Jasper Philipsen zit weer op de fiets, traint samen met Mathieu van der Poel
foto: Cor Vos
maandag 28 juli 2025 om 18:50

Jasper Philipsen zit weer op de fiets, traint samen met Mathieu van der Poel

Jasper Philipsen zit weer op de fiets na zijn opgave in de Tour de France. De sprinter van Alpecin-Deceuninck postte vandaag een story op Instagram waarop te zien is dat hij samen traint met zijn ploeggenoot Mathieu van der Poel.

Philipsen moest in de derde etappe van de Tour opgeven na een harde val, waarbij hij zijn sleutelbeen en een rib brak. Voor dat eerste is hij geopereerd. Een week na zijn opgave gaf de Belg aan dat hij zich al een stuk beter voelde en nadenkt over deelname aan de Vuelta a España.

Dat Van der Poel na zijn opgave in de Tour door een longontsteking weer op de fiets zat, was al langer bekend, maar het is wel voor het eerst dat de Nederlander zelf deelt dat hij weer aan het trainen is.


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Zomergids
Tour de France Poster
4 Reacties
28-07-2025 19:21
Opvallend dat een Quinten Hermans met Dtswiss wielen rijdt ipv de Shimano wielen. Zouden ze volgend jaar met Dtswiss gaan rijden?
    28-07-2025 19:40
    Het spatbord vind ik nog opvallender, zeker bij een veldrijder.
    28-07-2025 22:11
    Opvallend dat Qwerty Hintmans achteraan rijdt. Zou hij het wel tempo wel bij kunnen houden?
28-07-2025 20:24
Hij wil zeker geen longontsteking oplopen Wheely.

Reacties zijn gesloten.