ec Jhonatan Narvaez (Axeon Hagens Berman)*
flag-it Elia Viviani (Sky)
flag-nl Fabio Jakobsen (SEG Academy Racing)*
flag-dk Michael Mørkøv (Katusha-Alpecin)
flag-gb James Knox (Wiggins)*
flag-co Álvaro José Hodeg (Coldeportes-Claro)*

UIT:
flag-be Tom Boonen (Stopt)
flag-it Matteo Trentin (Orica-Scott)
flag-de Marcel Kittel (Katusha-Alpecin)
flag-es David De la Cruz (Sky)
flag-be Julien Vermote (Dimension Data)
flag-ie Daniel Martin (UAE Emirates)
flag-nz Jack Bauer (Orica-Scott)
flag-it Gianluca Brambilla (Trek-Segefredo)

flag-gb Sky
IN:
flag-es David De la Cruz (Quick-Step Floors)
flag-es Jonathan Castroviejo (Movistar)
flag-co Egan Arley Bernal (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-ru Pavel Sivakov (BMC Development)*
flag-no Kristoffer Halvorsen (Joker-Icopal)*
flag-gb Christoffer Lawless (Axeon Hagens Berman)*
flag-nl Dylan van Baarle (Cannondale-Drapac)

UIT:
flag-gb Peter Kennaugh (BORA-Hansgrohe)
flag-es Mikel Nieve (Orica-Scott)
flag-us Ian Boswell (Katusha-Alpecin)
flag-es Mikel Landa (Movistar)
flag-it Elia Viviani (Quick-Step Floors)
flag-nl Danny van Poppel (LottoNL-Jumbo)

flag-de Sunweb
IN:
flag-nl Martijn Tusveld (Roompot-Nederlandse Loterij)*
flag-be Louis Vervaeke (Lotto Soudal)
flag-be Edward Theuns (Trek-Segafredo)
flag-au Jai Hindley (Mitchelton-Scott)*
flag-au Michael Storer (Mitchelton-Scott)*

UIT:
flag-nl Ramon Sinkeldam (FDJ)
flag-at Georg Preidler (FDJ)
flag-fr Warren Barguil (Fortuneo-Oscaro)
flag-be Bert De Backer (Vital Concept)
flag-be Zico Waeytens (Vérandas Willems-Crelan)
flag-no Sindre Skjøstad Lunke (Fortuneo-Oscaro)

flag-us Trek-Segafredo
IN:
flag-nz Alex Frame (JLT Condor)*
flag-ie Ryan Mullen (Cannondale-Drapac)
flag-it Gianluca Brambilla (Quick-Step Floors)
flag-dk Niklas Eg (Virtu Cycling)*
flag-lv Toms Skujiņš (Cannondale-Drapac)
flag-et Tsgabu Grmay (UAE Emirates)
flag-it Nicola Conci (Zalf Euromobil Désirée Fior)*

UIT:
flag-es Haimar Zubeldia (Stopt)
flag-es Alberto Contador (Stopt)
flag-es Jésus Hernández (Stopt)
flag-be Edward Theuns (Sunweb)
flag-it Marco Coledan (n.n.b.)
flag-pt André Cardoso (voorlopig geschorst)

flag-ae UAE Emirates
IN:
flag-no Alexander Kristoff (Katusha-Alpecin)
flag-au Rory Sutherland (Movistar)
flag-ie Daniel Martin (Quick-Step Floors)
flag-no Sven Erik Bystrøm (Katusha-Alpecin)
flag-by Aliaksandr Riabushenko (Palazzago Soligo Amarù Sirio)*

UIT:
flag-si Matej Mohoric (Bahrain Merida)
flag-za Louis Meintjes (Dimension Data)
flag-it Andrea Guardini (Bardiani-CSF)
flag-it Sacha Modolo (EF Education First-Drapac)
flag-et Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)
flag-si Marko Kump (CCC Sprandi Polkowice)


flag-it Androni Giocattoli-Sidermec-Bottecchie
IN:
flag-it Manuel Belletti (Wilier Triestina-Selle Italia)

UIT:
flag-co Egan Arley Bernal (Sky)
flag-it Alessio Taliani (n.n.b.)

