Nationale kampioenschappen 2017: Overzicht tijdrijden
In veel verschillende landen vinden in deze periode de nationale kampioenschappen plaats. Naast de strijd om de gouden, zilveren en bronzen medaille zit daar in het wielrennen nog een prijs aan vast: een jaar koersen in de kleuren van jouw land. WielerFlits bundelt hier de belangrijkste nationale kampioenen in het tijdrijden.
Nederlands kampioenschap tijdrijden 2017
Tom Dumoulin (Sunweb)
Stef Clement (LottoNL-Jumbo)
Robert Gesink (LottoNL-Jumbo)
Frans kampioenschap tijdrijden 2017
Pierre Latour (AG2R La Mondiale)
Yoann Paillot
Anthony Roux (FDJ)
Duits kampioenschap tijdrijden 2017
Tony Martin (Katusha – Alpecin)
Jasha Sütterlin (Movistar)
Nils Politt (Katusha – Alpecin)
Italiaans kampioenschap tijdrijden 2017
Gianni Moscon (Team Sky)
Fabio Felline (Trek – Segafredo)
Manuel Quinziato (BMC)
Spaans kampioenschap tijdrijden 2017
Jonathan Castroviejo (Movistar)
Mikel Landa (Sky)
Jesus Herrada (Movistar)
Russisch kampioenschap tijdrijden 2017
Ilnur Zakarin (Katusha – Alpecin)
Maxim Belkov (Katusha – Alpecin)
Anton Vorobyev (Gazprom-RusVelo)
Belgisch kampioenschap tijdrijden 2017
Yves Lampaert (Quick-Step Floors)
Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo)
Ben Hermans (BMC)
Brits kampioenschap tijdrijden 2017
Steve Cummings (Dimension Data)
Alex Dowsett (Movistar)
James Gullen (JLT Condor)
Luxemburgs kampioenschap tijdrijden 2017
Jempy Drucker (BMC)
Bob Jungels (Quick-Step Floors)
Alex Kirsch (WB Veranclassic Aqua Protect)
Zwitsers kampioenschap tijdrijden 2017
Stefan Küng (BMC)
Silvan Dillier (BMC)
Théry Schir (Vorarlberg)
Noors kampioenschap tijdrijden 2017
Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)
Andreas Vangstad (Sparebanken Sør)
Kristoffer Skjerping (Joker Icopal)
Pools kampioenschap tijdrijden 2017
Michal Kwiatkowski (Sky)
Marcin Bialoblocki (CCC Sprandi Polkowice)
Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe)
Zweeds kampioenschap tijdrijden 2017
Tobias Ludvigsson (FDJ)
Alexander Wetterhall (Tre Berg-Postnord)
Hampus Anderberg (Christina Jewelry)
Deens kampioenschap tijdrijden 2017
Martin Toft Madsen (BHS-Almeborg Bornholm)
Kasper Asgreen (Veloconcept)
Mikkel Bjerg (Giant-Castelli)
Ests kampioenschap tijdrijden 2017
Silver Mäoma
Gert Jõeäär
Norman Vahtra
Lets kampioenschap tijdrijden 2017
Aleksejs Saramotins (BORA-hansgrohe)
Toms Skujins (Cannondale-Drapac)
Krists Neilands (Israel Cycling Academy)
Kazachs kampioenschap tijdrijden 2017
Zhandos Bizhigitov (Astana)
Nikita Stalov (Astana)
Artyom Zakharov (Astana)
Oekraïens kampioenschap tijdrijden 2017
Oleksandr Polivoda (Kolss)
Andriy Vasylyuk (Kolss)
Oleksandr Prevar (Kolss)
Sloveens kampioenschap tijdrijden 2017
Jan Polanc (UAE Abu Dhabi)
Gregor Gazvoda (Adria Mobil)
Marko Pavlic
Israëlisch kampioenschap tijdrijden 2017
Guy Sagiv (Israel Cycling Academy)
Omer Goldstein
Anton Mikailov
Australisch kampioenschap tijdrijden 2017
Rohan Dennis (BMC)
Luke Durbridge (Orica-Scott)
Benjamin Dyball (St. George Continental)
Nieuw-Zeelands kampioenschap tijdrijden 2017
Jack Bauer (Quick-Step Floors)
Jason Christie
Hamish Bond
Zuid-Afrikaans kampioenschap tijdrijden 2017
Daryl Impey (Orica-Scott)
Willie Smit
Reinardt Janse van Rensburg (Dimension Data)
Colombiaans kampioenschap tijdrijden 2017
Jarlinson Pantano (Trek-Segafredo)
Rodrigo Contreras (Coldeportes)
Walter Vargas (Medellin-Inder)
Argentijns kampioenschap tijdrijden 2017
Mauricio Muller
Emiliano Ibarra
Juan Javier Melivilo
Verenigde Arabische Emiraten kampioenschap tijdrijden 2017
Yousef Mohamed Mirza (UAE Abu Dhabi)
Mohammed Al Murawwi
Bader Mohamed Mirza
Goud
Zilver
Brons
Inderdaad bijzonder dat Jungels het niet redt tegen Drucker. Het was nipt en over een afstand van nog geen 19km, maar toch.
http://naszosie.pl/2017/06/21/szosowe-mistrzostwa-polski-2017-michal-kwiatkowski-czasowym-mistrzem-polski/
Dus niet heel apart dat Kwiatkowski daar beter is dan Bodnar.
On: Ik dacht haast dat lux een tijdrit van 10 km gehad moest hebben, 19 km is normaal toch geen afstand die je met je sprintkwaliteiten afhaspelt. Derhalve erg knap, al hoeft het natuurlijk ook niet perse heel goed gesteld te zijn met de vorm van jungels in dit gedeelte van het seizoen.
Bel: Ann-Sophie Duyck (Drops)
Lux: Christine Majerus (Boels)
Fra: Audrey Cordon-Ragot (Wiggle)
Noo: Vita Heine (Hitec)
Pol: Katarzyna Pawlowska (Boels)
GBR: Claire Rose