vrijdag 1 september 2023 om 20:06
Jumbo-Visma kijkt uit naar zwaar weekend: “Zaterdag wordt een lastige rit”
Jumbo-Visma kende vrijdag een goede dag. De Nederlandse ploeg zag Jonas Vingegaard twee seconden boni’s pakken en zowel de Deen als Primoz Roglic kwamen veilig over de streep in Oliva. Sepp Kuss kwam wel ten val, maar hij stelt het goed. “Missie geslaagd en op naar morgen.”
Ploegleider Marc Reef doet zijn relaas op de ploegsite van Jumbo-Visma. “Het was een heel rustige rit, maar juist in dat soort etappes ontstaan er vaak valpartijen in de finale. Sepp lag er op acht kilometer van de aankomst bij, maar hij kon gelukkig snel weer door.”
“Onze kopmannen Vingegaard en Primoz Roglic zijn veilig binnengekomen en dat is het belangrijkste”, ging Reef verder. “Missie geslaagd en op naar morgen. Dan staat ons een lastige rit te wachten.”
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen is met Visma | Lease a Bike-kopman Jonas Vingegaard, die de Giro d'Italia en Tour de France gaat combineren deze zomer. Hoe kijkt hij daarnaar uit? En welke hobby's houden hem bezig buiten de koers? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.