flag-ie Aqua Blue Sport
IN:
flag-ie Edward Dunbar (Axeon Hagens Berman)*
flag-dk Casper Pedersen (Giant-Castelli)*

UIT:

flag-it Bardiani-CSF
IN:
flag-it Manuel Senni (BMC)
flag-it Andrea Guardini (UAE Emirates)
flag-it Daniel Savini (Maltinti Lampadari – Banca di Cambi)*
flag-it Giovanni Carboni (Colpack)*

UIT:
flag-it Stefano Pirazzi (Ontslagen, dopingschorsing)
flag-it Nicola Ruffoni (Ontslagen, dopingschorsing)
flag-it Edoardo Zardini (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-it Simone Velasco (Wilier Triestina-Selle Italia)

flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:
flag-it Danilo Celano (Amore&Vita, vanaf 01/08/2017)
flag-es Christian Rodríguez (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-es Julen Amezqueta (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-co Nelson Andres Soto (Coldeportes-Claro)*
flag-es Gonzalo Serrano (Caja Rural-Seguros RGA U23)*
flag-es Álvaro Cuadros (Caja Rural-Seguros RGA U23)*
flag-fr Yannis Yssaad (Armée de Terre)*

UIT:
flag-es Jaime Roson (Movistar)
flag-ru Yuri Trofimov (n.n.b.)
flag-es Diego Rubio (Burgos-BH)
flag-es Hector Sáez (Euskadi-Murias)

flag-pl CCC Sprandi Polkowice
IN:
flag-pt Amauro Antunes (W52/FC Porto)
flag-pl Paweł Cieślik (Elkov-Author)
flag-si Marko Kump (UAE Emirates)

UIT:
flag-cz Jan Hirt (Astana)
flag-at Felix Großschartner (BORA-hansgrohe)
flag-pl Marcin Białobłocki (n.n.b)
flag-pl Mateusz Taciak (stopt)
flag-bu Nikolay Mihaylov (Delko-Marseille Provence-KTM)

flag-fr Cofidis
IN:
flag-be Bert Van Lerberghe (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-es Jésus Herrada (Movistar)
flag-es José Herrada (Movistar)
flag-fr Victor Lafay (Bourg-en-Bresse Ain)*

UIT:
flag-fr Clément Venturini (A2GR La Mondiale)
flag-fr Jérôme Cousin (Direct Energie)
flag-fr Florian Sénéchal (Quick-Step Floors)
flag-fr Yoann Bagot (Vital Concept)
flag-be Jonas Van Genechten (Vital Concept)

flag-fr Delko-Marseille Provence-KTM
IN:
flag-au Brenton Jones (JTL Condor)
flag-fr Jérémy Leveau (Roubaix Lille Metropole)*
flag-fr Lucas De Rossi (VC La Pomme Marseille)*
flag-fr Julien Trarieux (AVC Aix-en-Provence)*
flag-fr Alexis Guerin (V.C.Rouen 76)*
flag-it Iuri Filosi (Nippo-Vini Fantini)
flag-es Javier Moreno (Bahrain Merida)
flag-pl Przemysław Kasperkiewicz (An Post-ChainReaction)*
flag-bu Nikolay Mihaylov (CCC Sprandi Polkowice)

UIT:
flag-fr Yoann Paillot (St. Michel-Auber 93)
flag-fr Quentin Pacher (Vital Concept)
flag-es Mikel Aristi (Euskadi-Murias)
flag-dk Asbjørn Kragh Andersen (Virtu Cycling)
flag-fr Romain Lemarchand (stopt)
flag-fr Thierry Hupond (stopt)
flag-fr Rémy Di Grégorio (stopt)

flag-fr Direct Energie
IN:
flag-fr Axel Journiaux (Vendée U)*
flag-fr Simon Sellier (Vendée U)*
flag-fr Jérôme Cousin (Cofidis)
flag-ee Rein Taaramäe (Katusha-Alpecin)
flag-fr Damien Gaudin (Armée de Terre)

