Nationale kampioenschappen 2019: Overzicht tijdrijden
We zijn aanbeland in juni en dat betekent dat de nationale kampioenschappen weer her en der verspreid staan op de kalender. WielerFlits bundelt in dit bericht de verschillende nieuwe dragers van hun nationale tricot in de tijdritten. Een handig overzicht, zodat je straks precies kunt zien wie er in een fonkelnieuw truitje zijn of haar chrono’s afwerkt.
Nationaal kampioenschap tijdrijden Servië (28-6)
Ognjen Ilic in 36:41
Veljko Stojnic op 0:50
Stevan Klisuric op 1:58
Nationaal kampioenschap tijdrijden Finland (28-6)
Ukko Peltonen in 43:17
Matti Helminen op 0:38
Oskar Vainionpaa op 0:46
Nationaal kampioenschap tijdrijden Brazilië (28-6)
Andre Eduardo Gohr in 37:30
Cristian Egidio Da Rosa op 0:25
Rodrigo Nascimento op 0:30
Nationaal kampioenschap tijdrijden Roemenië (28-6)
Serghei Tvetcov (Floyd’s Pro Cycling) in 41:59
Daniel Crista (Giotti Victoria-Palomar) op 0:48
Eduard Michael Grosu (Delko Marseille Provence) op 0:50
Nationaal kampioenschap tijdrijden Canada (28-6)
Rob Britton (Rally-UHC) in 42:54
Svein Tuft (Rally-UHC) op 0:14
Adam Roberge (Elevate-KHS) op 1:06
Nationaal kampioenschap tijdrijden Luxemburg (28-6)
Bob Jungels (Deceuninck-Quick-Step) in 21:34
Tom Wirtgen (Wallonie Bruxelles) op 1:07
Ivan Centrone (Differdange-GeBa) op 1:09
Nationaal kampioenschap tijdrijden Duitsland (28-6)
Tony Martin (Jumbo-Visma) in 39:11
Nils Politt (Katusha Alpecin) op 0:18
Jasha Sütterlin (Movistar) op 1:00
Nationaal kampioenschap tijdrijden Spanje (28-6)
Jonathan Castroviejo (Ineos) in 46:01
Pello Bilbao (Astana) op 0:49
Gorka Izagirre (Astana) op 1:28
Nationaal kampioenschap tijdrijden Italië (28-6)
Filippo Ganna (Ineos) in 41:21
Alberto Bettiol (EF Education First) op 0:01
Alessandro De Marchi (CCC) op 0:27
Nationaal kampioenschap tijdrijden Polen (28-6)
Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe) in 39:32
Kamil Gradek (CCC) op 0:45
Marcin Białobłocki op 0:58
Nationaal kampioenschap tijdrijden Portugal (28-6)
José Gonçalves (Katusha Alpecin) in 42:46
Domingos Gonçalves (Caja Rural-Seguros RGA) op 0:21
Antonio Carvalho (W52/FC Porto) op 1:03
Nationaal kampioenschap tijdrijden Litouwen (28-6)
Gediminas Bagdonas (AG2R La Mondiale) in 43:48
Evaldas Šiškevičius (Delko Marseille Provence) op 1:28
Ramūnas Navardauskas (Delko Marseille Provence) op 1:52
Nationaal kampioenschap tijdrijden Eritrea (28-6)
Amanuel Ghebreigzabhier (Dimension Data)
Sirak Tesfom
Merhawi Kudus (Astana)
Nationaal kampioenschap tijdrijden Hongarije (27-6)
Attila Valter (CCC Development Team) in 46:35
János Pelikán (Pannon Cycling Team) op 2:15
Barnabás Peák (SEG Racing Academy) op 2:57
Nationaal kampioenschap tijdrijden Ethiopië (27-6)
Tsgabu Grmay (Mitchelton-Scott) in 46:39
Temesgen Buru op 1:24
Berekt Dasalegn op 2:08
Nationaal kampioenschap tijdrijden Estland (27-6)
Rein Taaramäe (Direct Energie) in 36:28
Karl Patrick Lauk (Groupama-FDJ U23) op 0:59
Oskar Nisu op 1:21
Nationaal kampioenschap tijdrijden Ierland (27-6)
Ryan Mullen (Trek-Segafredo) in 50:24
Eddie Dunbar (Team Ineos) op 0:52
Craig McAuley op 3:53
Nationaal kampioenschap tijdrijden Oekraïne (27-6)
Mark Padun (Bahrain Merida) in 49:39
Andriy Vasylyuk (Kyiv Capital Team) op 0:49
Oleksandr Golovash (Sharjah Team) op 1:47
Nationaal kampioenschap tijdrijden Verenigde-Staten (27-6)
Ian Garrison (Hagens Berman Axeon) in 42:58
Neilson Powless (Jumbo-Visma) op 0:20
