Joao Almeida legt uit waarom hij Parijs-Nice overslaat: “Voel me nog allesbehalve fit”
foto: Fotopersburo Cor Vos
vrijdag 6 maart 2026 om 19:49 Volg in Google

Joao Almeida legt uit waarom hij Parijs-Nice overslaat: “Voel me nog allesbehalve fit”

Joao Almeida heeft op Instagram tekst en uitleg gegeven over zijn ontbreken in Parijs-Nice. De Portugees heeft de griep gehad en voelt zich nog steeds alles behalve fit.

“Een paar dagen na de Algarve heb ik verschijnselen van de griep gekregen”, schrijft Almeida. “Daardoor kon ik tot vier dagen voor Parijs-Nice geen enkele fatsoenlijke training afwerken. Ik voel me nu weer gezond en de motivatie om mezelf op training weer te pushen is er, maar ik ben nog steeds niet fit. In een zware wedstrijd als Parijs-Nice is dat wel nodig.”

“Ik ga me nu richten op mijn volgende doelen. Dat zijn de Ronde van Catalonië en de Giro d’Italia. Ik kan UAE Emirates XRG niet genoeg bedanken voor hun steun en vertrouwen in me. Als we vallen en onze botten breken, is de pijn en schade zichtbaar, maar als we ziek worden is dat niet het geval. Mijn advies: val niet en word niet ziek. Zorg voor jezelf”, eindigt hij.

Eerder op de dag maakte UAE Emirates XRG de selectie voor de Parijs-Nice al bekend. De ploeg treedt nu aan met onder meer Marc Soler, Pavel Sivakov en Brandon McNulty in Frankrijk.

Bestel de Tourgids
1 Reacties
06-03-2026 22:04
Wijs advies!

Reacties zijn gesloten.