UIT:
flag-fr Thomas Voeckler (Stopt)
flag-fr Fabrice Jeandesboz (Stopt)
flag-fr Bryan Coquard (Vital Concept)
flag-fr Julien Morice (Vital Concept)
flag-ca Antoine Duchesne (FDJ)

flag-fr Fortuneo-Oscaro
IN:
flag-fr Warren Barguil (Sunweb)
flag-fr Amaël Moinard (BMC)
flag-fr Jérémy Maison (FDJ)
flag-nl Bram Welten (BMC Development)*
flag-fr Clement Russo (Team Probikeshop Saint-Etienne Loir)*
flag-fr Adrien Garel (V.C.Pays de Loudeac)*
flag-no Sindre Skjøstad Lunke (Sunweb)

UIT:
flag-fr Arnold Jeannesson (Stopt)
flag-ar Eduardo Sepúlveda (Movistar)
flag-be Boris Vallée (Wanty-Groupe Gobert)
flag-fr Erwann Corbel (Vital Concept)
flag-gb Daniel McLay (EF Education First-Drapac)
flag-fr Francis Mourey (n.n.b.)

flag-br Funvic/Brasil
IN:

UIT:
flag-es
Jordí Simón (Burgos-BH)

flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:
flag-ru Sergey Shilov (Lokosphinx)
flag-ru Nicolay Cherkasov (Gazprom-RusVelo U23)*

UIT:
flag-ru Aydar Zakarin (Lokosphinx)

flag-il Israel Cycling Academy
IN:
flag-be Ben Hermans (BMC)
flag-es Rubén Plaza (Orica-Scott)
flag-no Sondre Holst Enger (AG2R La Mondiale)
flag-no August Jensen (Coop-Øster Hus)*
flag-co Edwin Avila (Illuminate)
flag-il Guy Niv (Israel Cycling Academy U23)*
flag-tu Ahmet Örken (Torku Şekerspor)*
flag-it Kristian Sbaragli (Dimension Data)

UIT:

flag-co Manzana Postobón
IN:
flag-co Jordan Arley Parra (EPM)*

UIT:

flag-it Nippo-Vini Fantini
IN:
flag-it Damiano Cima (Viris Maserati-Sisal-Chiaravall)*
flag-it Imerio Cima (Viris Maserati-Sisal-Chiaravall)*

UIT:
flag-co Julian Arredondo (n.n.b.)

flag-us Novo Nordisk
IN:

UIT:
flag-nl Martijn Verschoor (stopt)

flag-nl Roompot-Nederlandse Loterij
IN:
flag-nl Jan-Willem van Schip (Delta Cycling Rotterdam)*
flag-nl Hartthijs de Vries (SEG Racing Academy)*
flag-nl Robbert de Greef (Baby-Dump)
flag-nl Wouter Wippert (Cannondale-Drapac)

UIT:
flag-nl Jens Mouris (Stopt)
flag-nl Martijn Tusveld (Sunweb)
flag-nl Berden de Vries (n.n.b.)
flag-nl André Looij (n.n.b.)
flag-nl Raymond Kreder (n.n.b.)

flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:
flag-be Milan Menten (Lotto Soudal U23)*
flag-be Jordi Warlop (EFC – L&R – Vulsteke)*
flag-be Robbe Ghys (Lotto Soudal U23)*
flag-be Aaron Verwilst (Lotto Soudal U23)*
flag-be Matthias Van Gompel (Lotto Soudal U23)*
flag-be Emiel Planckaert (Lotto Soudal U23)*

UIT:
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-be Stijn Steels (Vérandas Willems-Crelan)
flag-be Jarl Salomein (stopt)
flag-be Jens Wallays (stopt)
flag-be Eliot Lietaer (WB-Veranclassic-Aqua Protect)

flag-us UnitedHealthcare
IN:
flag-us Eric Marcotte (Cylance)
flag-ro Serghei Tvetcov (JellyBelly)

UIT:
flag-us Daniel Summerhill (Zelf ontslag genomen)
flag-nz Gregory Henderson (Stopt)
flag-us Christopher Jones (n.n.b.)

flag-be Vérandas Willems-Crelan
IN:
flag-be Stijn Steels (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Zico Waeytens (Sunweb)
flag-be Sean De Bie (Lotto Soudal)
flag-be Senne Leysen (Lotto Soudal U23)*