George Simpson (Elevate-KHS Pro Cycling) op 0:51
Nationaal kampioenschap tijdrijden Noorwegen (27-6)
Andreas Leknessund (Uno-X)
Iver Knotten (Joker Icopal)
Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)
Nationaal kampioenschap tijdrijden Denemarken (27-6)
Kasper Asgreen (Deceuninck-Quick-Step) in 46:03
Martin Toft Madsen (BHS-Almeborg-Bornholm) op 0:24
Johan Price-Pejtersen (ColoQuick) op 0:45
Nationaal kampioenschap tijdrijden België (27-6)
Wout van Aert (Jumbo-Visma) in 44:47
Yves Lampaert (Deceuninck-Quick-Step) op 0:32
Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step) op 0:39
Nationaal kampioenschap tijdrijden Frankrijk (27-6)
Benjamin Thomas (Groupama-FDJ) in 58:54
Stéphane Rossetto (Cofidis) op 1:09
Julien Antomarchi (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole) op 1:47
Nationaal kampioenschap tijdrijden Groot-Brittannië (27-6)
Alex Dowsett (Katusha-Alpecin) in 49:25
John Archibald (Ribble Pro Cycling) op 0:06
Steve Cummings (Dimension Data) op 0:27
Nationaal kampioenschap tijdrijden Slowakije (27-6)
Ján Andrej Cully (Dukla Banska Bystrica) in 54:24
Marek Čanecký (Dukla Banska Bystrica) op 1:12
Patrik Tybor (Dukla Banska Bystrica) op 1:26
Nationaal kampioenschap tijdrijden Tsjechië (27-6)
Jan Bárta (Elkov-Author) in 51:01
Josef Černý (CCC) op 0:33
Petr Vakoč (Deceuninck-Quick-Step) op 1:16
Nationaal kampioenschap tijdrijden Letland (27-6)
Krists Neilands (Israel Cycling Academy) in 39:32
Aleksejs Saramotins (Interpro Cycling Academy) op 0:32
Eriks Toms Gavars (Amore & Vita-Prodir) op 2:42
Nationaal kampioenschap tijdrijden Rusland (27-6)
Artem Ovechkin (Terengganu)
Anton Vorobyev (Gazprom-Rusvelo)
Artem Nych (Gazprom-Rusvelo)
Nationaal kampioenschap tijdrijden Japan (27-6)
Nariyuki Masuda (Utsunomiya Blitzen) in 56:05
Atsushi Oka (Utsunomiya Blitzen) op 0:11
Fumiyuki Beppu (Trek-Segafredo) op 0:13
Nationaal kampioenschap tijdrijden Nederland (26-6)
Jos van Emden (Jumbo-Visma) in 46:59
Sebastian Langeveld (EF Education First) op 0:08
Dylan van Baarle (Ineos) op 0:27
Nationaal kampioenschap tijdrijden Zwitserland (26-6)
Stefan Küng (Groupama-FDJ) in 35:54
Marc Hirschi (Sunweb) op 0:46
Reto Hollenstein (Katusha Alpecin) op 0:56
Nationaal kampioenschap tijdrijden Iran (26-6)
Saeeid Safarzadeh in 38:45
Behnam Ariyan op 0:02
Mohammad Rajablou op 1:17
Nationaal kampioenschap tijdrijden Kazachstan (26-6)
Alexey Lutsenko (Astana) in 49:50
Dmitriy Gruzdev (Astana) op 1:10
Daniil Fominykh (Astana) op 1:31
Nationaal kampioenschap tijdrijden Ecuador (22-6)
Jonathan Caicedo (EF Education First) in 48:08
Segundo Navarrete op 1:48
Jefferson Cepeda op 4:11
Nationaal kampioenschap tijdrijden Rwanda (22-6)
Joseph Areruya (Delko Marseille Provence) in 54:04
Jean Bosco Nsengimana (Benediction Excel Energy) op 0:52
Samuel Mugisha (Dimension Data for Qhubeka) op 1:16
Nationaal kampioenschap tijdrijden Puerto Rico (15-6)
Luis Molina Pagán in 43:58
William Guzmán op 0:11
Joseph Marrero op 1:24
Nationaal kampioenschap tijdrijden Israël (15-6)
Guy Niv (Israel Cycling Academy) in 44:38
Aharon Hitman op 0:23
Edo Goldstein op 2:26
Nationaal kampioenschap tijdrijden Panama (14-6)
Christofer Jurado Lopez in 28:07
Jorge Castel op 0:29
Alex Strah op 0:41
Nationaal kampioenschap tijdrijden Wit-Rusland (14-6)
Yauhen Sobal (Minsk Cycling Club) in 30:57
Branislau Samoilau (Minsk Cycling Club) op 0:06
Yauheni Karaliok (Minsk Cycling Club) op 0:10
