Katusha-Alpecin voegt wit deel toe aan Tourshirt
Katusha-Alpecin zal tijdens de Tour de France in een ander tenue rijden dan normaal. Het bovenste deel van het shirt, inclusief de mouwen, is volledig wit bij de ploeg van Maurits Lammertink.
Het logo van Alpecin blijft centraal op de borst zichtbaar, daaronder blijft donkerrood de prominente kleur. Eerder liet LottoNL-Jumbo al weten met een ander tenue de Tour de France aan te vatten. De Nederlandse ploeg draait de kleuren geel en zwart om.
[poll id=”548″]
Schick, schick – die Katusha-Alpecin Tour-Trikots #TDF2017 pic.twitter.com/yhj5zqFA1l
— cyclingmagazine (@radsportmagazin) June 28, 2017
Chinese TV interested in smallest (1.69m) and tallest #TeamKatushaAlpecin rider. @lammertinkm @RetoHollenstein #TDF pic.twitter.com/RTWNQeiOIN
— Philippe Maertens (@philmaertens) June 28, 2017
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Vind het zelf overigens geen lelijk shirt!
Die gasten hebben trouwens weinig haar...komt dat door de Alpecin ? (ik ben er ook mee gestopt :-)
Ze moeten Oss en Pozzo aantrekken.