UIT:
flag-be Timothy Dupont (Wanty-Groupe Gobert)
flag-be Christope Premont (stopt)
flag-be Gaetan Bille (n.n.b.)
flag-be Otto Vergaerde (n.n.b.)

flag-fr Vital Concept (nieuwe ploeg)
IN:
flag-fr Yoann Bagot (Cofidis)
flag-be Kris Boeckmans (Lotto Soudal)
flag-fr Bryan Coquard (Direct Energie)
flag-fr Erwann Corbel (Oscaro-Fortuneo)
flag-fr Arnaud Courteille (FDJ)
flag-be Bert De Backer (Sunweb)
flag-fr Corentin Ermenault (Wiggins)*
flag-fr Marc Fournier (FDJ)
flag-fr Adrien Garal (V.C.Pays de Loudeac)*
flag-nl Steven Lammertink (LottoNL-Jumbo)
flag-fr Johan Le Bon (FDJ)
flag-fr Jérémy Lecroq (Roubaix Lille Metropole)*
flag-fr Lorrenzo Manzin (FDJ)
flag-fr Julien Morice (Direct Energie)
flag-fr Justin Mottier (V.C.Pays de Loudeac)*
flag-ch Patrick Müller (BMC Development)*
flag-fr Quentin Pacher (Delko-Marseille Provence-KTM)
flag-fr Kévin Réza (FDJ)
flag-fr Tanguy Turgis (BMC Development)*
flag-be Jonas Van Genechten (Cofidis)

flag-be Wanty-Groupe Gobert
IN:
flag-no Odd Christian Eiking (FDJ)
flag-be Boris Vallée (Fortuneo-Oscaro)
flag-be Timothy Dupont (Vérandas Willems-Crelan)
flag-be Bart Declerq (Lotto Soudal)

UIT:
flag-be Kenny Dehaes (WB-Veranclassic-Aqua Protect)
flag-fr Guillaume Levarlet (St.Michel-Auber 93)
flag-be Robin Stenuit (n.n.b.)

flag-be WB-Veranclassic-Aqua Protect
IN:
flag-be Kenny Dehaes (Wanty-Groupe Gobert)
flag-be Julien Mortier (AGO-Aqua Service)*
flag-be Eliot Lietaer (Sport Vlaanderen-Baloise)

UIT:
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)
flag-be Roy Jans (n.n.b.)
flag-be Oliver Pardini (n.n.b)
flag-be Tom Derniers (n.n.b.)

flag-it Wilier Triestina-Selle Italia
IN:
flag-it Luca Raggio (Viris Maserati-Sisal-Chiaravall)*
flag-it Simone Bevilacqua (Zalf Euromobil Désirée Fior)*
flag-it Edoardo Zardini (Bardiani-CSF)
flag-it Simone Velasco (Bardiani-CSF)
flag-it Massimo Rosa (Hopplà-Petroli Firenze)*

UIT:
flag-es Christian Rodríguez (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Julen Amezqueta (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-ve Gilbert Ducournau (n.n.b.)
flag-it Andrea Fedi (Stopt)
flag-co Daniel Felipe Martínez (EF Education First-Drapac)


* = neoprof

Als WielerFlits een officieel bevestigde transfer, bekendgemaakt door de renner zelf of door de ploeg, gemist heeft, laat het weten in de reactie met een link naar de bron.

Dit artikel delen:

86 Reacties

Jorrit4561 2 augustus 2017 om 09:06

Thnx, fixed

Chrys 2 augustus 2017 om 09:06

Thnx, fixed

Fijn overzicht verder!

Laatste man 2 augustus 2017 om 09:15

@redactie.
Top dit!

De adelaar van Toledo 2 augustus 2017 om 09:23

Transfernieuwtje.
Louis Verhelst (ex Cofidis) rijdt volgend jaar bij Tarteletto-Isorex.

Mwielerfan 2 augustus 2017 om 09:24

Misschien leuk om links naar de artikelen waar meer gemeld wordt te plaatsen?

Romāns Vainšteins 2 augustus 2017 om 09:35

Voeckler nokt ermee , jammer toch. Gaan we die al vlug bekkentrekkend uit het portier zien hangen, uitgenast genoeg om de wagen in te gaan toch ?

nederbelg 2 augustus 2017 om 09:39

@rv
Hij zou de hoofdrol gaan spelen in een Louis de Funès-biopic, heb ik gehoord…

Ben Hermans-vraagje: gisteren schreef iemand tot mijn verwondering dat die naar Lotto-Soudal zou trekken. Iemand meer nieuws?