Nationaal kampioenschap tijdrijden Slovenië (7-6)
Tadej Pogačar (UAE Emirates) in 49:34
Matej Mohoric (Bahrain Merida) op 0:29
Jan Tratnik (Bahrain Merida) op 0:45
Nationaal kampioenschap tijdrijden Oostenrijk (19-5)
Matthias Brändle (Israel Cycling Academy) in 34:45
Johannes Hirschbichler op 1:19
Patrick Konrad (BORA-hansgrohe) op 1:31
Nationaal kampioenschap tijdrijden Cyprus (8-5)
Andreas Miltiadis (Guerciotti-Kiwi Atlántico) in 47:23
Alexandros Matsangos op 2:41
Charalarmbos Kathidjiotis op 2:48
Nationaal kampioenschap tijdrijden Chili (19-4)
Jose Luis Rodriguez in 48:58
Matias Fernando Arriagada op 3:06
Elias Daniel Tello op 4:17
Nationaal kampioenschap tijdrijden Verenigde Arabische Emiraten (22-2)
Yousef Mirza (UAE Emirates) in 51:50
Jaber Almansoori op 0:39
Ahmed Almansoori op 1:02
Nationaal kampioenschap tijdrijden Zuid-Afrika (8-2)
Daryl Impey (Mitchelton-Scott) in 57:46
Stefan De Bod (Dimension Data) op 1:11
Louis Meintjes (Dimension Data) op 4:08
Nationaal kampioenschap tijdrijden Namibië (1-2)
Dirk Coetzee in 56:04
André De Klerk op 2:13
Alex Miller op 4:43
Nationaal kampioenschap tijdrijden Qatar (1-2)
Fadhel Al-Khater in 32:47
Fawaz Al-Hichan op 1:25
Abdulla Al-Khater op 2:32
Nationaal kampioenschap tijdrijden Colombia (1-2)
Daniel Felipe Martinez (EF Education First) in 35:41
Miguel Ángel López (Astana) op 0:35
Egan Arley Bernal (Ineos) op 1:29
Nationaal kampioenschap tijdrijden Australië (8-1)
Luke Durbridge (Mitchelton-Scott) in 51:01
Rohan Dennis (Bahrain Merida) op 0:21
Cameron Meyer (Mitchelton-Scott) op 0:43
Nationaal kampioenschap tijdrijden Nieuw-Zeeland (4-1)
Patrick Bevin (CCC) in 50:45
Hamish Bond op 1:52
Hayden Mccormick (BridgeLane) op 2:04
Hebben we een nationaal kampioenschap tijdrijden gemist? Breng ons op de hoogte in de reacties!
https://www.procyclingstats.com/race/nc-slovenia-itt/2019/result
Was overigens geen 44k maar 42.5 dus gemiddelde was ook niet 53,2 maar 51,3...
Hoe vaak kan je nou een tijdrit rijden waarbij je vantevoren precies weet hoe je hem moet pacen?
Evenepoel had daar naar eigen zeggen een slechte dag, want ook Van Wilder was daar 40 seconden sneller dan Pogacar (en slechts een kleine halve minuut trager dan Evenepoel).
De dag nadat Evenepoel een volle dag in de aanval had gereden in Romandië, toen hij ook helemaal niet in vorm was, was Tratnik 5 seconden sneller dan Evenepoel over 16km. Op 35 seconden van Campenaerts.
Maar over 15 jaar? Niet te zeggen wie de grootste carrière maakt, zoveel onbekende factoren, groeicurve, blessures, etc... Wie weet worden ze overvleugeld door pakweg een Sosa of iemand die nu nog junior is.
Ik geniet gewoon van beide toptalenten.
Ik schat Evenepoel zijn klassement in Turkije minstens even hoog in als dat van Pogacar in Slovenië.
Luke Durbridge - AUS
Patrick Bevin - NZL
05-01 Panamerikaans kampioenschap tijdrit 1.Rivera
04-25 Argentinië NK tijdrit 1.Dotti
04-25 Azië continentaal kampioenschap tijdrit 1.Fominykh
03-17 Afrika continentaal kampioenschap tijdrit 1.De Bod
03-15 Oceanië continentaal kampioenschap tijdrit 1.Dyball
02-08 Zuid-Afrika NK tijdrit 1.Impey
02-01 Namibië NK tijdrit 1.Coetzee
02-01 Columbië NK tijdrit 1.Martínez
01-08 Australië NK tijdrit 1.Durbridge
01-04 Nieuw-Zeeland NK tijdrit 1.Bevin
Vaak staan er meerdere data, als je doorklikt krijg je dan op welke dag welke wedstrijd plaatsvindt
Andreas Leknessund 59:36
Iver Knotten +49
Edvald Boasson Hagen +1:12