maandag 17 december 2018 om 10:58
•
Volg in Google
Michel Cornelisse nieuwe ploegleider Corendon-Circus
Michel Cornelisse zal volgend jaar als ploegleider fungeren bij Corendon-Circus. Zo werd vandaag bekend op de persconferentie van de ProContinentale ploeg van Mathieu van der Poel.
“Hij heeft ervaring in de WorldTour en weet hoe het is om met wildcards te moeten rijden. Hij heeft zich ook bewezen als iemand die met talent kan werken bij SEG. Dat samen zorgt ervoor dat wij denken dat hij goed bij ons past”, zegt teammanager Philip Roodhooft.Dit betekent dat Adrie van der Poel volgend jaar geen ploegleider zal zijn bij Corendon-Circus. De ploeg wil vermijden dat een vader van een renner tevens ploegleider is. Wel blijft hij verbonden aan de ploeg voor het veldrijden, de jeugdacademie en als adviseur. De ploeg blijft graag gebruikmaken van zijn kennis.
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen gaat over de band tussen Mathieu van der Poel en zijn opa Raymond Poulidor. Wat zijn hun gelijkenissen? Welke invloed heeft Poulidor gehad op de wielrenner en de mens Mathieu? En hoe wordt in Frankrijk aangekeken tegen MVDP? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, Jonas Vingegaard over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!
Waarom is dat in het veld dan geen probleem?