Wheely 2 augustus 2017 om 09:47

Tom Boonen stop?! Dat is me geheel ontgaan.

Leukefans 2 augustus 2017 om 09:49

@Adelaar
Bedankt voor je bijdrage, maar heb je ook een bron? Niet dat ik je niet wil geloven, maar het gonst op het internet van de geruchten op dit moment en die krijgen voor mij toch echt pas waarde als ze door een betrouwbare bron bevestigd kunnen worden.

@Nederbelg:
Hetzelfde als hierboven: het zou een opmerkelijke transfer zijn, maar iedereen kan hier natuurlijk om het even wat schrijven.

SteVwonder 2 augustus 2017 om 10:09

toevoegen: Martijn Tusveld gaat naar Sunweb.

lepel 2 augustus 2017 om 10:09

Martijn Tusveld naar Sunweb volgens de twitter van Sunweb.

edit: zie boven :)

vluggejapie 2 augustus 2017 om 10:13

Dit overzicht is wat completer:

http://www.cyclingfever.com/transfers.html

Bergje over 2 augustus 2017 om 10:57

Ben benieuwd wie volgend jaar de wildcards krijgt voor de tour met al die Franse teams (kijkende naar mogelijke transfers). Cofidis, fortuneo, direct energie en vital concept?

Chasse_patate 2 augustus 2017 om 11:47

Castroviejo van Movistar naar sky hoorde ik.

tdv21 2 augustus 2017 om 12:17

Hermans naar Lotto-Soudal lijkt me een topdeal. Moet nu veel te vaak knechten voor mindere kopmannen (lees Van Garderen). Zit zeker een top10 voor grote rondes inen weet wat winnen is. Spijtig dat hij daar op zijn 30e pas achterkomt.

Polleke 2 augustus 2017 om 13:09

Bettol naar BMC…

Gielat 2 augustus 2017 om 14:46

Leegloop bij Cannondale? (Cyclingfever)

De adelaar van Toledo 2 augustus 2017 om 16:16

@Leukefans: Via de Facebook pagina van de manager bij Tarteletto-Isorex.

IlPirata 2 augustus 2017 om 20:03

Toch begrijp ik Barguil niet, want bij het kleine Fortuneo krijgt hij nooit genoeg steun in de bergen om een goed klassement te rijden. Hij wist natuurlijk dat Dumoulin waarschijnlijk komende tour gaat rijden en dat wilde hij voor zijn. Vooral een franse ploeg wilde hij dus, maar qua ondersteuning zal het matig zijn.

boehoe 2 augustus 2017 om 20:13

@redactie Dat Lammertink vertrekt bij TLJ melden jullie wel als nieuws maar staat niet in dit overzicht.

nederbelg 2 augustus 2017 om 21:13

Over Gallopin:
https://www.demorgen.be/sport/tony-gallopin-ruilt-lotto-soudal-voor-ag2r-bd480d38/
Naesen bijstaan, ik wil het wel even zien… een goeie Gallopin gaat altijd zijn eigen kans, dat zagen we ook al in de Tour.
Maar wat een weelde aan aanvallers bij AG2R. Maakt me wel benieuwd naar de intenties van Bakelants.

carlieman 2 augustus 2017 om 21:29

Jens keukeleire heeft op zijn eigen Facebook een bericht gedeeld over zijn overgang naar lotto soudal. Dat lijkt me dus ook al redelijk definitief

hnac 2 augustus 2017 om 21:40

Met de nieuwe Franse ploeg en sterkere bestaande proconti’s is Wanty in de tour helaas een eenmalig gebeuren

r525 2 augustus 2017 om 21:44

@redactie
Direct Energie heeft al Simon Sellier en Axel Journiaux aangekondigd van opleidingsploeg Vendee U

Covadonga 2 augustus 2017 om 22:41

Overzicht op cyclingfever is echt top. Ik zou als wielerflits daar naar toe verwijzen, als dat mag/kan.

Reactie plaatsen

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.