Mollema kopman in Tirreno-Adriatico
donderdag 5 maart 2015 om 11:07 Volg in Google

Mollema kopman in Tirreno-Adriatico

Bauke Mollema zal aanstaande woensdag als kopman van Trek Factory Racing van start gaan in de Tirreno-Adriatico. Mollema moest afgelopen maand nog ziek opgeven in de Ruta del Sol, maar na zijn achtste plaats van afgelopen weekend in Le Drome Classic lijkt de Groninger daarvan volledig te zijn hersteld.

Mollema krijgt tijdens de zeven dagen durende etappekoers in Italië te maken met een zeer sterk deelnemersveld. Naast onze landgenoot staan ook toppers als Alberto Contador, Nairo Quintana, Joaquim Rodriguez en Vinzenco Nibali op de voorlopige startlijst. Trek Factory Racing stuurt onder meer Fabian Cancellara mee ter ondersteuning van Mollema’s klassementsambities. De Tirreno start op woensdag 11 maart en wordt op 17 maart afgesloten met een individuele tijdrit.

Selectie Trek voor Tirreno-Adriatico:
flag-ch Fabian Cancellara
flag-co Julián David Arrendondo
flag-be Stijn Devolder
flag-es Markel Irizar
flag-nl Bauke Mollema
flag-ua Yaroslav Popovych
flag-nz Hayden Roulston
flag-be Jasper Stuyven

Voor de zomervakantie
59 Reacties
05-03-2015 21:35
Ach, Gunda Niemann schaatste zo lelijk dat de barsten in je beeldbuis sprongen. Maar ze won er wel een paar prijzen mee. Mollema is geen stylist, hij fietst zoals hij eruit ziet. Maar het mooie is dat het hem niet interesseert. Hij heeft de stap naar Trek kunnen maken en zal zelf ook een stap moeten maken in de heuvelklassiekers en de tour.

En Cancellara rijdt hier vooral in dienst van Cancellara. Dat heb ik gehoord van Roger de Vlaeminck. Op TV.
05-03-2015 21:51
Wat zit iedereen hier te bitchen op Wasabi? Hij heeft gewoon gelijk dat Mollema een net niet renner is.
05-03-2015 22:00
Wasabi met een ban keert terug als Nico Blok. Ga fietsen joh
05-03-2015 22:05
@redactie
Belachelijk dat jullie zoveel geduld met het trollgedrag van Wasabi vertonen.
05-03-2015 22:08
Al vaker gezegd: 'Net niet-renner' is net zo'n hopeloze kreet als 'Pelotonvulling'. Doorredenerend is alles en iedereen tot net niet te reduceren maar ik vind een 6e stek in een F*cking tour de France beestachtig goed. Dat hij die plaats ooit nog evenaart waag ik te betwijfelen maar een mooie carriere met naast goed klasseringen ook nog wat overwinningen ligt er zeker.

En verder is Mollema voor zichzelf net zo'n handige kopman als dat hij dat voor bepaalde teamgenoten juist niet is, wat Thijs hierboven zegt, het boeit hem allemaal geen zak.
Gewoon een eigenheimer met plezier in het metier die niet directe noodzaak voelt om alles te delen, zijn kop pontificaal in beeld te hebben of altijd maar naar de pijpen van de buitenwereld te moeten dansen.
06-03-2015 08:04
Wel grappig dat uitgerekend 'Joost van Leijen' over Bauke oordeelt dat het een loser zou zijn. Benieuwd wat ze dan wel niet van hem vonden
06-03-2015 08:30
Als ooit een Hollywood film zou worden gemaakt over de ontberingen tijdens bijv. de Tours de France in de jaren (zeg) tussen de wereldoorlogen vorige eeuw, dan weet ik wel dat Bauke de man is om de hoofdpersoon (renner) te spelen. Niet van deze tijd qua kop en stijl, maar mijn zegen heeft hij. Karaktervolle renner, Neerlands hoop in bange dagen, net als ene Terpstra. Wie afgeeft op Mollema is in mijn ogen een afgunstige bitch.
06-03-2015 13:15
@thijse
Niemann een paar prijzen????
06-03-2015 15:01
@IBPC > Goeie piste! Cinematisch helemaal OK ja.

Reacties zijn gesloten.