Jumbo-Visma moet op zoek naar nieuwe perschef: Ard Bierens vertrekt
foto: Cor Vos (archief)
dinsdag 7 november 2023 om 10:14

Jumbo-Visma moet op zoek naar nieuwe perschef: Ard Bierens vertrekt

Ard Bierens vertrekt als perschef bij Jumbo-Visma. De Nederlander gaat per 1 december namelijk aan de slag als Manager Communicatie & Perszaken bij voetbalclub PSV.

Bierens zette in 1998 zijn eerste stappen in de sportwereld als sportjournalist van De Telegraaf. In 2011 kwam hij in de wielersport terecht als persman bij achtereenvolgens Vacansoleil-DCM en Trek Factory Racing. De laatste zeven jaar was hij de persverantwoordelijke van Jumbo-Visma. Na ruim tien jaar neemt Bierens nu afscheid van de wielerwereld, om aan de slag te gaan in de voetballerij.

“Er stroomt rood-wit bloed door mijn aderen”
Per 1 december 2023 treedt Bierens in dienst bij de Eindhovense topclub PSV, momenteel de trotse koploper in de Eredivisie. “Ik kijk uit naar de kennismaking met nieuwe collega’s en het weerzien met oude bekenden. Er stroomt rood-wit bloed door mijn aderen, ik kom al jarenlang bij PSV. Het is daarom altijd mijn ambitie geweest om op een dag de beste wielerploeg ter wereld te verruilen voor de mooiste voetbalclub van Nederland”, klinkt het in een persbericht.

Algemeen Directeur Marcel Brands is blij met de aanstelling van Bierens: “Alle werkzaamheden met betrekking tot algemene clubcommunicatie en perszaken zijn op dit moment opgeknipt en worden met verve uitgevoerd door verschillende collega’s. We hebben Ard aangesteld om de nog openstaande hiaten op te vullen en de communicatieprocessen verder te stroomlijnen. Ard kan met zijn kennis en jarenlange ervaring direct waarde toevoegen aan de club.”

RIDE Magazine
7 Reacties
07-11-2023 10:20
Van der Wallen weet wie hij moet binnenhalen bij PSV. Mooie klus voor Ard, wens hem veel succes.
07-11-2023 11:03
Mooie move van een persoon die PSV in zijn DNA heeft zitten. Biertje is gewoon een goede gast
07-11-2023 11:37
Charmante foto en weinig informatie als je iemands gezicht wil laten zien, is er echt niets beters te vinden in de archieven?
07-11-2023 12:43
Zou wf bij elke andere wt ploeg hier ook een nieuwsartikel aan wijden?
    07-11-2023 14:59
    Waarom stel je die vraag en waarom is die vraag relevant? Wf is een Nederlandse site dus heeft bovengemiddeld aandacht voor het Nederlandse wielrennen (ploegen in NL en Nederlanders bij buitenlandse ploegen). Daarnaast zijn ze ook nog eens mediapartner van TJV als ik me niet vergis. Genoeg redenen te bedenken dus.
    07-11-2023 17:05
    Ik vermoed dat we ook nog wel een artikel krijgen met 10 geschikte kandidaten voor deze vacante positie.
07-11-2023 10:40
Het was niet altijd makkelijk met Ard communiceren maar dit is een mooie stap voor hem. Veel succes daar.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine